Skip to main content

Topic: Pohvale (Read 6394 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pohvale

Vrijeme je.

 Današnje doba;govoreči iz iskustva ljudi samo gledaju na to gdje če koga ucrniti,gdje če koga nasamariti,nagraditi ga sa mačkom u vreči..
Ali i  iako su takva i teška vremena  postoje ipak dobrodušni ljudi koji su spremni pomoći;
iako ih je malo ja za početak moram da pohvalim kolegu Faldomak koji je bio tako dobar da mi pokloni elektroniku za model..

Hvala kolega!






Odg: Pohvale

Reply #1
Ako smijem iskoristiti temu odmah, kada si je već napravio...

pohvalio bi par ljudi koji su mi pomogli da se uopće počnem baviti modelarstvom!

damarko i Mile1, za "uvlačenje" u hobi i bezbrojne vožnje autom na letališće;
Diogenu, za sve dobre savjete koje sam ikad čuo, prvi let (učitelj), posudbe baterija i ostalog, spašavanje u kriznim situacijama, itd...svaka čast
Jarun75, zato što je dobar čovjek i sam se ponudio pomoći kad je trebalo, kao i još par drugih (servo extenderi)
Dr.Tom, za posudbu programatora i savjete koje rado daje

Svi ostali s kojima sam trgovao i nisu me prevarili, vama isto hvala ;D
I hvala Smiljcu kaj mi je dal da punim batke sa njegovog akumulatora! ;) ;) ;)

Hvala svima ostalima što trpite početničke gluposti, vjerojatno se većina od vas niti ne sjeća kako je kad bi htio sve za skoro ništa para, kada te zanima apsolutno svaka stvar od RC-u, i tak 8)

Odg: Pohvale

Reply #2
mislim da smo se vec prije dotakli teme..no naravno, lijepo se sjetiti lijepe geste,savjeta,rijeci...


zahvaljujem Kruni i Smiljcu na poklonjenim modelima koji su i dan danas u letnom stanju i zapravo su nekako kruna moje flote.sa uzitkom i ponosom sam im vratio sjajno stanje i za iznimnim gustom ih letim.kao sto sam na njima i naucio letjeti... oni su me potakli da nastavim s modelarstvom posle vrlo uspjesnog seciranja mojeg prvog modela Cessne 182.kapa dole

diogen-majstor savjetnjak,vec spomenuto
dr.tom-uz rame diogenu

pongra,jedinstveni predsjednik koji na kavu avionom ide..mentor cekasa i ostalih trikova modelarstva
robi1kenobi-jabuka ne pada daleko od stabla

jarun75-sused carobnjak..pocetnik kao i ja..ali i fanatik iste vrste..neizmjerno mnogo puta mi je pomogao sto s dijelovima sto sa savjetima

bruno,shimpa,spori,mirac,krasny,plavi,tomo...prijatelji modelari koji su ove sekunde na pameti..kao i jos mnogo lica u glavi..koji su pomogli serafom,zicom,savjetom,bili tu kada je bilo tesko i kada je bilo zabavno..

vjerujem da su se i nenavedeni prepoznali, jer zaista je lijepo biti dio HR modelarskog drustva, tj. svih vas ovdje..svaka vam cast ekipo.kako rekoh,zaista se dobro osjecam biti dijelom vas i naseg modelarstva.

isto tako hvala drugim kolegama modelarima/klubovima koji su nas odlicno i nezaboravno ugostili na svojim mitinzima.

hvala i hvala vam svima  ;D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Pohvale

Reply #3
Smatram da je ovo hobi, dakle neka vrsta rekreacije, kompenzacije svakodnevnog stresa ili tako nešto.
Suradnja i susretljivost Frikova - mislim da se to podrazumijeva kao obavezno!

