Skip to main content

Topic: Prijedlog (Read 6554 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Prijedlog

Predlažem da se svi novi članovi predstave prije koreštenja foruma ili da se to uvede kao obaveza od strane Administratora.

Zato postoji tema http://www.flyfreak.net/nasforum/predstavite-se/
 
Tak da se pokuša spriječiti stvaranje duplih nickova koji pišu pod jednim nickom pa pod drugim, trećim i tko zna pod koliko pa dave na pp po istom obrascu.
 
Ovo je mala zajednica i više manje svi sve znaju ili upoznaju prije ili kasnije.
 
Nekoga to veseli pa bi još jedan prijedlog bio da se napravi podforum "žuta kuća" gdje bi se onda oni kojima je pisanje pod raznim nickovima urnebesna zajebancija tam mogli zekati do mile volje.

Odg: Prijedlog

Reply #1
slažem se....


na nekim auto forumima sam našao da nakon registracije možeš pisati samo po jednoj do dvije rubirke i to one da se predstaviš i objaviš kakvo vozilo imaš i koje su ti namjere na forumu..


nakon toga u roku 24 sata admin ti dozvoli prsitup...


istina to bi wespa dodatno opteretilo...


recimo da i mi imamo takvu rubriku i nakon kaj se novi user pedstavi sa svojom flotom može trkeljati do mile volje...

Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Prijedlog

Reply #2
Predlažem da se svi novi članovi predstave prije koreštenja foruma ili da se to uvede kao obaveza od strane Administratora.

Zato postoji tema http://www.flyfreak.net/nasforum/predstavite-se/
 
Tak da se pokuša spriječiti stvaranje duplih nickova koji pišu pod jednim nickom pa pod drugim, trećim i tko zna pod koliko pa dave na pp po istom obrascu.
 
Ovo je mala zajednica i više manje svi sve znaju ili upoznaju prije ili kasnije.
 
Nekoga to veseli pa bi još jedan prijedlog bio da se napravi podforum "žuta kuća" gdje bi se onda oni kojima je pisanje pod raznim nickovima urnebesna zajebancija tam mogli zekati do mile volje.


ZAC, od uvijek sam protiv Anonimnosti,
svidja mi se kako su to napravili Forumasi Modelara Slavonskoga Broda,
Iv

Odg: Prijedlog

Reply #3
Popuno podrzavam prijedlog ali mislim da bi trebalo isto tako sloziti da kod registracije obavezno uneses mjesto prebivalista/boravista ako nista drugo da se vidim koliko i gdje ima ljudi koji se bave ovim hobijem

Odg: Prijedlog

Reply #4
a koji su to? znam za jednog, ali njemu je sve oprosteno :)
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Prijedlog

Reply #5
i ja sam za to .
wesp tak i tak nis ne radi sam naručuje ljude na lučko i onda se zgubi ;D
Trex550E manji ali BRŽI I ŽEŠĆI od wespenove
600-tke.....ali uskoro više ne ČUDO je na putu


Odg: Prijedlog

Reply #7
ja bi predlozio da treba svaki clan imati potvrdu o nekaznjavanju,
te ljecnicko uvjeranje o sposobnosti.osim za gazdu.

Odg: Prijedlog

Reply #8
 
 .. i 'zna se' clansku iskaznicu verificiranu kod Sarage.   :D


Odg: Prijedlog

Reply #10
ja bi predlozio da treba svaki clan imati potvrdu o nekaznjavanju,
te ljecnicko uvjeranje o sposobnosti.osim za gazdu.


kaj kriminalci nisu dobrodošli :o ?, šalu na stranu. Potpuno se slažem, ja to nisam učinio do sada al napravit ću, mislim predstavit se. Svakako se slažem da je obvezno navesti iz kog kraja je tko, ime prezime i dobro bi bila obvezna slika mislim da je to dovoljno podataka. Dođem letit "upoznam" nekoga i onda dojdem doma i pitam se s kim sam letio jer nisam upamtio ime  :-[ da li bi bilo pretjerano tražiti OIB ? to se može lako provjeriti i nitko se ne može dvaput prijaviti.

Vespen bi imao dosta posla, objavilo bi se samo ime prezime, područje-grad u kojem leti i slika.


Što mislite kolege piloti?

 

Odg: Prijedlog

Reply #11
POTPISUJEM !

Odg: Prijedlog

Reply #12
Toni233 prijedlog je smislen: no problem je u tome što neki ljudi ne žele otkriti svoj identitet. Ne kažem da imaju zle namjere, jednostavno uobičajena Forumska demokracija to nebi zahtjevala. Sa druge strane istog pitanja, Admin bi mogao isforsirati nešto drugo (moj način na Krila Kanala): nema registracije na Forum , a da nisi prijavio vlastitu e-mail adresu danu od ISP-a!
To znači, ako se prijavi neko sa sdfsdfhsdfh@gmail.com - to ne znači ništa, ali npr. ivo.ivic@zg.t-com.hr daje dovoljan podatak o kome se radi. Naravno , samo za Admina!


Damir

Odg: Prijedlog

Reply #13

 .. i 'zna se' clansku iskaznicu verificiranu kod Sarage.   :D
:D   :D   :D   :D   :D        :D               :D                 :D                             :D :D :D :D :D           ;D   ;D   ;D   ;D                             
                   :D          :D   :D          :D              :D     :D                         :D                           ;D
               :D              :D     :D        :D            :D         :D                       :D   :D   :D   :D            ;D   ;D   ;D   ;D
          :D                   :D       :D      :D          :D   :D   :D   :D                                    :D            ;D
      :D                       :D         :D    :D        :D                 :D                                   :D           ;D
  :D   :D   :D   :D   :D       :D            :D :D      :D                     :D                 :D   :D   :D   :D           ;D   ;D   ;D   ;D      
             

Odg: Prijedlog

Reply #14
Vrlo jednostavno!
Prijedlog oformiti grupu Registrirani članovi s potpunim podacima.
Dozvolit im jedan ili više djelova foruma gdje će moći raspravljati bez ilegalaca i dosadnjakovića.
Samo članovima grupe: "Registrirani članovi s potpunim podacima" dozvoliti pregledavanje osobnih podataka ostalih članova grupe.
Članovi bi se morali složiti s kodeksom ponašanja ili nema članstva.
MX16s+Assan, AURORA 9, T8FG
SF47, Ventus 2AX, Shadow, Elektra,
Optima PRO, Discus CS, Escape Jarro Miler
Eagle Tree PRO