Skip to main content

Topic: Moja prva dva multija - Quad (Read 3869 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Moja prva dva multija - Quad

Prvi moj složeni model je ovaj crni sa nazom, drugi je kopija

Crni je frame Made in Jazz (ploče) ostalo je Made in Antonioxx  :D, crni je sa nazom, još se moram pozabaviti sa gainovima jer se zna zatrest na stranu, vrijeme leta sa 5000, 3s baterijom je 17 minuta, težina 1200g

Narančasti je kopija Jazz-a Made in Antonioxx, sa kk2 pločicom, let savršen i miran, batka 2200mas 3s i 12 minuta leta, težina sa nogicama kad budu gore cca od 980-1000g

Leti samo leti :-)

Odg: Moja prva dva multija - Quad

Reply #1
Živio Antonio , da ne otvaram novu temu malo ću se ugurati do Tebe...na koncu konca i Ti si bodul... ;D
Frame je stigao jučer ,Romano sredio pošiljku..hvala im, ATG TT-X4-16  REPTILE....To je tek početak još moram naručiti motore ,esc-ove , KK-2 , Futaba RX imam.Sastaviti ću sve (hardware), a onda će mi jedan od experata srediti set up.Namjera mi je letiti u okolici kuće, za vrijeme zimskih dana,kada se ne putuje u daleki Sinj (Piket).
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Moja prva dva multija - Quad

Reply #2
Ovako će izgledati sastavljen.
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Moja prva dva multija - Quad

Reply #3
Bok kolega, koji je setap ako nije tajna, ima kakvih proračuna koliko si u zraku...

lp
Leti samo leti :-)

Odg: Moja prva dva multija - Quad

Reply #4
Živio Antony , nemam pojma ,ovo mi je prvi i trenutno učim o svemu što je vezano za quadove.Hvala na pitanju,sve što napravim,javiti ću ovdje.Svako dobro... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Moja prva dva multija - Quad

Reply #5
Fora su ovi jazz quadovi u raznim bojama  ;D ;D , taj frame sa KK2 je najjači quad za FPV, zanimljivi motori na ovom crnom quadu, koju su to, ako nije tajna

Odg: Moja prva dva multija - jedan nestao stigo treći :-)

Reply #6
Jedan odlepršao u nepoznato :-) pošto je to bio narančasti kojeg sam radio prijatelju pod hitnom postupku napravljen novi :-) božićni sa kk2.1 :-)
Leti samo leti :-)

Odg: Moja prva dva multija - Quad

Reply #7
Nisam znao da nova KK2.1 ima za temperaturu senzor

Odg: Moja prva dva multija - Quad

Reply #8
E sad znaš, ima i još nešto u meniju dodatno ali nisam ni gledo šta je, ali meni ti je to prijatelju sve ista pašta

I neide mi baš danas sam sa ovin crnim malo zakačio bilo je usko hahah, zaboravio sam na njega i gledo frenda šta radi i paf

Nema velike štete sve brzo riješeno, ali sad ionako rekonstrukcija jer je prenatrpan sve za probu ovako onako bez nekakvog reda pa ću ga napravit kao i ovog novog narančastog
Leti samo leti :-)

Odg: Moja prva dva multija - Quad

Reply #9
Ma ja jos cekam svoju KK2.1 da dodje tako da nisam bas upucen,ali eto super. Jel su to oni 5010 motori na Jazi, koliki ti je flight time s njima

Odg: Moja prva dva multija - Quad

Reply #10
jesu, vrijeme je cca 18min, prop 11x4.7, batka 3s 5000mas, težina sa batkom cca 1650g. s time da je gori komplet sve naza, hitec telemetrija, ona mala kamerica koja ide u kompletu sa fpv-om, super je ovaj jazz šta se tiče mjesta ja samo bacam tako da sad užasno izgleda, sad cuprovat napravit od njega X
Leti samo leti :-)

Odg: Moja prva dva multija - Quad

Reply #11
To je super, mislim da sljedeci quad koji cu raditi ce biti s tim motorima.  Ali sad prvo cu sloziti mini jurilicu,za low fpv kroz klupice i granje  :D :D , samo cekam KK2,1

Odg: Moja prva dva multija - Quad

Reply #12
he he ja sam tio sebi salgat ali pošto mi je ovaj odlutao propala ta ideja o jurilici morao složit drugog frendu  :D :D
naš je samo dok ne poleti  :D :D
Leti samo leti :-)

Odg: Moja prva dva multija - Quad

Reply #13
Pa kako odlutao, zar NAZA ???

Odg: Moja prva dva multija - Quad

Reply #14
sa nazom za sad nema problema, imao sam sa novom odmah ali su mi zamijenili u kopterworksu - hvala im

ovdje je bila kk pošto smo bili na jako otvorenom prostoru i puhalo je jako jugo u prvom pokušaju spuštanja nije baš išlo i morao sam skoru ugasit motore a on se počeo preokretat i jedva sam ga izvugau i takogas gas i ode on opet pre visoko ionda je bila borba, malo naoblaka i malo daljine više nije bilo moguce prepoznat stranu i ja budala se borio umjesto da sam ga zatukao u pod i pokupio djelove ja sam se nadao a nada je k....  :D :D :D

tu ti mi letimo di piše oznaka mjesta, a ovo iscrtano tamo negdje je zadnje viđen, tražili smo ali ništa ja mislim da je u moru, a svaka škola košta, bolje ga zatući u pod i pokupit nego tražit i ne nać  :D :D
Leti samo leti :-)