Skip to main content

Topic: Pitanje u vezi staza (Read 5090 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pitanje u vezi staza

Pa, kao prvo neko vrijeme zbog nekih obveza bio odsutan s foruma...ali evo me natrag!  :)
E sad ajmo na temu. Moje pitanje glasi ima li negdje u Hrv. ili u Zg. staza da RC aute???
Ćuo sam da ima u Sloveniji, ali samo sam cuo da u Krapini se gradi neka nova staza...
Tu sam stazu sam vidio na slikama u temi automodelarskog foruma. Ime teme: "Nova staza u Krapini"
Molio bih vas da ako ima da mi javite ,a i ako nema da mi javite!!!  :D
Po mogucnosti ako moze biti za off-road, ali i on-road odgovara! ;)

Zahvaljujem!
Lp.

Odg: Pitanje u vezi staza

Reply #1
Imaš na knežiji stazu, mislim da se svaki vikend tamo vozi

Odg: Pitanje u vezi staza

Reply #2
Tako je na knežiji imaš ako se nevaram asvaltiranu on road cestu, a pored imaš malo lošiju
off road
Spektrum dx7s i razni modelčeki


Odg: Pitanje u vezi staza

Reply #4
A gdje je točno ta staza na Knežiji? Jer Knežija je velika!

Majke ti stvarno samo da te pitam dal se zejbavaš ili si ozbiljan,
Ovo moram smatrat kao zejbanciju, jer s tvojih 21 godinom da kazes da je knezija velika da ti to nemres naci, oprosti imaš li internet pretpostavljam da imaš pošto si na forumu,
Imaš i google earth i tam si nađi,
Stvarno ne vjerujem kaj se događa s ovim generacijama
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C


Odg: Pitanje u vezi staza

Reply #6
Dragi jarun75


Kao prvo i osnovno imam 23 godine , a ne 21!!!
Drugo kaj ces me ubit ako nesto nisam mogo pronaci??!!
Trece iskljuci forum popi si tabletu za smirenje ili kavu i smiri se pa se vrati na forum!


Ja sam svoje reko ,a ti kak hoces...

Eto idem redom, i isključujem se iz ove teme.

Kao prvo bi bilo jako lijepo da se predstaviš u ovoj temi bar iz kurtoazije,
http://www.flyfreak.net/nasforum/predstavite-se/

Ja nisam rekao da ću te ubiti ili da treba ubiti nekog ko traži savjete, tu se ne radi o nepronalasku određene teme ili naslova, nego se ovdje radi o gotovanstvu određenih osoba.

Kao treće, Tko si Ti da djeliš savjete o smirenju i dolasku ljudi na forum, kad neznaš niti naći stazu na Knežiji.
Malo se raspameti i predstavi se na forumu, ako želiš da ti ovdje netko oko nećega pomogne.

lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

 

Odg: Pitanje u vezi staza

Reply #7
Ne zelim se vise svađati. Ti se drzi podalje od mene i ja cu se drzati podalje od tebe!
Lp.

Odg: Pitanje u vezi staza

Reply #8
Pazi se Marjancek ovaj je opasan :D


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Pitanje u vezi staza

Reply #9
@NoobizarD
Kao prvo nitko se ne svađa, niti ti želim nikaj loše, ali sam ti dal prijateljski savjet kako sve ide da ti netko pomogne.
Kaj se mene tiće niti bum te vidil niti me zanimaš.

@Zed

Dojdi popodne do mene da popimo piće i donesi mi one sitnice, a možeš i leđa čuvat
 :D :D :D :D :D
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Pitanje u vezi staza

Reply #10
Dolazi ti cela Ekipa Smrti nahebal si :)


Sent from my iPhone using Tapatalk