Skip to main content

Topic: T: 3d model (Read 1862 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

T: 3d model

Posjedujem helica 450 pro fbl, i 2 zagija( jedan je za lagano jedrenje a drugi je extreme edition motor od helica 600 w :-) posto sve modele letim s 3s 2200 mah 35c baterijama i imam ih 7 komada htio bi pomoc oko pronalaska nekog 3d aviona kojem odgovaraju navedene baterije... Gledao sam jedino sta ima na hk i nisam bas nasao neki 3d model koji moze letjet s tim baterijama, pa bi vas molio za pomoc oko pronalaska gotovog modela iz europe tako da me ne podere carina ili skice nekog modela pa da ga lagano slazem... Gledao sam PA katanu ali nema nigdje cijene dostave iz internationala, a model je oko 130$ sto mi odgovara al neznam kolika bi bila dostava... Svaka pomoc bi dobro dosla... Moze i plan nekog depron 3d modela najjednostavnijeg al uvjet je samo da moze ponjet 3s 2200 batke. Hvala

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk




Odg: T: 3d model

Reply #3
Hvala coljo... Al ovaj drugo je 3000 mah 3 ili 4 s tak da jbg... Ajd sibajte jos nekih stranica iz eu pa da pogledam neke modele... Moze neki jeftiniji za pocetak da se malo upraksam znaci moze i plan nekog depron modela na 3s 2200... Ps. Nisam stigao odg na onaj post o zippicama al ja imam sve zippy batke i drze super s tim da su stalno pod punim opterecenjem jel imam setup koji vuce struje kao i tvoj zagi hehe

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk


Odg: T: 3d model

Reply #4
Ide on sigurno s 2200mah baterijama, mislim da bi to bilo jos bolje, posto bi se dao laksim slozit!



Odg: T: 3d model

Reply #7
Zasto ne uzmes neki foamie za pocetak (Hummer ili nesto slicno)
Ovo ces razbit a i bit ce te strah ucit nove stvari sa takvim avionom.

Odg: T: 3d model

Reply #8
Pa napisao sam da moze i foamie ali mora moci ponjet tu batku... Zed salji linkove

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk