Skip to main content

Topic: Slijeće još jedan trex 700 DFC (Read 11711 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Slijeće još jedan trex 700 DFC

Reply #15
Pogadjajte :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Slijeće još jedan trex 700 DFC

Reply #16
X7
MAK Zapad

Odg: Slijeće još jedan trex 700 DFC

Reply #17
To je onaj noviji canopy? Super ti stoji :).
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3


Odg: Slijeće još jedan trex 700 DFC

Reply #19
pa fakat i ti slazes seamsto! kaj je ovo neki teaser ili bus nasvrljal kaj bu na njemu?


Odg: Slijeće još jedan trex 700 DFC

Reply #21
Glasam

canopy od x7 za skijaču umjesto kacige  :D :D :D :D
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Slijeće još jedan trex 700 DFC

Reply #22
Glasam

canopy od x7 za skijaču umjesto kacige  :D :D :D :D

U nuzdi moze posluzit kao garaza za moju 250tku  ;D
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters

Odg: Slijeće još jedan trex 700 DFC

Reply #23
au... au.... au...  ;) lijepi stroj... bome stefano, garaže za 250 se nisam ni sjetio :D dobra ideja.... i kaj je da je... ja bi rajse kupil novi canopy neg se pripremal za skijaču!!!! pa ko voli nek izvoli!!!!  :-* :-* :-*

Re: Slijeće još jedan trex 700 DFC

Reply #24
ima jos neki teaser, neki heli u prihajanju? ajmo ljudi, znam da su vam dojadile 450tke...

Odg: Slijeće još jedan trex 700 DFC

Reply #25
sletio....


Odg: Slijeće još jedan trex 700 DFC

Reply #27
 :Ddanke, danke!!!! :D :D :D čuka lupa..... jenebo...... ha hah ahh ahhahahahaha...... veceras se nadam da bu sestavljen..... fali mi motor!!!!!!!!!! poludit cu!!!!!!!!!!!!!! kad bi bar imao ko za posudit bil bi mu jake zahvalan!!!!

Re: Odg: Slijeće još jedan trex 700 DFC

Reply #28
:Ddanke, danke!!!! :D :D :D čuka lupa..... jenebo...... ha hah ahh ahhahahahaha...... veceras se nadam da bu sestavljen..... fali mi motor!!!!!!!!!! poludit cu!!!!!!!!!!!!!! kad bi bar imao ko za posudit bil bi mu jake zahvalan!!!!

He,he jeben je to filing, nedavno ga osjetio :-)..ma polahke bu i motorcek...btw stigla batka.

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

T-Rex 550 DFC
Easy star
Futaba 8fg
www.nvsweddings.com
www.mirko-sorak.com

Odg: Slijeće još jedan trex 700 DFC

Reply #29
jesi probo.... taman je sunce...