Skip to main content

Topic: Crash report TEMA (Read 7312 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Crash report TEMA

Reply #16
Oblaci su bili ful nisko, dosao sam medu njih nakon dve minute leta, imao 11,2 sa 3s kad sam bio medu njima. Zasto nebi onda? A imam ga da leti, a ne da ga mazim... :)

Odg: Crash report TEMA

Reply #17
Bravo vrabac! Ipak ima crasheva kod nas! Neznam zasto se ljudi srame...




Odg: Crash report TEMA

Reply #21
Nažalost nemam baš snimljenih tih crasheva, ali moj prvi let s multirotorom općenito je crash sam po sebi  :)
https://www.youtube.com/watch?v=tLlk4qT5aUw
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis



Odg: Crash report TEMA

Reply #24


Ooo jeez Franky di ste i ti i tehnologija od onda otisli... :)


Pa ovo ti je bilo ko mustang iz 69te, trebalo ga je znati držati na "cesti"  :D
Kad se sjetim problem je bio naći neki prop koji se proizvodi u CW i u CCW varijanti - mogao si ih na prste nabrojat.
G25 motori su se zapravo dobro snašli u ulozi rotora ali trošeeeee... Kao što sam napisao ko mustang iz 69te  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis


Odg: Crash report TEMA

Reply #26
Ajde lijepo vidjet da su se ljudi malo opustili! :)

Odg: Crash report TEMA

Reply #27
@Daglas Moram jos puno vjezbati da bi dostigao oblake :D,al snimka je stvarno super :)


Moram onda i ja pridonijeti temi sa jednim Unfallom :D,lose je kvalitete i kratak jer me trenutno nesto internet muci al eto da i ja nesto pokazem,imao bi ja vise toga da mi mobiusi ne krepavaju,jedan mi izgorio,a drugi poblesavio od laganog pada.Tek sam savladavao bixlera i nakon jedno 10 min leta vjetar me sve vise odnio prema drvecu,na monitoru i zbog loseg smjestaja kamere nisam primjetio i bam ode,ali svom srecom prezivio je samo s ogrebotinama :P.


http://www.youtube.com/watch?v=DRQQn_gziuk&feature=youtu.be


Odg: Crash report TEMA

Reply #28

@Daglas Moram jos puno vjezbati da bi dostigao oblake :D,al snimka je stvarno super :)


Moram onda i ja pridonijeti temi sa jednim Unfallom :D,lose je kvalitete i kratak jer me trenutno nesto internet muci al eto da i ja nesto pokazem,imao bi ja vise toga da mi mobiusi ne krepavaju,jedan mi izgorio,a drugi poblesavio od laganog pada.Tek sam savladavao bixlera i nakon jedno 10 min leta vjetar me sve vise odnio prema drvecu,na monitoru i zbog loseg smjestaja kamere nisam primjetio i bam ode,ali svom srecom prezivio je samo s ogrebotinama :P.


http://www.youtube.com/watch?v=DRQQn_gziuk&feature=youtu.be


Za dolazak do oblaka je više potrebno opsesivno gledanje oblaka svaki dan cijelu godinu da ulovis tren kad nema vjetra a da su se nisko spustili i da kisa ne pada. Mozda jednom ili dva puta u godini se uvjeti poklope da nisu na kilometar visine a da ne puse. A onda moras imat prilike da hitis letjelicu u zrak i picis. Sat dva kasnije se i tu digao vjetar, pa je sve teze...

Odg: Crash report TEMA

Reply #29
Mene je jednom kiša uhvatila u zraku, sve je bilo dobro dok nije munja skočila sa oblaka na oblak taman iznad aviona! Nikad brže nisam sletio, :D , i to iz prve :D :D :D . Imam snimito samo moram potražiti na kompu ;)
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.