Skip to main content

Topic: povratak iz mrtvih (Read 1566 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

povratak iz mrtvih

Dragi kolege i kolegice sa ove divne stranice i tako sam je opet ovdje sa vama nakon godinu i pol dana odvojenosti od modelarstva i letenja... bitno da sam ja živ i zdrav a ostalo ćemo polako... želim vas za sad samo pozdravit i da vam kažem da ste mi falili te da od sad ćemo ponovo moć svakodnevno komunicirat jer bo najjednostavnije rećeno opet imam komp i to je to... ;) ;D ;D ;D ;D ;D

 

Odg: povratak iz mrtvih

Reply #1
Ooo kolega bas mi je drago sto se vracas..si u Rijeci?..sta je sa klubom ovdje? :)
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: povratak iz mrtvih

Reply #2
evo prika vracam se pomalo koliko stignem ću bit jer poso mi nedozvoljava toliko preko dana da budem aktivan ali potrudit cu se koliko mogu preko noci... nisam u Rijeci, i dalje sam u Rovinj , sezona prošla ali pozitiva je šta sam dobio poso za duže tako da sam i preko zime ovdje. klub u rijeci.... hmmmmmmmmmmm kako sam čuo , deložirani smo, grad je dao prostorije , tj prodo nekoj firmi, tako da su stvari od gore sve na grobniku, meni je ostalo nešto malo stvari gore ali koliko znam trenutno niš nije u funkciji dok se neriješe nove prostorije.... toliko ti znam reć za sad  :-[

Odg: povratak iz mrtvih

Reply #3
Bitno da radis barem ce bit para :).u Rijeci je ocito sve nizbrdo krenulo da barem postoji klub.se da sta sredit za to?
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote