Skip to main content

Topic: Phantom DJI maneken! (Read 5080 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Phantom DJI maneken!

Evo par fotki načinjenih dok sam letio s njim iznad Novske!Simpa slike,pa sam odlučio da ih podijelim s Vama!

Odg: Phantom DJI maneken!

Reply #1
bas su dobre slike  ;)

Odg: Phantom DJI maneken!

Reply #2
Tnx! Ja sam letio ,a moj prijatelj Gašo i njegov fotić (od 2 kilograma ) su lovili kuteve u kojima i mjesec upotpunjuje priču!

Odg: Phantom DJI maneken!

Reply #3
Taj  Phantom je super quad, jednom prilikom sam ga probao voziti, mali je , stabilan I odlicno ide. Jel to imas gimbal na njemu za gopro

Odg: Phantom DJI maneken!

Reply #4
Mali je savršen! Imam gimbal,malo modificiran za snimanje #ispod# quada.U normalnom modu kamera gleda kao naslici,ali famozni kanal sedam okreće kameru prema dolje ili vraća nazad u početni položaj.Ako ima netko viška ili za prodati video kabel za Gopro 3(modificirani za FPV) on bi mi trebao pod hitno!

Odg: Phantom DJI maneken!

Reply #5
Mislim da ti ima elnino, pitaj njega

Odg: Phantom DJI maneken!

Reply #6
Mali je savršen! Imam gimbal,malo modificiran za snimanje #ispod# quada.U normalnom modu kamera gleda kao naslici,ali famozni kanal sedam okreće kameru prema dolje ili vraća nazad u početni položaj.Ako ima netko viška ili za prodati video kabel za Gopro 3(modificirani za FPV) on bi mi trebao pod hitno!

Ja isto čekam taj fakin kabel već skoro 3 tjedna. Brza dostava preko ebaya my ass...

Odg: Phantom DJI maneken!

Reply #7
Moj isto putuje iz HK toliko dugo da mislim da je već izašao gopro 7! Neke stvari nebitne dođu ono za čudo,a ovaj kab nikako!

Phantom DJI maneken!

Reply #8
By the way, prije jedno dva tjedna se vozim pored livade u Dubravi i vidim 7-8 ljudi kako na livadi pusta tog fantoma. Skoro sam stao misleć da su kolege modelari a onda skuzim da je to 7-8 nekih kosookih, laicki receno japanezera!! Wtf?! Spremaju invaziju pa su u izvidnici...

Odg: Phantom DJI maneken!

Reply #9
kaj nisi stao???
treba se skompat s njima, bar će brže robu nabavit.

Phantom DJI maneken!

Reply #10
Hahahahaha trebo sam ih poterat, ono urlajuci, i onda zvadit iz gepeka zagija fpv i letit... Sto bi se njihove drustvene mreze zahuktale od komentara na Hrvatsku... Hahaha

Odg: Phantom DJI maneken!

Reply #11
Bili su japanski novinari koji snimaju za Discovery (mislim da se emisija zove Velika čuda svijeta). Sa sobom su donijeli DJI Phantom i GoPro kameru. Ja i sin smo upravo bili završili letenje s našim quadom, kad su Japanci stigli. Sa Phantomom su snimali pčelinjake na poljoprivrednom dobru, odmah preko ceste. Evo par slika...[attach=1]

Odg: Phantom DJI maneken!

Reply #12
Sve ok, samo koje su oni čudo kod nas našli, možda snimaju SURVIVOR in CROATIA   :D

Odg: Phantom DJI maneken!

Reply #13
Sve ok, samo koje su oni čudo kod nas našli, možda snimaju SURVIVOR in CROATIA   :D

+1
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Re: Odg: Phantom DJI maneken!

Reply #14
Sve ok, samo koje su oni čudo kod nas našli, možda snimaju SURVIVOR in CROATIA   :D

;)

Sent from my ST26i using Tapatalk 2

dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak