Skip to main content

Topic: Raptor 60 (Read 11766 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Raptor v60

Reply #15
to i brat pise evo napisao sam ja tocno,da,da mora poletit prije nove!!!!!

Odg: Raptor v60

Reply #16
helić je: Raptor v60,motor je PRO 70,gyro sistem je graupner PIEZO 2000,stanica je graupner JR MX16s i servi su,DS1015 digital ACE RC,evo jel jos sta sam zaboravio?

Ovako...
-servoi ACE DS1015 - nema bolji (uloženo/dobiveno)
-gyro - hm..ok za početak, ali tehnologija je zastarjela (proizvodio se 2002), prva komponenta za promjenu u budućnosti
-stanica - ok, ne treba bolja

Kakve sablje imaš gore (elise) i koji je auspuh (standardni ili neki drugi)

Pozz.

Odg: Raptor v60

Reply #17
ubiti je to sve dosta dobro i kvalitetno,pa se bojimo da ga ne slupamo.Jedino daj gyro je malo stariji znamo da ima novijih i boljih,elise su drvene,auspuh je original nije neki drugaciji budem probo sliku stavit

Odg: Raptor v60

Reply #18
evo nesto od slika

Odg: Raptor v60

Reply #19
i jos

Odg: Raptor v60

Reply #20
Graupner MX16

Odg: Raptor v60

Reply #21
Prijatelju ! neču te bedirati ali ...razbit češ ga ...sooner or later ;)

Odg: Raptor v60

Reply #22
Nazovi me, pa da uštelimo to čudo... :)

Odg: Raptor v60

Reply #23
Ok, ali imamo mali problem...spalili smo kvačilo... :)   duga priča...ali samo ono sta se ljepi u zvono. Pa sad moramo naručiti to iz austrije  iz schweighofer trgovine, jel imas kakva iskustva sa narudbama ????????? ne brini necemo ga razbiti pre skup je za to,.,, ;)

Odg: Raptor v60

Reply #24
Znači upalili ste ga pod punim gasom , ili kako se to zove hot start  !
Previše ste nestrpljivi !
Moj prvi heli je bio Raptor 50 kupljen od Indija i tek nakon godinu dana sam ga poletio ( ali nisam ga nikako razbio ). Ne kažem da vi trebate čekati toliko dugo ali prvo simulator , puno čitanja i valjalo bi kada biste kupili jedan mali heli klase 450 da njega izrazbijate koji put !
Sretno !

Odg: Raptor v60

Reply #25
ma raspitivali smo se mi dosta dugo imali smo neka sranja mala od helićev i tako citali dosta toga,godinu dana mi vec o tome razmisljamo i raspitujemo se,znamo mi dosta ali treba nam iskusan samo da ga ustela i digne koji put,da odsarafio nam se saraf sa serva od gasa ubiti na polugici od karburatora i samo smo htjeli cuti kak radi,ali palili smo ga i prije ali nismo nikad provjeravali sarafe sto sad sve provjeravamo, ti si dao broj ovaj u poruci jel tako?moze ovako javimo ti se na broj cim ga uspostavimo moze?htio bi nam netko pomogne oko toga svega :(

Odg: Raptor v60

Reply #26
light cujemo se cim nabavimo kvacilo vidio si sta je bilo,jel moze?

Odg: Raptor v60

Reply #27
Moze decki. Meni ne treba pomoć, nego vama. Da si nazvao odmah, možda ti se ovo ne bi dogodilo.
A liner za kvačilo ti imam doma, pa ne trebaš naručivati.

Odg: Raptor v60

Reply #28
ozbiljno daj me nemoj zezati sutra se cujemo sigurno ok nazvat cemo te

Odg: Raptor v60

Reply #29
imas pravo da a jeb...na greskama se ući samo sta ih u ovom hobiju nesmije bit hvala jos jednom cujemo se pozzz ;)