Skip to main content

Topic: Rasprava F3A/F3M/IMAC natjecanja (Read 27539 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Rasprava F3A/F3M/IMAC natjecanja

Reply #15
Aloha!


3. Suci - svi natjecatelji koji se natječu u F3M kategoriji biti će suci! Onaj koji leti neće suditi taj let. Ocjene od suca koji je dao najbolje i najslabije ocjene će se odbaciti i u izračun idu ocjene preostalih sudaca. F3M osnovni program će suditi svi piloti iz F3M programa.





Prijedlog mi se svida samo mislim da radi dinamike natjecanja ne bi trebao suditi i sljedeci natjecatelj koji leti. Zato da stigne pripremiti model i sebe.
A zadnjem ne sudi onaj koji je prvi letio kako bi svi natjecatelji imali dva propustena sudenja....


Odg: Rasprava F3A/F3M/IMAC natjecanja

Reply #16
Pozdrav!
 
Izvinjavam se, kasno sam primjetio ovu raspravu. No, želio bih nešto primjetiti,  ponovo oko sudjenja. Ovaj put oko dosudjivanja nula kot figure KOVIT. Istina je, da je za nekog sudiju ovo možda i najteža figura za posmatranje i sudjenje eventuelnih odbitka, i to več na samom ulazku u figuru. Ovdje se za pogrešan ulazak lako može fasovati nulu! No svi sudije ne misle ili ne žele biti tu dovoljno rigorozni, jer od toga dolazi do velike razlike.
 
Šta tu kažu propisi o figuri KOVIT?
 
Evo prijevoda o izvodjenju figure:
 
Svi koviti počinju i okonćavaju se na ravnim linijama. Da model aviona može izvesti kovit, mora biti doveden u fazu prevućenog leta. Ulaz je izveden u ravnoj liniji sa naklonom, koji se povećava u surazmerici sa upadanjem brzine. Manji odnošaj modela iz linije ne smije biti kažnjen sa strane suca, jer se praktićki radi o prevućenom letu. Medjutim, jaki odnošaj modela iz linije biće kažnjen po pravilu -1 bod/15 stupnjeva. Nos modela padne na dole, kad je model prevućen. Ujednom na dole padne i krilo u smjer, u kojem će se odvijati kovit. Odnošaj modela u stranu u kovitu ne smije biti kažnjen sa strane sudaca, osim ako izlazi iz letaćkog prostora.
 
Ako model aviona pred poćetak kovita nije prevućen, već je ulazak dinamićki valjček, manevar se ocenjuje sa nulom.
Ako model sklizne u kovit prisiljavanjem, mora biti kažnjen po pravilu -1 bod/15 stepnjeva.
Ako pilot prisiljava model u smjer kovita, obrnutu tendenciji smjera posle opadanja modela, to treba biti jako kažnjeno.
Ako pilot prisiljava model u kovit iz velikog upadnog ugla sa dodavanjem visine gore (ili dole), to se kažnjava sa odbitkom -4-5 bodova. Sudije trebaju dobro posmatrati model u prevućenoj fazi, jer se model ne treba nužno zaustaviti pre padanja, posebice ako nema vjetra. Zaustavljanje nije razlog za odbitak!
 
Poslije propisanog broja obrtaja, zakljućak rotacije se ocjenjuje po pravilu -1 bod/15 stupnjeva. Model mora zaustaviti rotaciju paralelno na letaćku liniju. Zaustavljanje rotacije prije vremena i nastavak samo sa eleronima mora biti kažnjen po pravilu -1 bod/15 stupnjeva.
 
Kovitu mora slijediti dovoljno duga i vidna vertikala. Izravnava modela je sudjena kao dio lupinga, a u primjeru da slijedi dio valjčka, izmedju njih treba biti vidljiv dio ravnog leta. Razlićiti modeli izvode razlićite rotacije u kovitu, no to ne smije uticati na kriterijum sudjenja, kad je model u prevućenom stanju!
Svaka izmjena smjera u kovitu treba biti brza, a ako kot toga model više nije u prevućenom stanju, manevar treba jako kazniti. Brzina okretanja u kovitu u oba smjera može biti minimalno razlićita bez odbitka, a kod jaćih razlika kažnjava se sa -1 bodom.
 