Druga je stvar što su neki pokušali iskoristiti situaciju i zaraditi na nepošten način - čitaj prevariti nekog.
Popis sumnjivaca je ovdje:
http://www.flyfreak.net/nasforum/losi-trgovci-%28modelari%29-koj-je-kog-i-na-koji-nacin-zaj/msg14237/#msg14237

Radi se o pet-šet tipova, od kojih se neki pojavljuju i u više 'poslića' i kada se uzme da frik ima oko 2000 usera ispada da je preko 99% članstva fer i OK !

One druge treba izbjegavat.

Damir

Odg: Pohvale

Reply #4
prijatelji modelari,za sva naša dosadašnja kao i buduća druženja, stare i nove modele, te sav naš gušt ovog predivnog hobija

ŽIVJELI!

[attachimg=1]

  ;D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.


Odg: Pohvale

Reply #6
Ja bi isto pohvalio faldomaka,ipak mi je poklonio model.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Pohvale

Reply #7
Poštovani forumaši,u vremenima kada se teško dolazi i do čaše vode,imam lijepu ,pozitivnu informaciju.Dragi KATANA iz daleke Danske ,na moju želju ,poslao mi je razvrtač za propelere (proširivanje  rupa) i tako ulijepšao moj povratak sa operacije.Hvala Ti od srca Feđa... ;) :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Pohvale

Reply #8
 Zahvaljujem Marjanu (Sveta Nedjelja) i Smiljcu , na pomoći i savjetima kod lijepljenja ,odnosno bojanja,Acromastera.nisam znao da je tako lako i ugodno raditi sa CA aktivatorom, naučio me Marjan , i da model tako dobro izgleda sa bojama koje je proporučio Smiljac............ovo je dragi forumaši ,nabrajanje ,kao na dodjeli Oskara.... ;)
p.s. Svima isprika ako nisam odgovorio na poruke jer sam bio u bolnici (operirao mrenu na oba oka)..sada vidim kao u mladim danima....lol :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes



Odg: Pohvale

Reply #11
Poštovani kolega Mes, ako je Acromaster složen pošalji nam koji video da vidimo kako leti ( preporuka- ne letjeti blizu Multiplexovog modela Gemmini  :)

Odg: Pohvale

Reply #12
Hvala dečki na dobrim vibracijama,biti će i filmića ali mi je PC na popravku (ovo je posuđeni) ,a Acromaster još nije gotov jer mi nije preporučeno da radim sa prašinom ,ljepilima i sl. do kraja mjeseca.Zed što se tiče ''ganjanja'',najbolja je bila moja bolja polovica...izjvila je da bi se sada , sa novim vidom, mogao razočarati...lol  :)..nije precizirala ali.... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Pohvale

Reply #13
Veliki pozdrav gospodinu Josipu (Remoteu). Mes brzi oporavak želim i čim prije Acromastera u zrak, ak je malo tremica nema isprike da se odgađa maiden i ne priznam ništa bez videa. :D ;).
Ja danas nabacil maiden na Phoenixovom  Decathlonu al sam prije sve nužde obavil u žbunju i dobro da jesam...? Na četvrtom letu osto bez serva gasa i to na položaju ful gasa. Srečom nisam se uspaničil a i nisam imal čime gače napunit pa eto kružil na ful gasu ravno 14 min dok se razervoar nije ispraznil, a minute je..te ko sati dok nije prošla agonija i krepo motor. Sva sreča šačica znanja i iskustava a prije svega dobro određen CG i model sletio ko po maslacu.         

Odg: Pohvale

Reply #14
Moj dragi Marjane,kako Ti kažeš samo sa filmićem...to će obaviti Foxxy na sinjskom uzletištu,a da nije bilo Tebe ne bi stigao ni Acromaster a ni ova veličanstvena lijepila...hvala ti puno i od srca... ;)
p.s. Još ima posla ,ali nadam se da će Acromaster biti spreman oko prvog Svibnja,a što se tiče Tvojih sposobnosti ,znam da si skroman ali Te smatram univerzalnim sposobnim pilotom.....samo budale nemaju tremu.... ;D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes