Skip to main content

Topic: Kupujem benzinca-pomoc molim  (Read 4992 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kupujem benzinca-pomoc molim

Ovako-trenutno imam reely carbon fighter 1/10 brushless i razmisljam da si kupim nekog benzica,dvoumim se izmedu 1/6 carbon fighter 2wd ili redcat rampage xb 1/5- nerazumijem se bas u to sve pa ako bi mi mogao neko pomoci i i reci mi koji je bolji koji da kupim? unaprijed hvala ;) 


Odg: Kupujem benzinca-pomoc molim

Reply #2
cekam vec tri dana da mi administrator potvrdi registraciju,moze tu neko pomoc?

Odg: Kupujem benzinca-pomoc molim

Reply #3
a da počneš letiti?

Karlo. 098-711-540, Sisak

Odg: Kupujem benzinca-pomoc molim

Reply #4
nebi hvala

Odg: Kupujem benzinca-pomoc molim

Reply #5
Dobra ti je hpi baja. Imao je za volanom.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Kupujem benzinca-pomoc molim

Reply #6
Pozdrav

Evo ja cu ti malo pomoci,ja osobno imam benzinca Carbon Fighter 4wd vidim da bi ti htjeo ovaj 2wd znam da trenutno u conradu nemas izbora ali mozes uzeti dodatak za prednji pogon.Moje misljenje je da to uzmes bez ikakvog razmisljanja jer za te pare neces kupit nista slicno i novo mozes uletit u neku skalameriju polovnu i slicno tome.

Vrlo jednostavno ne razmisljaj puno nego kupuj ako budes imao kakvih pitanja na raspolaganju sam.

Odg: Kupujem benzinca-pomoc molim

Reply #7
Kolko kosta taj dodatak i jel ga lako slozit? I cuo sam da se cesto kvari taj autic,jesi imo problema takvih?

Odg: Kupujem benzinca-pomoc molim

Reply #8
Pozdrav

Dodatak kosta 120 eura nije mala cijena ali opet nije puno ako uzimas auto i taj dodatak zajedno kad ga slozis bit ce do jaja,vjeruj mi da ovi skupi modeli od 7 ili 8 tisuca kuna nisu mu ni dorasli isprobano samo bacanje para a ti ces za 3500 kn imat sve u kompletu.Sto se tice montaze super jednostavno i dobijes sve sto ti treba.

Ovdje ti je link sa jedne nase domace utrke pa si vidi i ocijeni jel model valja samo nisam imao masku na njemu ljepsi mi je ovako bez.

Thunderbolts vs Carbon Fighter

Pozdrav i uzivaj.

Odg: Kupujem benzinca-pomoc molim

Reply #9
e jos jedno pitanje,kolko na sat on najbrze moze ic?

Odg: Kupujem benzinca-pomoc molim

Reply #10
Poz.

Moje mjerenje je bilo 61kmh






Odg: Kupujem benzinca-pomoc molim

Reply #11
E jel dobis ti u paketu s auticem i stanicu(daljinski)??

Odg: Kupujem benzinca-pomoc molim

Reply #12
Poz.

Ja sam dobio u paketu 2.4Ghz i odlicna je 3CH LCD display.

Svaki komplet ima stanicu.

Odg: Kupujem benzinca-pomoc molim

Reply #13
Mozes mi dat link u pp di si a kupio?

Odg: Kupujem benzinca-pomoc molim

Reply #14
Ako želiš autić ja ti prodam Baju s stanicom rez.djelovima i još jednim rezevnim motorom
Cijena 3500,00 kn ili za 5 novih Hitec serva HS7955TG
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C