Skip to main content

Topic: turnigy 9x POMOČ (Read 21596 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: turnigy 9x POMOČ

Reply #30
Ama baš nista
Trex550E manji ali BRŽI I ŽEŠĆI od wespenove
600-tke.....ali uskoro više ne ČUDO je na putu

Odg: turnigy 9x POMOČ

Reply #31
Da ne tupimo ponovo i prezivamo sve ispocetka, procitaj sve postove, provjeri srodne forume i donesi odluku.
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: turnigy 9x POMOČ

Reply #32
Turnigy x9 v2 je FHSS stanica, i koristi 16 individualnih kanala za širenje signala. Prijemnik ima sleeved dipole BODA antenu za povečanu osijetljivos s obzirom da nema satelit. Programiranje je lako. Sve ljepo radi a testirao sam na 1,5 km bez problema. Sljedeči put ću testirati na 2 km.
Enlight me!


Odg: turnigy 9x POMOČ

Reply #34
ali to svijetli cijelo vrijeme dok je stanica upaljena?

kako je spojena na + i - konstantno, ne djeluje mi da ima
opciju da se ugasi nakon 10,20,30,60 sekundi nakon zadnjeg prčkanja po izborniku?

moglo bi cijediti batku nepotrebno po danu... nije loše složiti barem prekidač neki sa strane...

Odg: turnigy 9x POMOČ

Reply #35
Mudro zboriš, ali ja ne letim puno, a 2650 mah bi trebala držati cijeli dan, ili  :-\
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: turnigy 9x POMOČ

Reply #36
jedino da si složiš prekidač na stanici pa da sam pališ gasiš ekran :)
i have fun with my funjet, it' ultra fun :)

flyfly mirage 2000


Odg: turnigy 9x POMOČ

Reply #38
Pozdrav društvo.

Imam i je tu stanicu,točnije FlySky varijanta FH-9x ili tak nekak i radi sa dva HobbyKing receivera bez greške,ali su veliki. :)

Naručio sam si i dobio sa HK-a još jedan novi receiver FrSky V8-FR radi manjih dimenzija..Ljudi zadovoljni,nigdje ne piše da nisu kompatibilni...

Nemrem ga zdindati nikako,sve smo radili po PS-u a i mimo toga.Kad stisnemo svič na prijemniku i spojimo batku,ona crvena lampica ne blinka nego samo svijetli skupa sa zelenom. ???Kad odspojimo,pa ponovo spojimo,crvena žmiga i niš!

Naravno da smo prije toga stisnuli onaj gumb za bindanje na modulu iza i upalili stanicu!

Ima tko varijantu???

Ili imam sreću pa je prijemnik u banani! :'(

TNX!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: turnigy 9x POMOČ

Reply #39
to što ne piše da nisu kompatibilni ne znači da jesu...

prijemnik najvjerojatnije nije u banani...

kod 2,4 GHz nema miksanja brandova osim ako izričito ne piše da je hack (Orange, itd.)... tako da mislim da nećeš imati previše koristi od navedenog prijemnika...
Ideš, ovo leti... :D

na stolu: BT 1/6 F4U Corsair
build log: http://www.flyfreak.net/samogradnja/bt-f4u-corsair-u-16-skali/
u zraku: Skyartec 182 Cessna


Odg: turnigy 9x POMOČ

Reply #41
Fak i TNX! :-X

Dakle:PRODAJEM NOVI PRIJEMNIK FrSky V8-FR 100 kn!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian



Odg: turnigy 9x POMOČ

Reply #44
To su prijemnici za v2, u njega je v1 stanica, znam sta mu govorim