Skip to main content

Topic: Heli na ograničenom prostoru (Read 4391 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Heli na ograničenom prostoru

Gigi T-Rex550
Isprve se činila super ideja no kad se došlo na lice mjesta nekak se prostor smanjio.
 
Nemojte ovo pokušavati osim ako niste dorasli :)
 
Po nekom čudnom modelarskom zakonu ako je samo jedno drvo u krugu jednog kilometra, bilo kakva prepreka ili kućica (ovo za kućicu važi za mene, svi ste vidjeli kak je u Buševcu na aerodromu sve puno kućica :) ) sigurno budete za to kaj smeta zapeli sa modelom ili ga parkirali na vrh drveta ili krova. To je neko univerzalno pravilo, ako postoji i naj manja šansa da se dogodi peh dogodil se bude.
A Luxo ovaj put nije skužio pravilo od cijle šume :) da je bilo samo jedno drvo sigurno bi ga bar okrznul  ;D
Ovak se izvukao bez štete.
Ovo je snimka prvog leta, odletio je Luxo još jedan samo ga nisam snimio. Je frend sa mobom al nisam pretočio video na svoj mob.
Uglavnom treba puno vještine za ovo izvesti. Svaka čas Luxo na letenju!
 
Krasny i ja smo uživali gledajući sve to uz hladan limun :)
Zaboravili smo si pustiti mjuzu krasny, moramo to popraviti drugi put.
 
 

Odg: Heli na ograničenom prostoru

Reply #1
Baš mi je bilo lijepo.Sad kad više nemam motor,počeo sam odlaziti u bikers klubove,hi-hi!
Od sad ču Luxa zvati Teta Violeta jer je-čudo jedno!

Zovi kad ste tamo pa donesem ja par hladnih žuja i gitare pa neka netko svira,ja neznam,ali snimio sam bubnjeve za kojima nisam nikad sjedio,a to mi je ostala neispunjena želja.

Eto pa se vidimo.
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Heli na ograničenom prostoru

Reply #2
Bome je čudo. Već sam mislio predložiti da odemo na neku čistinu jer ipak lako heli ode malu u stranu, svi koji su probali znaju.
A ovdje nema lufta za to malo u stranu sve šuma okolo naokolo.
Dok sam se ja premišljal Luxo je već potrošil prvu bateriju :)

Svirka se tam dogodi sama od sebe, krene se sa pivama pa se povade istrumenti. Nije bed Nikola kaj si ga upoznao više skoro ni nejde doma odonud a Beli je prezidente a kuća mu je 50-80m od clubhausa.
Niđo je uvjek voljan testirati gitare a svirka mu fakat dobro ide.
 
Ovo mjesto bi bilo super za male depronce, lagane i spore jer je u zavjetrini i za manje heliće.
Ovo kak je to Luxo odletio ipak treba puno žganca pojesti.
Kad sam došel doma odma na sim :)

Odg: Heli na ograničenom prostoru

Reply #3
Dečki, nabavite si mCPXe ili 250ke i prostora ima više neg dost'!  :D
Svaka čast, sam po gasu :)
MAK Zapad

Odg: Heli na ograničenom prostoru

Reply #4
Predobro izgleda na ovakvom malom prostoru.
Lp,
Alex

Odg: Heli na ograničenom prostoru

Reply #5
Luxo ....  respect  8)

Samo tako dalje, lijepo je vidjeti letova iz lijepe naše....

Odg: Heli na ograničenom prostoru

Reply #6
Hvala dečki, da, bila je mala frka zbog prostora. Trebate vidjeti Majka i Robi1Kenobija!

Klub je super! dečki su super, kreativici! Mrak je klub, fakat su ga dobro uredili, raj na zemlji :).
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Heli na ograničenom prostoru

Reply #7
joooj sto se ja grozim bilo kakvih obstiklza na letaliscu.... uf uf... luxo tambzap
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe


Odg: Heli na ograničenom prostoru

Reply #9
Sad će motori na bubanj i kupuju se helići! ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Heli na ograničenom prostoru

Reply #10
" u rukama luxe svaka pila ubojita "  ;) ;)
dx9-xd8-gobac630


Odg: Heli na ograničenom prostoru

Reply #12
ma nije tak jednostavno , ja sam jučer neku šljivu htio pocjepatti , ali su elise bile pre slabo naoštrene pa su izdale  :D :D :D
dx9-xd8-gobac630

Odg: Heli na ograničenom prostoru

Reply #13
ma nije tak jednostavno , ja sam jučer neku šljivu htio pocjepatti , ali su elise bile pre slabo naoštrene pa su izdale  :D :D :D
Da imaš 550-tku samo bi trešće ostalo  ;D

Gigi se ni nakon pive nije dal nagovoriti da da napravi bar metar drvi  :D
 
Još mi nije jasno kak nije za niš uspio zakvačiti a nas večina uvjek nekaj i u pustari nađemo di se model zahakla.
Odvedem ga u šumu a on ode doma s cijelim helićem :)
 
Jučer su bajkeri imali radnu akciju piljenja drvi jer Gigi nije niš napravil po tom pitanju  :D

Heli na ograničenom prostoru

Reply #14
kaj nije niko bar neki jeger bacio u rotor ? :)
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe