Skip to main content

Topic: Piper Cub (Read 20867 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Piper Cub

Reply #15
Stajni trap ne dobija udarce samo odozdola, već i odnaprijed, zato ovo tvoje rješenje ne valja ništa...
Vidim razina samouvjerenosti je visoka :)

Odg: Piper Cub

Reply #16
Jesam li naveo da je opterećeno na savijanje ? Moj psiholože


Odg: Piper Cub

Reply #18
Dakle način na koji si zamislio pričvrstiti krila na trup nije dobar, isto kao i fiksiranje stajnog trapa:

For your eyes only..izvadio sam moj stari Piper da ti pokažem te detalje, nešto je malo veći od tvog projekta ovdje, ali principijelno isti, dakle:
1.slika pokazuje sidrište za montažu krila , glavno je da je nosiva letvica montirana ISPOD bočnih učvršćenja stijenjki jer ovdje nastaju sile koje bi te iznenadile, samo malo veći model od ovoga u stanju je na šlep sajli oboriti odraslog čovjeka, vidio !

2.slika je način fiksiranja stajnog trapa unutar trupa modela, izabrao sam šivanje bakrenom žicom za šper-rebro i lagano zalijevanje sa epoxy ljepilom. Žbica stajnog trapa je zaista žbica za motocikl od fi 3 mm čelik. Jedva izdrži slijetanje !  Naime kod slijetanja se pojavljuje prilično velika dinamika sile udaca, tako da npr. model od 700 grama treba imati trap koji statički treba izdržati  na stolu 3-4 kg bez deformacije !

Toliko od mene, dalje je na tebi da se odlučiš - sam izmisliti rješenje ili primijeniti već isprobana.

Damir

Odg: Piper Cub

Reply #19
Hvala Damire na opsežnom obajšnjenju. Dakle promijenit ću stajni trap, a oko krila imam nedoumicu ili se ne razumijemo.
Kažete nosiva letvica ide ispod bočnih učvršćenja stijenki. Kod mene je bočno učvršćenje smeđa letvica i nosiva letvica se oslanja na nju od dolje baš kao što kažete. Šta biste promijenili ovdje da bude bolje?



Odg: Piper Cub

Reply #20
Možda da probijem ova tri rebra i dodam letvice od smreke ( crveno ) ?

Odg: Piper Cub

Reply #21
Dakle ovako (pogleda na tvoju sliku na kojoj sam docrtao skicu):
-crvene dodatne letvice su nepotrebne kao i rebro u 'kabini' pomaknuto prema naprijed. Tu moraš imati dovoljno prostora za kopanje po bateriji, servačima ...itd.

-Prednje rebro se 'dogradi uvis' i u utore se obace bočne letvice. Utore nikako na čošku rebra - osnovna greška lošeg hvatišta!
Prednji nosač krila se nalijepi na to rebro i ispod letvica, to bi bilo dovoljno stabilno. 

-Kod stražnjeg nosača krila gornji je nepotreban, ostavi se donji ali tako da mu je dio ulijepljen ispod stražnjeg rebra kabine, to sam označio crtkano i dodatno napisao 'ispod rebra'. Također je ispod bočnih letvica koje se malo produže iza kabine u trokut i zalijepe uz one koje idu do repa, taj spoj bi ojačao nekim koncem i ljepilom nije nujžno ali opet točkasto lijepljenje na čošku rebra -nikako!
Damir

Odg: Piper Cub

Reply #22
OK. Sve mi je jasno i sve ću to primijeniti. Jedino to srednje rebro ne mogu izbacit van, jer se na njemu mijenja geometrija , pa možda već šaljem slike sutra.

Odg: Piper Cub

Reply #23
Evo 3d sam sredio.
 
Nosiva letvica je crveno.
Zeleno je samo podloška. To sam stavio da mi oštre jelove letvice ne podrezuju krilo. Drugu ulogu nemaju.
[attach=1]

Ovdje ista stvar, s tim da sam dodao i ova dva žuta trokuta, čisto za svaki slučaj
[attach=2]

Hoće mi biti dovoljni obični vijci za drvo za učvršćenje, ili da idem na metrički navoj?

Odg: Piper Cub

Reply #24
Najbolje ti je stavity nylon vijke (one bijele, kao plasticne) - sluze da puknu kada se dogodi neka piždarija (umjesto krila)...

Odg: Piper Cub

Reply #25
Znači ako bi držali najlon vijci, obični bi bili sigurno dobri. Problem je što bi obični vijci pojeli navoj u šperu s vremenom, a za metrički navoj su mi potrebne matice i podloške i sve je puno teže od običnih vijaka i zato sam neodlučan. Nemam tih najlon vijaka, ali ih ne bi ni stavljao.

Re: Piper Cub

Reply #26
Slobodno koristi najlonske vijke.

Ja ih koristim na f5b modelu sto ide preko 300. M2,5 3 komada drze cijelo krilo u komadu bez problema. Pri tvrdjem slijetanju popucaju sarafi a ne konstrukcija.

Na f3j jedrilici koja mora izdrzati winch launch cijelo krilo od 3,5m drze 2 m3,5 najlonska vijka.

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk 2

Odg: Piper Cub

Reply #27
vidim da si ambiciozan i znas sta radis al ajd molim te ostavi se sad ovog nabavi 2 plocedeprona napravi cessnu il slicno i poleti toliko od mene lp...
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa


Odg: Piper Cub

Reply #29
Hehe Mihael, pretpostavljam da si to ti  ;) Prije se puno radilo, malo letilo, puno razbijalo. Sad to treba promijenit.
Ok Shimpa, naručit ću kad budem naručivao još nešto uz to, a do tad ću letit s običnim vijcima za drvo.
Mario, bit će ovo brzo gotovo, pa počinje zabava u zraku. Nisam baš neki ljubitelj deprona. Gledaj slike koje će biti ovdje ispod ovih dana, pa se zaljubi u balzu  :)

Evo na slici se vidi jedna zanimljiva tehnika savijanja balze. Jednostavno se sve našprica stakloperom 15 ak min prije savijanja, pa još jednom za vrijeme savijanja i dobiju se dosta lijepi progibi.