 
Evo, toliko oko figure KOVIT.
 
Ja sam promatrao neke letove pa i izvođavanje kovita. Nisam upamtio, koji modeli i piloti su izvodili loše kovite, no dobro sam upamtio izvođavanje nekih kovita sa jakim dinamićkim ulazom i znao sam, da ocjena može biti, barem za mene i za kolegu, koji jih je ocjenjivao (da, znam koji!) samo nula! Na žalost! A za nulu nije kriv sudac, već izvođać!
 
A evo i vlastitog izkustva iz nekih ranijih takmićenja u P11. Na jednoj utakmici (nije ni bitno kojoj!), izvodili smo i ja i sin kovite tako, da smo pravilno zaustavljali modele povećavanjem kuta, doveli model do praktići zaustavljanja, i krenuli u kovit. No nismo bili dovoljno strpljivi i nismo ćekali na opadak nosa, pa se krilo izdiglo iznad linije letenja modela. Sin je za sva tri kovita fasovao nulu, a ja jednom, sve od istog suca! I mi smo se ljutili! No kasnije smo sami sebe promatrali kod izvođenja te figure i ustanovili, da je sudac imao pravo! On se samo striktno pridržavao pravila!  Popravili smo izvođenje i to se nam sada više ne dešava!
 
Dakle, Darko, treba dobro promatrati izvođenje i pokušati biti objektivan (a to je ponekad težko!!! Posebice, ako si takmičar.)
 
Sa poštovanjem!
 
Marko

Odg: Rasprava F3A/F3M/IMAC natjecanja

Reply #17
Hvala na iscrpnom  odgovoru nadam se da cemo sada  biti pametniji barem za jednu figuru .

Odg: Rasprava F3A/F3M/IMAC natjecanja

Reply #18
Darko, danas ti dođem pokazat izdizanje iznad krila....i naravno zahvaljujuči brzom F3A SLO tečaju više ne sudjelujemo ni na jednom takmičenju u Hrvatskoj,a i šire.
Hvala i nećemo smetat..

Odg: Rasprava F3A/F3M/IMAC natjecanja

Reply #19
pitanje modelara pocetnika koji ce se kada mu vrijeme dozvoli prikljuciti u natjecateljski dio, a do tada iscrpno tese simulator...a hover je vec tu..i jos ponesto  ;D

no salu na stranu iako sam ozbiljan za hover  :D, molio bi iskusne natjecatelje, a ako vec ima da im nije tesko uputiti me na link, da se snimi natjecateljski let kako bi to trebalo izgledati i da se da uputa sto i kako vjezbati. vidim da je samo kovit nauka a di je tek ostali dio programa..pa zilion tehnickih termina poput "prevućeni let" ili "dinamični ulaz" a što bi meni osobno a vjerujem i drugima jako pomoglo da uopce i vidimo dali bi bili sposobni za tekmu.

a kaj se tice odabira modela. iako nisam u nikakvoj kategoriji da nesto ovdje pricam, kao znatizeljni modelar i potencijalni takmicar, primjetio bi kao i neki drugi, da ogranicenja a i prepucavanje tko ima veci pimpac ne vode u smjeru prikupljanja novih takmicara. ako vec i ima profesionalni dio, ostavite otvorene tekme za nas nove koji mozda i nemamo pogodne modele da udovoljimo propisu a i tesko da je za ocekivati da ce novi modelar kupiti takav model samo da bi isprobao jednu tekmu kako ide. nadam se da razumijete u kojem smijeru pricam.

drago mi je da uopce i ima takmicarska scena u HR no kao i modelarstvo, nazalost, koliko vidim sa strane, i tu su prisutne raznorazne struje koje vuku na svoj mlin...ne ujedini li se scena, dojma sam da ce jos vise zamrijeti.

eto, osobno misljenje i bez zamjerki.
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.


