Skip to main content

Topic: Hobby king T6A se ne moze spojiti na comp (Read 2179 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hobby king T6A se ne moze spojiti na comp

Kao u naslovu,instalirao sam usb drivere,instalirao se sam usb kabal,instalirao sam i program ali jednostavno nece da se spoji cjelo vrijeme mi samo blinka crveno na kablu. Ima li netko rjesenje?
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Hobby king T6A se ne moze spojiti na comp

Reply #1
Trebas komp sa WinXP. Ne znam dal su izbacili drivere za 7 i vise verzije Windozera.

Odg: Hobby king T6A se ne moze spojiti na comp

Reply #2
Okk probat cu na xp-u onda .
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Hobby king T6A se ne moze spojiti na comp

Reply #3
Provjeri sa pinova skroz od usb-a do stanice na pcb. nekad se zna odlemit masa na konektoru na stanici. multimetar i sve provjeri. meni tako jednom se desilo, sve izgleda uredno a jedna žica se drži ni sam ne znam na čemu a odvojena je bila od pcb-a


 

Odg: Hobby king T6A se ne moze spojiti na comp

Reply #5
Probai sam na xpu,comp mi pokazuje da je kontroler spojen i pokazuje mi kretanja palica ali program ga jednostavno ne prihvaca .
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa