Skip to main content

Topic: Zagi ojačan koroplastom (Read 26572 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Zagi ojačan koroplastom

Reply #60
Svaki motor koji se sporo okreće je tiši, tu nema sumnje. Dakle vi koji imate tihe Zagije imate spore motore  [emoji14]


Hobbyletač, potisak je vjerojatno i veći od 2200kV motora. Brzina definitivno nije :)
Zato sam ja stavio 4300 kv :-)

Odg: Zagi ojačan koroplastom

Reply #61
Svaki motor koji se sporo okreće je tiši, tu nema sumnje. Dakle vi koji imate tihe Zagije imate spore motore  [emoji14]


Hobbyletač, potisak je vjerojatno i veći od 2200kV motora. Brzina definitivno nije :)
Zato sam ja stavio 4300 kv :-)
Svaki motor koji se sporo okreće je tiši, tu nema sumnje. Dakle vi koji imate tihe Zagije imate spore motore  [emoji14]


Hobbyletač, potisak je vjerojatno i veći od 2200kV motora. Brzina definitivno nije :)
Zato sam ja stavio 4300 kv :-)
I jel juri ko blesav :D ?????

Odg: Zagi ojačan koroplastom

Reply #62
Tko je bio na prvom meetingu u osijeku vidio je :-) juri ko lud... Motor je sa helica 660w i 100A esc

Odg: Zagi ojačan koroplastom

Reply #63
ja planiram staviti inrunner motor 5050kv ali na manji zagi 80 cm jer motor je od autića 1:16, neznam kako bi se ponašao na normalnom zagiju

Odg: Zagi ojačan koroplastom

Reply #64
ja planiram staviti inrunner motor 5050kv ali na manji zagi 80 cm jer motor je od autića 1:16, neznam kako bi se ponašao na normalnom zagiju
Izgleda da će se elisa na vrhovima raspucat od brzine....šalim se naravno :D .Što got staviš na Zagi može letitit ili brzo ili sporo,na tebi je izbor kako ćeš krilo od 80Cm vozit ;) .


Odg: Zagi ojačan koroplastom

Reply #66
ja sam imao zagija sa 5000kv motorom, 60A reglerom 4.1×4.1 propom, isao je dosta brzo, a zvuk je bio fenomenalan. tako da i ti racunaj na takav prop na takvom motoru, baterija je bila 2650mAh 3s bila je u par min prazna.

Odg: Zagi ojačan koroplastom

Reply #67
I ja planiram na ljeto staviti inrunner i takoder manji zagi 80-100cm. Htio sam to ovog ljeta napraviti ali sam nesta drugo radio tak da ce sacekat toplije dane. Ja sam planirao 5900kv-1000w i 4x4 elisa


Odg: Zagi ojačan koroplastom

Reply #69
a gdje da nabavim takav prop... na HK nema, 6x4 je preveliki?

Odg: Zagi ojačan koroplastom

Reply #70
Lindinger ili DMT, trazis Graupner CAMprop!


Odg: Zagi ojačan koroplastom

Reply #72
evo za sada na zagija 80cm sam stavil 2200kv i 40A esc, prop 6x4, i ovako dok ga držim u ruci i dajem gas mogu reči da je opasno, jedva čekam da probam


Odg: Zagi ojačan koroplastom

Reply #74
Bit če brzo i nervozno  :D