Skip to main content

Topic: oglas uklonjem moze objasnjenje koje pravilo je prekrsio (Read 10822 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: oglas uklonjem moze objasnjenje koje pravilo je prekrsio

Reply #15
ja sam već u prvoj rundi rasprave dao svoje mišljenje o brisanju .....
a bisanje vodi prema revoltu....


Ali BMK radite što vas je volja....
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe


Odg: oglas uklonjem moze objasnjenje koje pravilo je prekrsio

Reply #17
ja sam već u prvoj rundi rasprave dao svoje mišljenje o brisanju .....
a bisanje vodi prema revoltu....


Ali BMK radite što vas je volja....

covjek se moze grciti za svaki k***c, a moze se baviti i konstruktivnim idejama, ali se za to ne bi smio grciti za svaki k***c. ;)

i ja mislim da ovo unosi razdor, ali ne zato sto je moderator u krivu vec zato kaj se forumska zajednica vredja kao da su princezice.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: oglas uklonjem moze objasnjenje koje pravilo je prekrsio

Reply #18
A UK dobila malog princa  :D , ajmo ebači ko bu princa napravil  8) .

Odg: oglas uklonjem moze objasnjenje koje pravilo je prekrsio

Reply #19
to ti samo govori koliko je ova scena spremna na nesto ozbiljno  8)

sto ozbiljnog imas na umu, a da ne bi bili spremni?
recimo odvojeni dio foruma koji ne vide GOSTI

recimo OTVORENI topic recenzije

recimo oglasnik BEZ lektoriranja

recimo klub za SVE

recimo takmicenje BEZ NADMUDRIVANJA

recimo scena BEZ utrke za nagradom "Zavedi i zavladaj te osvoji nagradu 50% uvećanje penisa"

recimo RECIMO

sad ti..spreman?  ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: oglas uklonjem moze objasnjenje koje pravilo je prekrsio

Reply #20
Daj vise prestanite sa prepucavanjima idete i bitovima koda na k***c vec :D

Odg: oglas uklonjem moze objasnjenje koje pravilo je prekrsio

Reply #21
to ti samo govori koliko je ova scena spremna na nesto ozbiljno  8)

sto ozbiljnog imas na umu, a da ne bi bili spremni?
recimo odvojeni dio foruma koji ne vide GOSTI

recimo OTVORENI topic recenzije

recimo oglasnik BEZ lektoriranja

recimo klub za SVE

recimo takmicenje BEZ NADMUDRIVANJA

recimo scena BEZ utrke za nagradom "Zavedi i zavladaj te osvoji nagradu 50% uvećanje penisa"

recimo RECIMO

sad ti..spreman?  ;)

zatvoreni dio foruma nije ozbiljna stvar. ozbiljne stvari se ne rade preko foruma. nisi me na temi uvjerio da je zatvoreni dio potreban ikome vec sam vidio da si zauzeo stranu i da ce ti svaki argument biti dobar ako je tebi u korist pa sam se povukao iz rasprave, a nije mi se svidio ni tvoj bezobrazno podcjenjivacki ton pisanja.

oglasnik bez lektoriranja isto nije ozbiljna stvar. ozbiljno bi bilo ne sekirati se radi takvih trivijalija.

otvoreni topic recenzija je isto nevazna stvar. ako ti se prica o tom modelu otvoris temu i ljudi ce pisati.   o tome niti nemam stav, ali ozbiljan covjek se ne bavi takvim trivijalijama i ne smatra da su ozbiljne. mogu se i otkljucati recenzije, to je nevazno i nikako nije nesto sto ce popraviti situaciju u modelarstvu.

klub za sve? nitko ti ne brani da to pokrenes, klub su ljudi, a ne neka ideja koja lebdi u zraku. ti si taj koji moze djelovati i to neces uspjeti preko foruma vec sastancima sa istomisljenicima i onda sa nadleznima. trebao bi okrenuti i pokoji broj telefona, biti dosadan, konstruktivan i pun ideja. ako ti se aktivnost svodi na letenje i svadju po forumima neces nista napraviti za modelarstvo.

o natjecanju bez nadmudrivanja ne znam sto reci, li ti mogu preporuciti da se aktiviras u tom vidu modelarstva i pokusas unijeti promjene. svatko to moze, pisanje po forumu nece promijeniti sustav natjecanja i nacin sudjenja.

ovo zadnje sa scenom bez utrke, zavedi pa vladaj, penis... mi bas nisu jasni pa ne znam kaj da komentiram, ali cu reci da ja znam koliko sam "kurat" i znam sto sam, zadovoljan sam sobom i to sto se netko nadjebava oko bilo cega samo govori o tom covjeku koji je takav, na mene to ne utjece. ne znam ni tko to nas zavadja pa vlada? ja nisam ni sa kime zavadjen.

sto si ti napravio za modelarstvo da imas pravo traziti da se nesto super dogodi i da ide na bolje? sto si napravio ozbiljno da mozes zazivati ovu zajednicu koja nije spremna na nista "ozbiljno"?
struja zakon, nitro USTAV

Odg: oglas uklonjem moze objasnjenje koje pravilo je prekrsio

Reply #22
sto si ti napravio za modelarstvo da imas pravo traziti da se nesto super dogodi i da ide na bolje? sto si napravio ozbiljno da mozes zazivati ovu zajednicu koja nije spremna na nista "ozbiljno"?

eewane, neznas procitati s razumijevanjem. pogotovo ne vidis kad je nesto napisano sa sarkazmom i salom. stoga nije potrebno odgovarati na tvoje jer nema smisla. no ja to volim  ;D pa krenimo....

