Skip to main content

Topic: ds480 i tg7000 (Read 2549 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ds480 i tg7000

da krenem ispocetka,,jucer sam uzeo TG7000 ziroskop
spojio sve i kad ziroskop stavim na analog mode za servo radi (ne kako bi trebao ali radi)
ali kad ziroskop podesim (prebacim prekidac an digital) da rradi sa digitalnim servom (turnigy ds480)
rep je svugdje samo ne gdje bi trebao biti

i jedno i drugo su ispravni jer se sjecam da i sa turnigy ziroskopom sam isto izgubio dva dana da ga ustimam sa ovim servom i nisam uspio
dosad je bio ga250 mems ziro i radilo je ok tj onolko kolko ziro od 10 dolara moze dobro raditi

znaci kad je na digital modu rep ide ljevo desno jako brzo ako smanjim gain na stanici smanji se to titranje,ali onda ako micem rep desno radio ok ali ako micem rep lijevo ide lijevo ali sa stankama,makne se malo pa stane pa se opet makne malo pa stane itd

 


Odg: ds480 i tg7000

Reply #1
e da ziroskop ima prekidac za 1520μs i 760μs na koji od ova dva trebam stavit prekidac za turnigy ds480 servo?

Odg: ds480 i tg7000

Reply #2
Jesi siguran da ti mehanički dio radi kako treba?
Prekidač na 1520.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: ds480 i tg7000

Reply #3
99% da je mehanicki dobro podesen (pogledo od finless bob-a video par puta kako slozit rep)

uvjeren sam da su djelovi ispravni nesto ja krivo radim a sta nemam pojma

Odg: ds480 i tg7000

Reply #4
DS 480 je 1520/333 a može i na 1520/250, ili servo i taj žiro nisu dobar combo ili je možda mehanika u pitanju, nadam se da ti ovo pomaže  ;D

lp
InnovationMatters

Odg: ds480 i tg7000

Reply #5
svaki savjet je dobro dosao ;)

Odg: ds480 i tg7000

Reply #6
prebacio switch na ziroskopu na analogni servo sad radi ali mi lagano rep ide malo lijevo malo desno ne cijeli djir nego 40-50 stupnjeva
kako to ukloniti

Odg: ds480 i tg7000

Reply #7
Probaj drugi servo...
Sutra Lucko, dofuram ja jedan.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: ds480 i tg7000

Reply #8
ne brini wespen odavno bi ja dosao i dao heli na servis da sam u zg

ja sma ga kolko tolko uspio ustimat ali svejedno to je jako daleko od toga kako bi taj ziro trebao radit
kolko sma okolo citao i istrazivao ne radi sa svim digitalnim servoima zasto? nemam pojma

gledat cu da si rijesim ovaj http://www.tiger.com.tw/product/8130.html
jer taj i ide uz ovja ziro



Odg: ds480 i tg7000

Reply #9
Pozdrav
Ja imam problema s istim tim servom... dok je radio sa HK gyrom sve je bilo OK no kupio sam ovaj gyro i tu su nastali sitni problemcici koji su me prizemljili i od tada trazim postavke programiranja nebi li izbio tailwag probao sam namistiti 1520/333, 1520/250 i 1520/71 nista nije rjesilo problem...
Probao sam gain na stanici mjenjati no nije pomoglo... sam gyro ima brdo opcija i vise neznam sto sam sve probao uspio sam smanjiti problem ali jos uvjek je tu
jedino sto mi pada na pamet je da probam drugi servo mada je ovaj poprilicno brz i nije mi jasno zasto radi frku a na onome GA250 mems gyru taj servo radi OK koliko sam imao prilike procitati na netu  :o
Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti, ne vrijedi.
A ja letim :)) DJI Quad... i Yuneec typhoon H http://www.youtube.com/user/NiramZD
skype: niram_zd

Odg: ds480 i tg7000

Reply #10
tako i kod mene na DS modu rep je svugdje okolo samo ne na mjestu
ako stavim na AS ok je ali malo ide lijevo 40-50 stupnjeva pa malo desno 40-50 stupnjeva a ponekad je cak i na mjestu kako bi trebao biti

heli je hk450 onaj od 10 dolara tako da moze biti i da je i do toga
ali opet ako je mems ga250 radio kako treba neznam zasto ovaj ne radi
tako da mozda i nije do helija....

zasad cu vozit malo avione  ;D 

Odg: ds480 i tg7000

Reply #11
dali ce smetat ako uzmem malo veci/tezi repni servo 50ak grama
na hk450

Odg: ds480 i tg7000

Reply #12
Pozdrav... evo ja sam danas ponovo prckao po helicu pokusavajuci se rjesiti tailwaga i izgleda da sam rjesio stvar  8)
DS480 najbolje radi u modu 1520/250 no jos to moram testirati na livadi vani jer u dnevnom boravku sam malo ogranicen s prostorom za letuckanje  ;D
Gain na stanici je na 60% i ovo sto sam sad testirao po sobi izgleda da drzi super....
Probat cu ga sutra provozati pa da vidim kakav je u letu vani po vjetru.
Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti, ne vrijedi.
A ja letim :)) DJI Quad... i Yuneec typhoon H http://www.youtube.com/user/NiramZD
skype: niram_zd

Odg: ds480 i tg7000

Reply #13
MKS DS480 je isti kao i ovaj turnigy ako se nevaram negdje sam procitao da turnigy uzima od njih pa ljepi svoje naljepnice

http://www.mks-servo.com/
idi na micro servo i tu ces ga naci pa pogledaj specifikacije 

uglavnom servo sa mojim ziroskopom ne radi ni pola kako gledam po netu kako drugima radi
Raptor E720 FL with TG7000 gyro