Skip to main content

Topic: Kupnja transmitter-a (stanice) (Read 8548 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Kupnja transmitter-a (stanice)

Reply #15
Trazis neku best buy stanicu, evo ti jedan primjer
KUPIS:
Alfu romeo ( Taranis, Turnigy, ) i predzes sa njom 200000km i onda si vise kod mehanicara nego sto je vozas :D :D :D
KUPIS:
Mercedesa ili BMW (Futaba, JR, Hitec Aurora ) predzes 500000 i jos je vozas 8) 8)

Sto se tice cijen, isto ti dodze. kupis jednu skuplju i koristis je neograniceno nego dvije jeftine NE kvalitetne


Oprosti, ali o čemu ti laprdaš?!
Nisam mogao nereagirati....većina stanica Futaba i sličnih od poznanika je bila bar dvaput na servisu...jedini problem je što su to servisi od 500+€...
Turnigy 9X, a sada Taranis nisam niti jednom nosio nigdje jer sve radi (na Taranisu pukao feder na yawu od divljanja) i to je to....


Usporedbe sa autima su glupe i smiješne! Alfa Romeo je Turnigy? Otkad se Alfa radi u Kini ili ima ikakvu drugu dodirnu točku?!

 :D :D :D :D :D :D
Vazda se isti muflon zakaci na udicu. Ovo postaje zanimljivo

Odg: Kupnja transmitter-a (stanice)

Reply #16
Ne znam ja tko je tu ispao muflon...nemoj siriti dezinformacije okolo nemaju ljudi para na bacanje da kupuju preskupo smece...

Odg: Kupnja transmitter-a (stanice)

Reply #17
Ne znam ja tko je tu ispao muflon...nemoj siriti dezinformacije okolo nemaju ljudi para na bacanje da kupuju preskupo smece...

Zato imaju para da bacaju multie po ljudima
Ovo nisu dezinformacije nego cinjenice i ne lupetaj gluposti

Odg: Kupnja transmitter-a (stanice)

Reply #18
Iskreno ste me nasmijali..... kao one dvije tete: Vozi teta fiću i fićo se pokvari i stane. Ode teta naprijed, otvori haubu i poćne plakati: "Jao izgubila sam cijeli motor". Druga teta koja isto vozi fiću, zaustavi se pokraj nje i veli, "Ma nema veze, imam ja rezervni motor odostraga"!

Ljudi , dajte odrastite, nema najbolje stanice, ima samo lova koju si spreman potrošiti i znanje - tj. najbolje ti je kupiti onu stanicu koju najbolje znaš (is)koristiti!

Što će biti za 6 mjeseci - to niko ne zna, možda stanicu jednostavno prodaš i odeš iz hobija, ili se odlučiš za nešto skuplji model.

Damir

Odg: Kupnja transmitter-a (stanice)

Reply #19
Damire nije uopste problem oko stanice sve su manje vise iste , nego mi ide na zivce kad dodzu ovi i traze best buy stanicu sto jeftiniju i kasnije postavi sliku od quada, multia, pi....ke materine  ili modela od par 1000 eura. Znamo svi da je TX jedna od bitni stvari u RC modelarstvu, ali nekome nije .

Odg: Kupnja transmitter-a (stanice)

Reply #20
Tko baca multije po ljudima? Opet laprdas?


Ne znam kaj jedeš tam u Danskoj, ali vidim da ti se ne sviđa :D

Odg: Kupnja transmitter-a (stanice)

Reply #21
Ja sam si za početak uspio priuštiti HobbyKing stanicu sa 6kanala koja je jeftina,čak ima tri opcije i bla,bla stvari za helikoptere i ostale razne funkcije samo treba znati to programirati. ;)
To je za početak da se naučim RC ,a uz to da neulažem puno novaca  u stvar koja me neće služiti ;) .Toliko odprilke :)

Odg: Kupnja transmitter-a (stanice)

Reply #22
Tako je Mario! Daj koju sliku da vidimo tu stanicu.

