Skip to main content

Topic: Pohvale (Read 6395 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Pohvale

Reply #15
Pozdrav Remote, sa nestrpljenjem čekam da vas vidim na Piketu i da napravimo snimku.
Evo napokon iza ovih obilnih kiša stigla su i lipša vrimena a samim tim i više druženja na Piketu.
Brz oporavak želim i veliki pzdrav do skorog viđenja.

Odg: Pohvale

Reply #16
Je dragi Foxxy...upravo čuo Romana...i spremamo se za Piket...Tebi unaprijed hvala, jer bez tvog snimanja nema ništa...pozdravi sina... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Pohvale

Reply #17
Moj dragi Marjane,kako Ti kažeš samo sa filmićem...to će obaviti Foxxy na sinjskom uzletištu,a da nije bilo Tebe ne bi stigao ni Acromaster a ni ova veličanstvena lijepila...hvala ti puno i od srca... ;)
p.s. Još ima posla ,ali nadam se da će Acromaster biti spreman oko prvog Svibnja,a što se tiče Tvojih sposobnosti ,znam da si skroman ali Te smatram univerzalnim sposobnim pilotom.....samo budale nemaju tremu.... ;D

Čim zdravlje dozvoli mogli bi nas Josipe počastiti i kakvom sličicom modela dok teku radovi na sklapanju, čisto da vidimo kak su se servači i motor uglazbili u model , do toga lagano maziti supružnicu da nebi izgubili osječaj za maženje palica na stanici dok traje oporavak. ;) ;) 
Ljepo mi je čut ovo Vaše dalmatinsko čakulanje (piket, lancun, lipša vrimena) jupiiiiii stiže nam ljeto i evo nas na vašem Jadranu da si malko noge odkorimo :D :D.  

Odg: Pohvale

Reply #18
@Marjane......lol...lol... ;D....tko to govori o viagri...lol ;)..inače sam suglasan u potpunosti... :D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Pohvale

Reply #19
Poštovani forumaši,u vremenima kada se teško dolazi i do čaše vode,imam lijepu ,pozitivnu informaciju.Dragi KATANA iz daleke Danske ,na moju želju ,poslao mi je razvrtač za propelere (proširivanje  rupa) i tako ulijepšao moj povratak sa operacije.Hvala Ti od srca Feđa... ;) :)

Postovani Mes drago mi je da je operacija protekla kako treba i naravno da sto prije zavrsis model. I cekamo te slike i naravno jedan snimak maidana. Veliki pozdrav iz Danske.

Odg: Pohvale

Reply #20
pozz zelio bih pohvalit ekipu iz ivanic grada,prije godinu i pol su me prihvatili i naucili sve sto znam :)
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Pohvale

Reply #21
Eh, kad ovak idemo hvalit ekipu, da krenem i ja, iako je malo nezahvalno to radit jer bum sigurno nekoga izostavil i molim vas najte se ljutiti ak vas slučajno preskočim :)
Prvo moram zahvalit Pongri (starom) kaj me gurnuo kao malog klinca u modelarstvo, veliku financijsku potporu od prvih dana letenja itd. da ne nabrajam, Maraca (MarioJancec na forumu) kaj je 100 puta uletil s lovom i kombinacijama, isto vrijedi za Mirca, da nema tih ljudi ja sigurno ne bih letio toliko raznih modela i izbrusio skill (da ne pričamo o dijelovima za 450 i ostalim stvarima) :) I s Marjanom (jarun75) sam bio u bezbroj kombi i svašta smo kemijali, pomagali si itd. (to vrijedi ustvari za dosta ekipe iz kluba, ali neki su vrijedni posebnog spomena) a i dalje stalno nekaj kemijamo :D, Mesu (Remote) kaj nam je poklonil Webru i Super Tigre-a koji će sigurno dobiti dobar dom (čitaj: avion), Bojanu zato kaj bu mi posudil heli :) :) Damiru (Shimpi) za motor, ESC, LiPo meter i još hrpu sitnica, Wespenu za kombu sa servačima, Robiju i Butrosu na kombi s gimbal kontrolerom, Simpiju kaj mi je zvadil onaj zajebani šarafić iz jedne osovinice za Velocityja, Denisu i Diogenu na savjetima, karbonu, smoli, mikrobalonima, rovinzima, Jazavcu na savjetima za hexu, kablovima, Karlu na konektorima... I sorry još jednom ak sam nekog zaboravil :)
MAK Zapad

Odg: Pohvale

Reply #22
Robi dragi , Ti kao da si na dodjeli Oskara...znam da si nehotice propustio zahvaliti mami Ruži , pa joj ja ovom prilikom zahvaljujem što te dobro odgojila... :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Pohvale

Reply #23
Ja nekako mislio da se to podrazumijeva :)
MAK Zapad

Re: Pohvale

Reply #24
Sefica se uvjek podrazumjeva

Sent from my ST26i using Tapatalk 2

dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak