Skip to main content

Topic: Mini zagi 80cm (Read 2281 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Mini zagi 80cm

Eto nakon dugo vremena ponovno me ulovila zelja za letenjem.Moj otac i ja jos prije poceli smo radit luk za rezanje zagi-a i ostalih krila no nikada ga nismo isprobali.Nekidan smo ga napokon probali ali treba prakse.Guglajuci malo po internetu nasao sam jednostavniju verziju rezaca,a to je onaj princip da je jedna strana fiksna a drugu micem rukom oko profila.Posto nisam imao vise stiropora a osto mi je jedan ostatak na kojeg sam iz glave napravio zagia velicine 80cm,probali smo ga izrezat i eto napokon uspjeli,nije bajna povrsina posto mi je prvi put pa ima nekih mojih greski a i amperaza rezaca jos nije ustelana ali to ce se pobrusit.Evo slika samo jezgri,zaboravio sam slikat rezac ali mozda nekom drugom prilikom ako nekog bude zanimalo poslikam.Kako budem nastavljao budem sve popratio slikama  ;)




Odg: Mini zagi 80cm

Reply #1
Evo jos malo,izrezo sam rupu za motor,pobrusio ga cijelog,posprico bison ljepilom u spreju i obljepio ga prozirnom tessa trakom ;) Ajde da spomenem i setup,posto mi je cilj da bude mali zvrk setup je sljedeci:
Motor:neki sa hk 2700kv i prop APC 4.75x5x5
regler:takoder neki sa hk 50A
baterija:nano tech 3s 2200mAh
servaci:tover pro(klasika)





Odg: Mini zagi 80cm

Reply #2
Bit će to pravi mali predator :)
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

Odg: Mini zagi 80cm

Reply #3
Evo jos malo,nadam se da ce za vikend u zrak  8)