Lp. Sveto


Odg: Kupnja transmitter-a (stanice)

Reply #23
Evo slikice :D :D :D :D :D 8) .Stanicu kao takvu sam kupio samo zato da u početak neulažem puno novaca jer tko zna ,možda odustanem od tog hobija pa da netrošim puno love,koje nažalols i nemam
[attachimg=1]

Odg: Kupnja transmitter-a (stanice)

Reply #24
Ja sam sa Turnigy 9x letio 2-3 godine. Bez ikakvih problema je radila jedino sto mi je bila malo neprecizna za F3M letenje na natjecanjima ali isto je odradila 5-6 natjecanja. Moja ti je preporuka da nju uzmes  ;)
FrSky Horus X10
Extreme Flight Extra 300 88",2x SebArt Angel S50e,SebArt Katana S30e,NPM Yak 54,Piper PA 38,Cessna 747,Protech Alpha 180,Align T-Rex 450 V2

Odg: Kupnja transmitter-a (stanice)

Reply #25
Odense uber pro
Koji flagship od europske stanice imas?
Svakon pocetniku bi preporucia sta jeftiniju stanicu sa jeftinin prijemnicima.
Kasnije je lako prodas/poklonis i uzmes nesto "kvalitetnije"
Bolje utuc 2 soma eura u ostalu opremu koja je neophodna i pokoje letalo za pocetak,nego neku futabu sa prijemnikon od 100e i onda letat metlu po dvoristu.
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form


Odg: Kupnja transmitter-a (stanice)

Reply #27
Odense uber pro
Koji flagship od europske stanice imas?
Svakon pocetniku bi preporucia sta jeftiniju stanicu sa jeftinin prijemnicima.
Kasnije je lako prodas/poklonis i uzmes nesto "kvalitetnije"
Bolje utuc 2 soma eura u ostalu opremu koja je neophodna i pokoje letalo za pocetak,nego neku futabu sa prijemnikon od 100e i onda letat metlu po dvoristu.

Ociti primjer PAGLU razmisljanja.
Za stanicu dati 50eura a za pocetnicku metlu par stotina eura. Ja, prije ce stanica puknut u rukama nego sto ce skrhati model.
Bravo modelar. Reci mu jos da ulozi i za skuplju kameru da vidimo kako se prosipa dok uci letit

Odg: Kupnja transmitter-a (stanice)

Reply #28
otiso si malo predaleko... tko zna kakav ce model covjek kupit/napravit...

Evo ja sam osobno prvo kupio Turnigy 9x (znaci stari sivi), nakon par desetaka sati letenja s njim upgrade-ao sam ga sa svi zivim od Frskya (od unutarnjeg modula pa na dalje), prodao to i presao na Auroru... opet nakon nekog vremena prodao Auroru i sad furam Taranisa i mislim da je to to. Pokriva apsolutno sve moje potrebe i puno vise od toga, a za visestruko manje para od vec nabrojanih marki...
Ono sto moras znat je da mi na fieldu fakat ne stedimo te stanice, da pace ima i sutiranja stanice nogom (Klic zivio ti meni ;) )... ne mogu si zamislit da imam neku skupu stanicu na koju moram pazit ko oko u glavi i ako jo se nesto desi da se objesim doma... sta je sve taranis proso a za koje pare... to je cudo...

moras jako dobro znat sto zelis, to ti je moj savjet.. nekad je put duzi, ali izverzirat ces se, svi smo to prosli kod odabira stanice... samo hrabro i javi nam za sto si se odlucio...
u konacnici svaka radi :D

Odg: Kupnja transmitter-a (stanice)

Reply #29
Odense uber pro
Koji flagship od europske stanice imas?
Svakon pocetniku bi preporucia sta jeftiniju stanicu sa jeftinin prijemnicima.
Kasnije je lako prodas/poklonis i uzmes nesto "kvalitetnije"
Bolje utuc 2 soma eura u ostalu opremu koja je neophodna i pokoje letalo za pocetak,nego neku futabu sa prijemnikon od 100e i onda letat metlu po dvoristu.

Ociti primjer PAGLU razmisljanja.
Za stanicu dati 50eura a za pocetnicku metlu par stotina eura. Ja, prije ce stanica puknut u rukama nego sto ce skrhati model.
Bravo modelar. Reci mu jos da ulozi i za skuplju kameru da vidimo kako se prosipa dok uci letit
Pa ajde glupane koju stanicu imas?
Ili je kinesko "govno" ko 90% foruma,ili je neka futaba koju je isus koristia dok je propovijeda.
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form