Skip to main content

Topic: Editiranje i slaganje videa (Read 2381 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Editiranje i slaganje videa

Koje programe koristite za editiranje videa ?

Potrebno bi mi bilo za 

a) Pr. snimke sa mobiusom ili HD film sa fotoaparata
  - izbacivanje nepotrebih scena + spajanje,  ubacivnae teksta

b) Nešto što može rekodirati video.
 Pr. za mini DV kazete kada su prebacene na komp i nekih 14 GB po komadu da konvertira u nešto "smislenije".

Svojevremeno sam se zezao sa nekim stvarima, ali što preporučujete ili korisite.

Poželjno i da je jednostavno za korištenje.

9XR + FrSky, Bixler 2, Phazer KX EDF, ELF DLG, Quanum Nova QuadCopter, DEX mini quad, Q-BOT micro quad, 2 x Buggy HSP XSTR PRO 1:10, Monster Truck 4WD 1/8 Nitro Circus, Relentless Racing Boat ...

Odg: Editiranje i slaganje videa

Reply #1
Ako neces nista specijano onda windows movie maker, najednostavniji definitivno. Ako hoces bolji edit onda Adobe Premiere ili Sony Vegas, ali tu vec treba malo vise muke

Odg: Editiranje i slaganje videa

Reply #2
Pogledaj GoPro studio, za osnovne stvari radi sasvim OK, i pokriva ovo sto si opisao, a za ostalo kako ti je Sekile napisao

Odg: Editiranje i slaganje videa

Reply #3
Meni najbolji i najjednostavniji konverter je eRightsoft Super.
Win movie maker mi je banana.
Tražim nešto pregledno i jednostavno kao što je Audacity za zvuk

Odg: Editiranje i slaganje videa

Reply #4
ja sam dugo vremena kemijao sa svim i svačim....
e onda je youtube evoluirao i ponudio svašta sa svojim editorom i sada gore uplodam sve i onda kemijam online...


za stvari koje radim lokalno na kompu koristim adobe afterefect koji čini čudesa od videa...

Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Editiranje i slaganje videa

Reply #5
Hvala savjete
9XR + FrSky, Bixler 2, Phazer KX EDF, ELF DLG, Quanum Nova QuadCopter, DEX mini quad, Q-BOT micro quad, 2 x Buggy HSP XSTR PRO 1:10, Monster Truck 4WD 1/8 Nitro Circus, Relentless Racing Boat ...

Odg: Editiranje i slaganje videa

Reply #6
Adobe Effects je mrak, ali treba biti pila od kompa za to  ;D