Skip to main content

Topic: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima (Read 104389 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #345
Ma nije bit u miniju toliko, nego ta naza radi dobro i onda joj i nekog razloga dodje zuta minuta, pa onda veselje. Mislim vidio sam par scena i jednostavno ne vjerujem sto vidim. Ovi simple kontroleri rade stvarno savrseno. Nije da sam vec par ljudi preobratio sa naze i apm na naze32 i sad su mi zahvalni jer napokon oni lete svoje modele, a vise nisu oni koji gledaju kako njihovi modeli lete  ;D

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #346
Da, postoje manje i veće nezgode srećom moja spada u prve :)

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #347
Moj prvi video i sveukupno treći let sa quadom

My first drone flight video

Kiša me potjerala na kraju, a još 2 batke u torbi :(

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #348
Današnji let u ŠUMI. Temperatura 18 celzija lagano jugo. Uživancija 2 batke korisno potrošene
Ne znam da li danas bio kakav meeting copteraša u Metropoli? U Zadru teška suša letača... Jedan leti dva spottiraju  :'(



http://www.youtube.com/watch?v=fUzt87GlccU&feature=youtu.be
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #349
Tu kisa slini cijeli dan, sumnjam da je itko u zraku bio...

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #350
2Pupo: To to...
Ponavljanje je majka znanja... samo naprijed...  :) ;)

2 bodul: Haha, dobar, iz jednu u drugu...  ;) :D
P.S. Koliko su mi smješni ti propovi koji su kao lopate u kadru, nevjerovatno  :D :D :D

 

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #351
2Pupo: To to...
Ponavljanje je majka znanja... samo naprijed...  :) ;)


Naučio na teži način :D Prošli let sam zbog neiskustva srušio tj. zabio quada u zemlju :( Jako je loše izgledalo al uspio sam popravit.

Sad je problem oprema, al mislim da budem pričekao proljeće.

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #352
Bravo Bodul, postao si opak. vidim svaki put sve bolje, ali lokacija je predobra , a za vrijeme da ne govorim, kod nas samo kisa i kisa

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #353
X-UFO je klasičan X copter. Elise DJI 8x4. Klasika i zato se vide u kadru.
Stari video dok je bio u originalnom setupu. Skinuo sam sve s njega od originala, ostala samo rama


X-UFO BL by JOFFA PILOT on Vimeo
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #354
Mozda ovo ne spada u ovu temu, ali neznam gdje bi stavio. Ajmo zagijasi, kako sloziti zagija da leti ovako mirno i brzo. Jel to moguce izvesti sa manjim npr 120cm ili je trik u tome sto je velik. Mislim ovo stvarno leti super,hrpa videa sto sam gledao sve nesto trese,ali ovo je bas gust gledati, a voziti mogu misliti


Groovy Backcountry FPV

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #355
Veličina iliti raspon krila ga definitivno umiruje, to je činjenica. Druga činjenica je pilot :)

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #356
Mozda ovo ne spada u ovu temu, ali neznam gdje bi stavio. Ajmo zagijasi, kako sloziti zagija da leti ovako mirno i brzo. Jel to moguce izvesti sa manjim npr 120cm ili je trik u tome sto je velik. Mislim ovo stvarno leti super,hrpa videa sto sam gledao sve nesto trese,ali ovo je bas gust gledati, a voziti mogu misliti

baci oko na ovaj tu od prije 3 god  :)
meni je super, jest da na par mjesta ide preblizu autima, ali ostatak je fora.
imaš popis dijelova i dimenzije na njihovom webu i okolo po forumima, to su rokali par godina dok nisu multiji došli.
avion ima svoje prednosti i mane u odnosu na multi, a kao pravi rc junkie moraš probati oboje naravno :)


Winterwonderland on Vimeo

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #357
Stvarno ti Wingovi su ludilo za FPV, To definitivno isfuravam sljedece ljeto. Znam super lokacija u Lici .Jednom sam naletio na YT na neke amere, kako voze , ludjaci, briju na visini i onda se spuste na metar u ful gas kroz sumu, mrak. Nemogu se sjetiti gdje sam to nasao


Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #359
Stvarno ti Wingovi su ludilo za FPV, To definitivno isfuravam sljedece ljeto. Znam super lokacija u Lici .Jednom sam naletio na YT na neke amere, kako voze , ludjaci, briju na visini i onda se spuste na metar u ful gas kroz sumu, mrak. Nemogu se sjetiti gdje sam to nasao

heh, kad tak opisujes sjetim se "slovenia experience" filmica... ovog ovdje:
http://www.youtube.com/watch?v=gStOz4iVgWA