Skip to main content

Topic: trebam savjet (Read 2572 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

trebam savjet

imam setup cca 450/500w kv oko 1000mislim . na 4s vuce 2kg ... sa baterijama i servacima sve je cca 800g. razmisljam o dvokrilcu ne akrobati prevelikom ... pitanje je cca raspon krila iliti neki prijedlog modela ... ako tko ima kakovu ideju iliti prijedlog thanks.


Odg: trebam savjet

Reply #2
... trebam pazit kaj pisem ... istina i to je prijedlog ...

surfam za planovima al bas mi nejde nekaj. morati cu g. Mladena pitat , njegov dvokrilac mi se svidja .

Odg: trebam savjet

Reply #3
Javi se g. Antonu iz Trešnjevačkog kluba. On je rezao u stiru Twinije - dvokrilca koji je s 4S baterijom bio ukupno težak oko 1400-1600 g. Ja sam letio jednog takvog na sličnom set upu s elisom 12x8 i 12x6 APC. Model je miran i lijepo leti. Raspon 120 cm.
 
lp
 
Toni

Odg: trebam savjet

Reply #4
dobar info - pamtim . htjel bi od balse zdelat nekaj. a bit lagan ... koje su mi sanse pitam se

Odg: trebam savjet

Reply #5
šanse su ti dobre ako se bacis na gradnju PZD-a.za sve savjete pitaj njega rado ce ti ih reci Pozdrav

Odg: trebam savjet

Reply #6
Pozdrav ! tiger moth koji sam prodao bio je metar i trideset raspona a svega 900 grama al je imao 200 watnu gljivicu što znači da bi za taj set mogao dići raspon na oko 1.5 metara...od dvokrilaca radio sam Curtisa, već nacedenog tigera , bukera jungmana., akromastera 1 i akromaster -ovaj što sada letim... a od nacrta za takav set predlažem ti da pogledaš na ovoj stranici :(ako te što drugo zanima slobodno se javi)Dave Fritzke's R/C Plane Page odličan dvokrilac koji digneš na raspon koji hoćeš i malo ga pojednostaviš jer je za sus motor.(u tigeru se vozi barbika ;) )
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: trebam savjet

Reply #7
to bi bilo to ... printam . vjerojatno cu imati koje pitanjce . hvala na brzini decki ... projekt cu vjerojatno polakse izradjivati ali ne bih da me baterije dugo cekaju ... a i vrijeme dolazi za letenje . Pz thanks .