Skip to main content

Topic: gradnja aviona (prvi put) (Read 4751 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

gradnja aviona (prvi put)

pozz ljudovi,poceo sam gradit nesto iz glave od arbitona napravio sam si skicu i reži,stari kaze izgleda ko kanu ali meni se svida za sad....  :P

uglavnom trup je dugacak 80cm i volio bi neki savjet od vas strucnih momaka...kakva krila na koji nacin jel jos nesto prijeko potrebno za cvrstocu
na modelu prije nego krenem dalje...neki ce rec taj ce bit teretni plane,to mi je i cilj da tako zgleda... i da kako se onako ljepo da obljepit model sa folijom kako sam vidio neke modele na ovom forumu....cime se kelji ta folija....i jel meni uopce potrebna na njemu

neki ce rec kud se trsiš kad neznas neke osnovne stvari ali to me ponjelo pa kud svi tud i mali mujo....svaki komentar i kritika dobro dosle
 ;D


Odg: gradnja aviona (prvi put)

Reply #2
pozz ljudovi,poceo sam gradit nesto iz glave od arbitona napravio sam si skicu i reži,stari kaze izgleda ko kanu ali meni se svida za sad....  :P

uglavnom trup je dugacak 80cm i volio bi neki savjet od vas strucnih momaka...kakva krila na koji nacin jel jos nesto prijeko potrebno za cvrstocu
na modelu prije nego krenem dalje...neki ce rec taj ce bit teretni plane,to mi je i cilj da tako zgleda... i da kako se onako ljepo da obljepit model sa folijom kako sam vidio neke modele na ovom forumu....cime se kelji ta folija....i jel meni uopce potrebna na njemu

neki ce rec kud se trsiš kad neznas neke osnovne stvari ali to me ponjelo pa kud svi tud i mali mujo....svaki komentar i kritika dobro dosle
 ;D
Pozdrav
Ja te neću kritizirati i mudrovati kad imam bolji prijedlog.
Mijenjam svoj prvi avio-model (koji je ispao nevjerovatno nalik na traktor) za tvoj prvi avio-model (kanu) u omjeru 1:1 (tj taktor za kanu).
Ništa se ti baja nemoj sekirati već "đelaj" tu balzu.
Savjeti su zlata vrijedni ali najjaće je kad sam osjetiš gdje si promašio.
nastavite bičevati posadu dok se ne odobrovolje...............

Odg: gradnja aviona (prvi put)

Reply #3
jel ti bar taj traktor letio ista....posto ti bio prvi avion  :)

Odg: gradnja aviona (prvi put)

Reply #4
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: gradnja aviona (prvi put)

Reply #5
nije letio, ali probao sam orati po pijesku i može
je da je u pitanju jedna brazda ali ore
da li tvoj kanu plovi ?
nemoj zamjeriti jer se šalim
nastavite bičevati posadu dok se ne odobrovolje...............

Odg: gradnja aviona (prvi put)

Reply #6
ma ne zamjeram nista  :D plovi evo probo sam ga za tebe...u kadi...  8) gradim ga da izgubim negdje vrijeme
a sad oce letit boga pitaj,jos ovo vrijeme kakvo je sumnjam da cu ga moc probat dosta dugo..al cuj dat cu sve od sebe da preleti koji metar

jel ima ko ideje di se kupe neke mini plasticne pantice za ova zakrilca