Skip to main content

Topic: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu (Read 118520 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #75
evo da  i ja pohvalim, tonija za heksu i auroru, i DUJEMARIN za heli i za benznski motor ;)
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #76
Želim pohvaliti kolegu Diogena, ustupio (dao) mi je svoj neispravni prijemnik, savjetovao me, i uspio sam popravit svoj prijemnik.
Svaka čast kolegi

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #77
Pohvala za kolegu storka,napravili smo razmjenu i mislim da je zadovoljstvo obostrano.Ima od mene preporuku za buduće trgovanje.

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #78
I od mene sve pohvale foxxy-u za trampu,s time da sam mu ostal dužan pivu :D

LP.ivica

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #79
pohvala Diogen, za trgovanje po sistemu "ključ u ruke" :)

corona 2,4 moduli i prijemnici


Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #80
Pohvala zac1970 na razmjeni i sto mi uvijek pomogne savjetima. Covjek je susretljiv maksimalno jer sam zaboravio karticu u ducanu i drugi dan mi je dofurao. Svaka cast.

Pohvala bf1610 na razmjeni za stanicu, zasad je sve proslo uspjesno.

Pohvala kenanu na prodaji baterija i punjaca, a mozda i na prodaji njegove cessne.

Zasad samo dobra iskustva ovdje na forumu i susretljivosti svih onih s kojima sam bio u kontaktu.
Lp,
Alex

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #81
Ja bi pohvalio kolegu Robi1kenobi..nismo trgovali ali decko je stvarno majstor i pol..za uslugu,savjet bilo sta uvijek uskace..Posten,ma nemam rijeci,pravi kolega
Zao mi je sto nisam helic mogao doc vidjet ali nadam se da cemo jednom zalomit skupa negdje  :)
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #82
Ovako!!!!

Pohvale - davorvž, za sve savijete i trg. Besprijekorno opsežan s informacijama i voljan pomoći, te pošten trgovac!!!! (Free Flight)
             - Zoki, iskren i pošten što se tiće trgovine, te isto tako voljan objasniti!!!  (FPV)
             - Belas, uvijek nađe vremena sve potanko objnasniti i pomoći. (Kolega s neta)
             - kereta, pošten i iskren trgovac - također voli pomoći (Flymentor 3D stabilization)

Svaka čast dečkima na trudu i pomoći koju su mi pružili, a i ostalima naravno koje nisam nabrojao!!!!!!   ;)
Proizvodnja je zakon, ostalo je čista zabava.

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #83
pohvala grofzg

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #84
da nema ovakve ekipe nebi bilo ni toliko gusta u zraku i sklapanju aviona..da ne nabrajam, uglavnom od svih koje sam upoznao preko freaka a i s letenja sam pokupio zrnce mudrosti a od nekih i poneki dio krilo ili cak i cijeli avion..stoga svaka vam cast pongra kenobi marijan diogen smiljko kruno lori tomo kreso krasny mirac plavi mladen i drugi...

naravno, ukljuceni su i svi s foruma koji sudjeluju i pomazu te bodre uspjehe i neuspjehe  ;)

fala svima, sjajni ste  ;D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #85
Pohvala za Figara !
Prodao mi je stari lampaški radio za 0 kuna. Još mi je njegov punac pomogao snijeti grdosiju s trećeg kata  :)
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #86
pozdrav,posebno mogu pohvalit pongru jel da nije njega bilo brzo bih odustao od ovog hobija,puno stvari oko kojih mi je pomogao a modele koje sam kupio su bili odlicni i bez greske,zadnja trgovina mi je najdraza i nemam rijeci,vrhunski avion i jos samo fali vrhunski pilot... :D

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #87
A ja bih pohvalio cijeli forum i onog tko ga je napravio,dosta ljudi mi je pomoglo zato što sam početnik
a i gledam druge teme kako ljudi s foruma pomažu drugim ljudima ( početnicima).
OVAJ FORUM NEBI BIO ONO ŠTO JE BEZ VAS FORUMACA.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #88
Ja bih pohvalio Aljosu kao trgovca, bilo je sve sto je rekao, takoder mi je pomogao s nekim savjetima +++++
mos mislit

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #89
Pohvalio bih Stipeta, stanica je sve što je rekao i bolje ;) Baterija Li-po i sve radi kao urica... Stipe hvala!
Ko leti vrijedi,
ko vrijedi leti,
ko ne leti ne vrijedi!