Odg: Rasprava F3A/F3M/IMAC natjecanja

Reply #21
Ovom prilikom pozivam sve koji su zainteresirani za F3A/F3M natjecanja da se jave ovdje u ovoj temi, kako bi se dogovorili za termin edukacije osnova akrobatskog leta, te natjecanjima u akrobatskom letu. Najjednostavnije je sve to naučiti i vidjeti uživo, jer po nikakvim snimkama letova se nemože odgonetnuti orijentacija.

Dovoljno je posjedovati model koji moze napraviti valjak, luping, kovit. Mislim da te osnovne akrobacije moze izvesti i MPX FunCub, pa tako i svi slični modeli koji imaju elerone i repne komande.


Naravno da nam je cilj privući što više natjecatelja, a ne raditi kontra efekt za navedena natjecanja.

Hrvatska F3M scena ide dalje bez obzira na kojekakva prepucavanja, jer ista proizlaze samo od pojedinaca.

Odg: Rasprava F3A/F3M/IMAC natjecanja

Reply #22
Javljam se ;)

Odg: Rasprava F3A/F3M/IMAC natjecanja

Reply #23
Prijatelji,

veoma mi je žao, ako su sada stvari pošle krivim putem. Nisam želeo zastrašiti potencijalne kandidate sa nekom teorijom, već pokazati, kako neka pravila ipag treba da postoje. Da ih nema, onda bi svaki sudac sudio po onome, što se njemu sviđa i dobili bismo baš suprotno od onoga što svi želimo. Pravila, koja daje FAI (sporting code), nismo izmislili sami, po njima se ravna čitav svijet! O nekoj primjeni profesionalizacije nema niti govora. Da imamo na našim utakmicama sudije, koji sude vani na nivou recimo austrijskog nacionalnog RCIII, mnogo bi gore prošli. Nitko od nas, pa makar se radilo i o Alanu Goljevščku, koji je zasad najbolji na našim prostorima, zasad nemamo nikakve šanse uspoređivati se sa TOP pilotima, koji isto nisu ni slučajno svi profesionalci. No imaju bolje finansijske, a s time i ostale uslove, pa si mogu priuštiti više. Nije dakle na nama, da MORAMO doći na neki strašan nivo u nacionalnom smislu, jer za to nemamo pravih mogućnosti.Ne trebamo i ne možemo se ići neke perfekcije, meni je to jasno već odavno. No to ne znaći, da se ne treba barem malo potruditi, da bi naše letenje nećemu slićilo. I da za loše ocjene nisu krivi samo suci. U SLO smo ih nekada imali više, pa su baš zbog mnogo puta neopravdanih primjedbi (da ne kažem neku goru rijeć), prestali sa suđenjem (i oni ćitaju forume!!!). A to je šteta!

Da nebih više razpaljivao neke strasti i time pravio neku štetu, samo vam zaželim još puno uspjeha u vašim nastojanjima za napredak u tom ljepom sportu i što više hrabrih takmićara!

Sa opoštovanjem!

Marko

Odg: Rasprava F3A/F3M/IMAC natjecanja

Reply #24
Marko Mencin ako se ne varam....F3A letenje u Sloveniji je vrlo dobro,puno letite,pratite europske tekme,tehnologije,pravila i tak dalje. To je super. Letio sam na dotičnoj tekmi i znam o čemu govorim i nemam nikakvu namjeru komentirat ekipu koja nije tamo bila.  Na snimci koju imamo-dogovor prije tekme Igor Makovec kaže da nećemo ocjenjivat poljetanje i sljetanje (znači ili 0 ili 10) onda ocjena ne može biti kod Nikole Matešića npr.5. Ako kod prva dva sudca kovit dobijem npr.7 i 6 onda treći sudac ne može dat 0 (znači on ili bolje vidi ili uopće ne vidi)-pogotovo ako tako vidi sva tri turnusa,a koliko sam vidio tablice on stvarno tako vidi. Imelman ocjena 0 kod jednog sudca,a kod ostalih 5,6 ili 7 (nebitno). Sljetanje koje se ipak ocjenjivalo sudcima iza leđa da nijedan nije glavu ni okrenuo (zašto bi sljetao niz vjetar jer su gospoda zasjela na vrh piste?!). Avion koji šlepa jedrilicu iznad letnog polja u pol tekme??? Sve u svemu letenje je bilo APSOLUTNO odlično i moglo se puno naučiti ali kriterij APSOLUTNO nije bio isti. Ja vam svima želim puno super letova i što veći napredak u modelima i letenju. Lijep pozdrav svima koji su bili na tekmi i koji razumiju o čamu govorim.
 

