Skip to main content

Topic: Moja prva dva multija - Quad (Read 3868 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Moja prva dva multija - Quad

Reply #15
Uff bas  steta, ja neidem daleko jer ne vidim bas super pa mi brzo nestane , samo na FPV  8) 8), ali KK2 je najbolja za FPV

Odg: Moja prva dva multija - Quad

Reply #16
a ja sam učio frenda i umrežili stanice i malo ja malo on i tako on išo dalje ja preuzeo ali zajebo, a jebi ga dešava se, to je kad tek počinješ i sve je super dok je lijepo vrijeme, to su mala čuda u zraku i teško ih je vidit pogotovo kad nema sunca i tamni oblaci ljepo se uklopi, neznam nebi se usudio za sad fpv na kk ja sam početnik i fpv sam tek počeo laganica još nemam ni telku kako treba ili cvike tako da za sad onako koliko oke dopuste šta bi ti reko
Zato mi je naza zakon hahah to i baba vozi :-)

Leti samo leti :-)

Odg: Moja prva dva multija - Quad

Reply #17
Ma radi ta NAZA, samo treba voziti u ATTI modu, evo ja sam na svom discovery-u pogodio gainove tako da ako nema vjetra ostavis u ATTI u kao da ima GPS, super drzi. I to stvarno ako odes dalje pa ti ispadne iz signala stvar se vraca kuci. Ali meni je puno veci gust neki manji quad, KK2, frsky i 5.8GHz FPV , nadjes neki park ili sumu i do nekih 500m max si siguran ,  visina  max  50m i nabacis fatshark i sta ce ti playstation, ovo je ludnica, lagani slalom izmedju svega . Jedva cekam da slozim nekog malca i stavim mu mobius  ;D

Odg: Moja prva dva multija - Quad

Reply #18
Ja skoro nikad ne koristim GPS to mi je baš u slučaju nužde, zato san danas bio u ATI i zaboravio na njega a lagani vjetric i išo mi je na iza a iza njega 5-7m je bila nekakva kućica jer to smo bili na heliodromu i dok sam ja gledo šta frend radi ona lagano na iza i paf  :D Inače isto meni ATI kad nema vjetra super stojji, bilo je malo problema na poletku pogodit reglere za ove motore ali uspio sam :)
Leti samo leti :-)

Odg: Moja prva dva multija - Quad

Reply #19
Naza je super kad se namjesti kako treba... Atti je zakon haha, GPS samo za RTH i za snimanje sporih panorama i krugova u zraku, kad se koncentriram na to sto snimam a ne na to da ga drzim na jednim mjestu, a let u GPS ionako nije toliko zabavan hahah...
Youtube: RcPikiDu

Odg: Moja prva dva multija - Quad

Reply #20
Naza je super kad se namjesti kako treba... Atti je zakon haha, GPS samo za RTH i za snimanje sporih panorama i krugova u zraku, kad se koncentriram na to sto snimam a ne na to da ga drzim na jednim mjestu, a let u GPS ionako nije toliko zabavan hahah...

GPS mode = prepirka između 2 pilota u kokpitu helikoptera (pilot GPS & pilot RX)

GPS: "Što radiš to, zar nismo trebali stajat ovdje?"
RX: "Ne, bila je komanda za ravno, slušaj što ti kažem!"
GPS: "Ok ako ti tako misliš, ali ja vidim da šaraš." (Otima komande iz ruku RX pilota)
RX: "Čuj ti GPS-u ne sputavaj me vidiš da pokušavam izvršit naredbe."
GPS: "naredbe su da bi se mjenjale!"
RX: "U koju si ti školu išao?"
GPS: "Ne silazi s teme!"
RX: "Alo kontrola leta, dali se čujemo?"
Kontrola leta: (Nema odgovora)
GPS: "Tako nam pomogao Bog orbitalni!"

COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Moja prva dva multija - Quad

Reply #21
Naza je super kad se namjesti kako treba... Atti je zakon haha, GPS samo za RTH i za snimanje sporih panorama i krugova u zraku, kad se koncentriram na to sto snimam a ne na to da ga drzim na jednim mjestu, a let u GPS ionako nije toliko zabavan hahah...

GPS mode = prepirka između 2 pilota u kokpitu helikoptera (pilot GPS & pilot RX)

GPS: "Što radiš to, zar nismo trebali stajat ovdje?"
RX: "Ne, bila je komanda za ravno, slušaj što ti kažem!"
GPS: "Ok ako ti tako misliš, ali ja vidim da šaraš." (Otima komande iz ruku RX pilota)
RX: "Čuj ti GPS-u ne sputavaj me vidiš da pokušavam izvršit naredbe."
GPS: "naredbe su da bi se mjenjale!"
RX: "U koju si ti školu išao?"
GPS: "Ne silazi s teme!"
RX: "Alo kontrola leta, dali se čujemo?"
Kontrola leta: (Nema odgovora)
GPS: "Tako nam pomogao Bog orbitalni!"

HAHAHAHAH upravo tako hahahahah  :D :D
Youtube: RcPikiDu