Skip to main content

Topic: OKUPLJANJE SOLISTA (Read 36494 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: OKUPLJANJE SOLISTA

Reply #30
dok je sunca i struje bude valjda nešto i u zraku. Poslije tek odmor. Ja budem tam. ne kod gredice nego negdje malo dalje.... :D

Odg: OKUPLJANJE SOLISTA

Reply #31
Bilo je predobro, pogotovo kad smo bili trojica, četvorica u zraku  :D
I moram priznat da me oduševila Moriatyjeva 250ka, skroz fora heli
MAK Zapad

Odg: OKUPLJANJE SOLISTA

Reply #32
Dobra zabava sa Solacima a 250 mrak kak lijepoo kruzi
tko leti vrijed, tko ne leti ne vrijedi, GRUNF

Odg: OKUPLJANJE SOLISTA

Reply #33
Je i ekipa mi je prva liga, nadam se da bumo češće letili skupa  ;)

Samo ponesite dijelove svaki put  :D :D :D
MAK Zapad

Odg: OKUPLJANJE SOLISTA

Reply #34
Ja sam definitivno za. Lokacija je super, ali možemo sada stenjevec cmrok pa kraš kojim god redoslijedom. Solo obilazi zagreb :D
Slike i filmove stavim sutra dopodne ak ne danas.
Bilo mi je drago, pozdrav ekipi.

Odg: OKUPLJANJE SOLISTA

Reply #35
'ocemo slike 'ocemo slike 'ocemo filmic   ;D
tko leti vrijed, tko ne leti ne vrijedi, GRUNF



Odg: OKUPLJANJE SOLISTA

Reply #38
Evo, konačno da sam i ja uvatio malo vremena da se javim! Wespen nas je počastio dolaskom na CK, donio sa sobom one grdosije....nisu se baš tolko zainteresirali klinci kolko stariji klinci :)
nažalost nije biolo prilike za let samo za pokazivanje..ali odma hrpa...

Inače, ja sam svakako za daljnja druženja, samo kad mi splasne malo poslovno opterećenje ovih dana! Inače bio sam ja malo sola letio...i ostao bez onog pina što drži flaybar za rotor....mislim da je to ovo NE4260012, http://www.pluramaks.com/shoppingcart/products/NE4260012.html
Ima ko joji višak da mu netreba, ili da skoćim do zaprešića? To mi se fakat neda čekat iz HK...

Hvala


Odg: OKUPLJANJE SOLISTA

Reply #39
PRIJEDLOG:

srijeda izgleda obećavajuće što se tiće prognoze, 24 stupnja s sadašnjom informacijom da nema vjetra.

Ako netko bi se pridružio pa da nabacimo opet neki susret. Lijepi dani dolaze sve rijeđe pa da iskoristimo.

[attachimg=1]

Odg: OKUPLJANJE SOLISTA

Reply #40
a može,može, svakakoali ovaj puta ću fakat nekog molit ak može dofurat neko adekvatno lijepilo ili ću sida žicat da se trefimo pon-utorak jerbo imo sam jućer nezgodu pri slijetanju....kameno tlo....i taman ja njega lijepo prizemljujem kad evo vjetra i sam ga je proslajdo po podlozi....i jedna skijica mi se skroz odlomila...tak da sad ima jednu...a i ta je polovično strgana  ;D


Odg: OKUPLJANJE SOLISTA

Reply #41
Mogu ja donesti malo 5 minutnog epoxija ako hoćeš.

Odg: OKUPLJANJE SOLISTA

Reply #42
hvala, može!

ali daj svejedno reci proizvođaća i ime pa ću si uzet jedna prijerak!  :)


Odg: OKUPLJANJE SOLISTA

Reply #43
Znači srijeda paše? Lokacija?

Odg: OKUPLJANJE SOLISTA

Reply #44
može srijeda, ako se nešto nepredviđeno dogodi, ja sam za bandek ako ostalima odgvara! Ljepilo, marka, proizvođač, trep trep :)