kaj sam JA napravio za modelarstvo? ajme kakvo pitanje..oprosti ali pitanje je tupavo i krajnje nepotrebno.vise manje stalno napomenem da sam novi modelar, i da zapravo i nije neki red da negdje sipam svoje umotvorine pa ne vidim razloga cemu TI kao neka VELICINA u modelarstvu pitas sto sam JA napravio?

no kad vec nekog nesto pitas, valjda ce i ti argumentirati sto si ti napravio. za ovu zajednicu koja nije spremna za ozbiljno, jer prije svega samoprozvane velicine kao prvo neznaju prepoznat sarkazam koji se odnosi na katastrofalno stanje ove zajednice. u cemu? pa koliko osobno vidim, ne prode skoro ni jedan post o bilo cemu da se ekipa ne posvada, ne pocne se vrijedati, pa cak i da se uzimaju neki na zub pa se javno lincuju i vrijedaju te omalovazavaju. to sto to tebi tako ne izgleda ne znaci da drugi ne vide pa da i ti trebas MOZDA razmisliti  o tome.

pa kada samo ovu strku s foruma prenesemo na livadu..ajme..dolazimo do toga da cak pocinje i prepucavanje gdje tko leti i jel smije. pa ko je heroj kosenja trave..i jos stosta kaj se moze procitati na forumu.

nazalost, to citaju i gosti i svatko tko naide na forum, pa cak i stranci, i vjerujem da se smiju od uha do uha. jer naravno velicine NE SMATRAJU da treba zatvoreni dio foruma koji je njima toliki bauk da naposto nemogu otvoriti svoj um pa razmisliti sto to zapravo uopce i znaci. zatvoreni dio foruma. ajme, kakva enigma. i krajnje nepotrebna stvar.

pa si onda neki samoprozvani modelar uzme za pravo pa sve to javno pise. pa pise recenzije. pise onima koji su poceli kasnije od njega savjete koje je naucio od starijih kolega modelara ili ih je sam naucio na svojoj kozi. nalazi im linkove i upucuje gdje mogu rijesiti svoj problem. pa predlaze susrete. organizira letenje kad  je u mogucnosti. ide na mitinge, druzi se upoznaje, siri modelarsku propagandu mladima ali i svima koji svrate u blizinu modelara.

no zapravo nista pametnoga ne radi za modelarstvo. predlaze nebuloze, piskara gluposti...bas je bezveze meni taj novi modelar.

a tebi?

pa stoga budi slobodan i sljedeci puta prozivati i komentirati prijedloge, a govoriti "zbog toga sam se povukao iz teme". super su nam takvi i jako su nam potrebni oni koji se povlace. s takvima ce modelarska scena procvjetat.

dali te jos nesto zanima iz mojeg modelarskog opusa? ili ti je dosta mojeg "podcjenjivackog" pisanja. no morat ces oprostiti, na tome jer i tu treba procitati s razumijevanjem pa zakljuciti da je to otvoren i direktan stil pisanja a ne u rukavicama. znam, smeta to..no takva je istina. smeta. i boli.

ali znas kaj, stavio sam jedan novi vic u vicoteku. jel to nekaj pozitivnog za modelarsku scenu?  :D  :D

Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: oglas uklonjem moze objasnjenje koje pravilo je prekrsio

Reply #23
ja ne prigovaram stalno po forumu, ne moram se opravdavati i dokazivati nikome niti to zelim raditi kao sto si to sad napravio ti.
ja tebi ne trebam govoriti sto sam napravio za modelarstvo, a mozda nisam napravio nista, a mozda sam napravio sve. to nije tvoj problem jer ja ne prigovaram svaki dan za neki k***c i nemas me razloga pitati takvu stvar. s druge strane ja tebe imam razloga pitati isto pitanje jer si ti trenutno glavni "aktivist" za boljitak foruma i zajednice, prozivas zajednicu i forum pa me zanima kako se ti to istices od ostatka zajednice osim sto trazis linkove, letis, pomazes drugima i sve ostalo sto radi vecina modelara koji na kraju ipak cine, kako ti kazes, jadnu zajednicu.

objasni mi kakvo je to katastrofalno stanje ove zajednice?

price o sarkazmu pricaj nekom drugom jer to mozda u tvojoj glavi i je sarkasticno, ali siguran sam da vecini, kao sto djeluje i meni, djeluje uglavnom bezobrazno i podcjenjivacki. mozda trebas poraditi na svojem stilu pisanja?

ne komentira mi se tvoj post tocku po tocku i ne polemizira mi se pa cu sada stati.

edit. daj mi molim te navedi koje su to istine koje me bole i koje mi se moraju prezentirati na pomalo bezobrazan nacin?
struja zakon, nitro USTAV

Odg: oglas uklonjem moze objasnjenje koje pravilo je prekrsio

Reply #24
kao ti si neka hebena faca pa smijes prozivati i pitati tko je kaj napravio no ti to ne zelis govoriti.visota ti ne dozvoljava, jel? bravo.

eewane, nas dvojica zaista nemamo kaj diskutirati  ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.


Odg: oglas uklonjem moze objasnjenje koje pravilo je prekrsio

Reply #26
ŠOOOORA ŠOOOORA :D


Odg: oglas uklonjem moze objasnjenje koje pravilo je prekrsio

Reply #28
'bate žuna a danas samo 30 celzijevaca....što će tek biti kada za vikend opizdi obećanih 37 C?
D.

Moj Damire onda će se tražit termika za jedralke, pripremi za vikend pa gremo letit

lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: oglas uklonjem moze objasnjenje koje pravilo je prekrsio

Reply #29
Prikljucujem se u ponedjeljak ako jos bude termike i letaca koji su voljni :)