Skip to main content

Topic: turnigy 9x POMOČ (Read 21597 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

turnigy 9x POMOČ

molim ljude koji je imaju da mi objasne dali se to isplati kupiti

Odg: turnigy 9x POMOČ

Reply #1
Po meni da definitivno, ja ću si sigurno uzeti jednu :) za te novce nema bolje stanice... ;) ali računaj i porez i carinu te da će možda stizati cca 30 dana tj. možda zapne na carini 1-2 tjedna (računaj nabavku između 400 i 600 kn... ovisno što te potrefi
ACRO43HR

CroDEST - Razvoj Web Aplikacija, Informatika i Robotika

Odg: turnigy 9x POMOČ

Reply #2
ima ih u HR( rcmonster shop) 650 kn , nego se dvoumim jer su na hk-u u zadnje vrijeme samo loše kritike...  :'(

Odg: turnigy 9x POMOČ

Reply #3
koliko para toliko muzike, dodas jos 30-40€ i kupis pravu stanicu

Odg: turnigy 9x POMOČ

Reply #4
a to bi bila ...? s kojom stanicom za helić mogu biti na miru?

Odg: turnigy 9x POMOČ

Reply #5
spektrum dx6i ili futaba 6ex
skuplja verzija spektrum dx7 i futaba 7c
jos skuplja hajtek(hitec da ne bi bilo sta je to) aurora
itd itd
...Once upon a time there were Nitros, flybars & frequency pins...

Odg: turnigy 9x POMOČ

Reply #6
lova nije problem- love nema !  :)al več kad kupujem želim pravi omjer cijene i kvalitete , zato se i raspitujem jer ja nemam pojma  8)

Odg: turnigy 9x POMOČ

Reply #7
A za helice ti je super spektrum dx6i ili dx7, jer ih imaju mnogi heli piloti u zg i drugdje pa ce ti moc neko pomoc programirat..
Evo prije mjesec dva se prodavao koristeni dx6i sa prijemnikom 6110 za 800 kn..
Neki pricaju o spektrumu da nekad puca veza, ali to sam uglavnom čitao od ne-vlasnika spektruma  8)

futaba bi kao trebala biti sigurnija ali ova 6ex koja je najjeftinija je u rc model shopu u preckom 1300 kn bez ikakvog prijemnika, a  ima neku jeftinu plastiku i  display manji od onog na đepnom kalkulatoru

naravno tu jos postoji ne tako lijepi multiplex, pa onda graupner/JR ,sanwa, ima ih jos ali se nemogu sada sjetit  :)

...Once upon a time there were Nitros, flybars & frequency pins...

Odg: turnigy 9x POMOČ

Reply #8
na hk-u u zadnje vrijeme samo loše kritike...  :'(
Stvarno intersantno :-\ bit će da je neka loša serija. Meni inače ok :)
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: turnigy 9x POMOČ

Reply #9
Nećeš pogriješiti, mislim da su došle na lager u Đakovu (RC Monster Shop), radije daj 50-100 kn više i nemaš brige sa papirologijama i da će ti ostati na carini. A ja već naručivao od njih i stvarno su uslužni i fer play.

To ću i ja napraviti jer definitivno zadovoljava sve moje potrebe ;)
ACRO43HR

CroDEST - Razvoj Web Aplikacija, Informatika i Robotika

Odg: turnigy 9x POMOČ

Reply #10
nego se dvoumim jer su na hk-u u zadnje vrijeme samo loše kritike...  :'(

Nije da branim ovu stanicu, ali tih nekoliko posljednih i loših komentara nije nikakvo mjerilo jer se ove stanice i dalje prodaju odlično. Potražnja je prevelika, ne samo za ovaj model, već i za "stariju" braću FlySky i Eurgle.

To ću i ja napraviti jer definitivno zadovoljava sve moje potrebe ;)

Apsolutno, ja ionako ne koristim trećinu opcija koje nudi... sad ako vam velim da ovaj "kinez" lovi na 2.5 km (isprobano) čemu dalje raspravljat? Mjesta za nadogranje ima, ovisno o apetitu i raspoloživim sredstvima. Kao vlasnik dotične, u početku sam bio skeptičan, no sada, slobodno mogu reći da za te novce ova stanica nema konkurenta.  Treba pričekati i vidjeti što se to dešava na HK-u s tom zadnjom "serijom".

Odg: turnigy 9x POMOČ

Reply #11
ovu stanicu imam i ja u planu uzet mada me vise vuce na dx6i
jer je isprobano i znas za sta si dao pare ali opet kolko sam citao ova turnigy za te pare da je odlicna

Odg: turnigy 9x POMOČ

Reply #12
Izgleda da sam ja potrefio ovu losu seriju , ali vidjet cemo za koji dan kada dodje.
Svoju prvu 9X sam nedavno spalio kada sam ugradjivao DIY modul (slucajno mi se spoje dva prekidaca koja nisu bila izolovana preko kojih sam  birao koji cu modul koristiti) :'( .
Imao sam je tek 4 mjeseca i za to vrijeme se odlicno pokazala kao i FrSky DIY modul  za one 3 min koje je radio na stolu.  :)

Odg: turnigy 9x POMOČ

Reply #13
Takodje branim stanicu, u nedelju sam sa njom letio i njen 8ch rx i hk 6ch i 3ch. BEZ IJEDNOG PROBLEMA.
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: turnigy 9x POMOČ

Reply #14
hvala vam svima ,puno ste mi pomogli i još sam nešto i naučio mada se još uvijek troumim a na kraju če ipak odlučiti buđet ;D