Odg: Rasprava F3A/F3M/IMAC natjecanja

Reply #25
Ja jednostavno ne vjerujem.....
Kao prvo problem je taj da se nikada nismo sjeli i dogovorili oko sudenja.
Prvi pokusaj je bio na tekmi u Ludbregu i to mi se je svidalo, ali je i tamo bilo velikih odstupanja u sudenju.
I to je ono od cega treba krenuti.

Poceti sa bilo kakvim svadama, dogoditi ce vam se ono sto se je dogoodilo sa F3J u Hr.
Kada sam za Makovcem zapocinjao zajednicki F3A bila mi je ideja druzenje, uz najljepse i najatraktivnije letenje koje modelari mogu ponuditi...

Svi moramo u bilo kakvom druzenju biti spremi preci preko nekog svog ega, ako to nismo spremni onda cemo kao i svi Hrvati svak za sebe u svom selu.

Sto se tice SLO sudenja, dajte oda barem vidite to da se drze zajedno, oni su si dobro drustvo.
Ako je to tako bilo ne morate ici u SLO na natjecanja, ali kakve to ima veze sa natjecanjima u HR.
Zar se ne mozemo odmaknuti od spika cije je otac bio ustasa, a ciji partizan....

Jednostavno kada nekoga nesto muci neka odmah reagira, i da se to rjesi, a ne cekati da se nakupi i da se dizu nosevi.

Ne zelim nikoga povrjediti i popljuvati, ali mislim da svi morate razmisliti sta vam je vaznije druzenje, letenje i rostiljanje ili bodovi.....

Odg: Rasprava F3A/F3M/IMAC natjecanja

Reply #26
Mene vec duze vrijeme kopka, al nikako da pitam zakaj se vec dve godine leti po istom programu?

Odg: Rasprava F3A/F3M/IMAC natjecanja

Reply #27
Takav je dogovor jos od prije par godina. Svake dvije godine se mijenjaju programi, makar nije problem i da se svake godine mijenjaju programi kao po IMAC pravilnicima.

Odg: Rasprava F3A/F3M/IMAC natjecanja

Reply #28
Hvala!

Kaj ima ko od vas iz Gorice vremena i vole da letimo jedan dan skupa?
Malo popricamo uzivo oko svega itd.?

Odg: Rasprava F3A/F3M/IMAC natjecanja

Reply #29
Ne zelim nikoga povrjediti i popljuvati, ali mislim da svi morate razmisliti sta vam je vaznije druzenje, letenje i rostiljanje ili bodovi.....

probaj to ovako sagledati. skupi se ekipa kod nekog doma. piva sok grickalice klopa i bela. i krene igra. zabava na vrhuncu. no dode kraj partije, podvuce se i zbroji reza, i eto, ekipa koja ima vise razvuce osmjeh mrvicu vise od izgubljenih. otvori se po jos jedna piva i svi odu na spavanje.

tako je i s natjecanjem. meni bi osobno bilo fora da mogu mirne duse doci na ugodno i zabavno druzenje, no da mi natjecanje ne pokvari dojam jer su me izradili suci jer si oni imaju super frendove ili neki podmladak kojeg treba pogurati. got the point?

ako se zove natjecanje, onda treba razdjeliti zabavu od natjecateljskog dijela. jer cemu natjecanje ako znam da necu pobijediti? citaj necu imati uslove unaprijed da pobijedim jer si je to netko vec osigurao. zasto onda trud ulozeni novci ulozeno vrijeme bla bla..na dobru zabavu i druzenje mogu otici svaki dan na neku livadu, i tamo uz zabavu nauciti stosta i dobro se provesti s dobrom ekipom.

no znajuci da je natjecanje pod sloganom "dodi na grah ali ne sanjaj o pobijedi" tesko da cu se ikada tamo pojaviti.

eto, rijeci iz perspektive zainteresiranog za takmicenje  ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.