Skip to main content

Topic: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom (Read 245988 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.



 



Odg: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom

Reply #861
U 6: 42 mi je palo na pamet , kako bi ovo bilo moguće izvesti bez ''pojave'' digitalizacije?
Impresivno nema šta...hvala Zac  ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom

Reply #863
Hi Zac ,gledao cijeli meč (nisam ljubitelj boksa ali slabo spavam pa mi TV dobro dođe),imam dojam da je Joshua došao nepripremljen ,a Ruiz me po kvaliteti i snazi udaraca ,takođe i nazgrapnoj sumo građi ,podsjetio na Tysona....ali moguće   da je sve namješteno (kao i u svim skupim sportovima osim u MODELARSTVU ... :D )Kasnije na Sky News sam čuo a su isplaćene velike količine novca na okladama... :-\ :( .Tebi pozdrav i nemoj da netko podplati -namjesti ,neku glupost mom Krkiju ;D .
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom

Reply #864
Tko mu je kriv što se nije pripremio. Da bi Antony pustio meč a dobio je 25 milja dolara teško. Jednostavno je izgubio borbu. Imat će popravni.


A ovog Krkija ne znam a ni boksačke mečeve ne organiziram :) tako da bez brige. 400km istočnije od ZG namještaju mečeve :)


Odg: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom

Reply #866
Jet model  www.tinyurl.com/turbojet01         Balza Jet  www.tinyurl.com/BalzaJetModel
FockeWulf 190 www.tinyurl.com/FockeWulf190noisemaker      Benzinski šleper 2.5m  www.tinyurl.com/BiduleSleper

Odg: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom

Reply #867
@ Živio dragi Tom ,sve više ''preuzimamo'' rusko-indijsku prometnu NEKULTURU  :D ;D >:( :(
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes