Skip to main content

Topic: KK2.1 dali je netko testirao i kemijao  (Read 3689 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

KK2.1 dali je netko testirao i kemijao

Ja sam ju stavio na prijateljev quad ali pošto nisam neki stručnjak i nisam dugo u tome kao ni on možda ima netko ko je radio nekakve testove, stavio sam joj fimware V1.10 s 1 i letio 1 puta, sve je to meni isto :-) nisam baš imao vremena za kemiju a i vrijeme mi baš ne dozvoli
Vidio sam da ima u meniju i nekakvih novih opcija , nisam htio niti dirat da ne zeznem nešto :-)

Za sad ne treba lemit za napon baterije i prikazuje temperaturu
Leti samo leti :-)

Odg: KK2.1 dali je netko testirao i kemijao

Reply #1
Vidim na HK da su ponovo vratili KK2.0 u prodaju, hm zanimiljivo  8) 8)

Odg: KK2.1 dali je netko testirao i kemijao

Reply #2
Po meni je ti istio   :D :D
Leti samo leti :-)

Odg: KK2.1 dali je netko testirao i kemijao

Reply #3
Ja cekam kk 2.1

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Lp,
Alex

Odg: KK2.1 dali je netko testirao i kemijao

Reply #4
Pa vidim da se ovaj Stevens hrva sa firmware-ima. izbacio je onaj V1.12S1 i nazavao ga KK2.0 look like, neznam jer ga muce bugovi , ili je ovaj senzor preosjetljiv na novoj KK2.1 pa ju tesko podesiti . Tebi kazes isto

Odg: KK2.1 dali je netko testirao i kemijao

Reply #5
Ja stavio V1.10 nakon prvog leta, prvo sam letio kako sam ju dobio sa original poslije podigao na taj 1.10 nisam primijetio razliku do danas, danas je bilo nešto vjetra i ful mi je čudan kao da malo blefira recimo nagnem desno a on se još i malo zavrti na desno tako i u lijevo, I ako ideš brze spuštanje dosta se počne drmat bas spevise, to nisam primijetio na kk2.0 normalno je ovo da se desi kad propeda dole ali pre vise...možda ovu treba preciznije podesiti ili vratit na original verziju, jer sta bi ti Sekule rekao on skoro svaki dan novu verziju  :D :D :D

Mislim da je to isto s.....samo drugo pakovanje, gledano po cijeni...
Leti samo leti :-)

Odg: KK2.1 dali je netko testirao i kemijao

Reply #6
Probaj staviti taj 1.12 firmware, mozda je stvarno dobar.

Odg: KK2.1 dali je netko testirao i kemijao

Reply #7
A moram probat, samo je i ovo vrijeme ludo pa ne dozvoli testiranja  :'(
Leti samo leti :-)

Odg: KK2.1 dali je netko testirao i kemijao

Reply #8
Bok

Evo novosti, danas sam ubacio 1.12 verziju na kk2.1 i tek sad mogu reći da sam dobio ono što treba, verzija 1.10 je koma potpuna koma, original verzija koja dođe je isto ok, pošto je prošlo puno vremena od originala i sad do ove verzije ne vidim razliku ali u glavnom sve ljepo sluša i stabilizira
Na onoj verziji je bio neki senzor za gimbal valjda i ona balica koja prikazuje centar... toga sad nema ajmo reći ko kk2.0
Leti samo leti :-)

Odg: KK2.1 dali je netko testirao i kemijao

Reply #9
Bok

Evo novosti, danas sam ubacio 1.12 verziju na kk2.1 i tek sad mogu reći da sam dobio ono što treba, verzija 1.10 je koma potpuna koma, original verzija koja dođe je isto ok, pošto je prošlo puno vremena od originala i sad do ove verzije ne vidim razliku ali u glavnom sve ljepo sluša i stabilizira
Na onoj verziji je bio neki senzor za gimbal valjda i ona balica koja prikazuje centar... toga sad nema ajmo reći ko kk2.0

Di ima za skinut taj 1.12?

Budem i ja stavio na svoju


Odg: KK2.1 dali je netko testirao i kemijao

Reply #11
tako je,

I ponovno potvrđujem nakon dužeg letenja i potrošenih 15-ak baterija da je ta verzija savršena leti bolje od naze  :D
Leti samo leti :-)

Odg: KK2.1 dali je netko testirao i kemijao

Reply #12
Thanks sekile. Skidam danas i stavljam na svoj kk 2.1. Iako jos uvijek imam na quadu 2.0., al probat cu ponovno novu sa ovim firmwareom.

Odg: KK2.1 dali je netko testirao i kemijao

Reply #13
gdje se jos moze nabavit taj kk2.1 posto ga na HK-u nema... stalno je na backorderu

Odg: KK2.1 dali je netko testirao i kemijao

Reply #14
Uzmi si KK2.0, vidio si kako leti  8) 8)