Skip to main content

Topic: $ podivljao (Read 5275 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: $ podivljao

Reply #1
Je, ode hobby 20 posto gore. Uf

Odg: $ podivljao

Reply #2
I bojim se da tu neće stati, nije tajna da ameri žele izjednačit $ sa €. Kupovat će mo u jenima :D Iako je nama veći problem što kuna pada i u odnosu na €.

Odg: $ podivljao

Reply #3
Gadno...
Lp,
Alex

Odg: $ podivljao

Reply #4
Da stvarno je, kuna pada i k tome se jos diže $
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: $ podivljao

Reply #5
Doći će da ćemo se uskoro raspitivati koliko su juani

Odg: $ podivljao

Reply #6
Kad sam ulazio u hobby prije 5 godina računao sam ga po 5kn a vidi sad đubra...


Odg: $ podivljao

Reply #8
Jedino je rješenje poslati naše političare na 6mj da vode Ameriku i onda bi dolar bio 1:1
I onda bi ovaj naš hoby bio kikiriki
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: $ podivljao

Reply #9
Evo prešao čak i 7kn, ne mogu vjerovati da sam ga plaćao oko 5.60 prije samo nekoliko mjeseci.  :o


Odg: $ podivljao

Reply #10
I funta je prebacila 10kn, sve raste, a rast će još više sad kad euro počne padati. Ode sve u mp3, samo želja ostaje  :(
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: $ podivljao

Reply #11
Neće euro padat više, sumnjam. Previše je tu jakih u igri da bi to dopustili.

Odg: $ podivljao

Reply #12
Pofalilo idem malo kupiti kad ono skoro 7 kn 6,90.


Ovaj dijagram me podsjeća na onaj na stanici(krivulja) ,što više gasa dodajem to mi je otklon krilaca veći i stvar počne dobivati uzgon i letjeti  :D :D :D :D :D :D :D :) ,samo me zanima tko će to uspjet upravljat jer ako se to počne rotirat(čitaj-razbacivat) morat ćemo ugradit gyro(žiroskop) da to stabilizira,da se previše nerazbaca uokolo  :D :D :D :D :D :) ili da da stvar ugasimo i prebacimo se na nešto drugo(čitaj-valuta) :D :D :D :D