Skip to main content

Topic: Osijek Air Show 2016. (Read 17708 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Osijek Air Show 2016.

Reply #1
Termin se bliži.....

Ova ekipa dolazi u kompletnom sastavu :)

[attachimg=1]
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.



Odg: Osijek Air Show 2016.

Reply #4
Dragi modelari.
Bliži se polako i taj dan, pa evo nekih novosti vezano za Air Show.

Ima dosta promjena u odnosu na prošlu godinu iz razloga što je na snagu stupila regulativa o bespilotnim letjelicama kao i sve većem broju sudionika događaja, tako da budete svjesni da će ovo više biti druženje i izložba modela nego letenje s modelima.
Za letenje ćemo organizirati već tradicionalni modelarski meeting u rujnu kada će cijeli aerodrom opet biti samo za modelare.


Prostor za modelare ostaje isti kod već svima poznate modelarske kućice, sa malo izmijenjenim ograđenim prostorom.

  • Letenje modelima ISKLJUČIVO u za to predviđenoj zoni.

  • Vrijeme kada će letenje biti dozvoljeno je samo u prijepodnevnim satima i to onda kada u zraku nema nikakvih drugih većih letjelica.

  • Modele sa kojima mislite letjeti moraju biti prijavljeni (detalji niže).

  • Modeli koji će biti samo izloženi, a neće letjeti, nisu potrebni u prijavi.

  • Prije bilo kakvog letenja taj dan biti će održan Pilot Briefing i upoznavanje sa pravilima na susretu, te ćete nakon toga dobiti dozvolu za letenje prijavljenim modelom.



Za prijavu modela sa kojim želite letjeti na susretu molim do kraja tjedna (nedjelja) sve podatke u slijedećem formatu:

Ime i Prezime
Tip modela (zrakoplov, jedrilica, helikopter, multirotor)
Naziv modela (zagi, quad450.....)
Težina modela u kg (npr.: 0,56 kg, 2 kg...)



Podatke poslati na mail (obratite pozornost za mail, često mi šalju na ime Goran, što je netočno!!!!):

gorazd.cok@gmail.com

Evo i karta:
https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1Wwn0fcn4Sppa5p_uh9d1QLxj_ak

I na kraju, treba napuniti i želudac. Pa osim kolega koji se jave i prijave svoje modele, dobro bi mi došla informacija i koliko će vas doći , a neće letjeti nego samo izložiti svoje modele, da znamo, kao i svake godine, od prilike količinu potrebnu za ručak koji vam je svima osiguran , kao i uvijek , po popularnoj cijeni od 0 kn. :)

Vidimo se.

[attachimg=1]
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Osijek Air Show 2016.

Reply #5
Slabo mi se nešto prijavljujete, a vrijeme ide.....
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Osijek Air Show 2016.

Reply #6
Najavljujem i ja dolazak, mozda ne trebam pisat ovdje ali nema veze, inace multi pilot iz BiH :D ali ovoga puta dolazim bez opreme ipak mi je sve daleko ali eto sva sreća pa sam gore ovaj predstojeći tjedan, tako da ekipa vidimo se i imam veliku zelju upoznati vas sve ovdje prisutne!

See ya :)
Bitno da se leti.


Odg: Osijek Air Show 2016.

Reply #8
Naletit cemo sin i ja malo, ali samo kao promatraci!


Odg: Osijek Air Show 2016.

Reply #10
Pozdrav. Upravo sam s organizatorom na dogovorima .  Pa da vas malo informiram.
Ulaz autom je omogućen do modelarske kućice za istovar opreme. Nakon toga automobili moraju van aerodroma na parking. Bit će malo gusto pa vrijedi ona tko prvi njemu parking. Razlog je što prilazna cesta služi za taxing Krila Oluje koji će prolaziti pored naše modelarske kućice.

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Osijek Air Show 2016.

Reply #11
Ja stizem do 1h.
Bitno da se leti.



Odg: Osijek Air Show 2016.

Reply #14
Jel ima tko sutra iz Osijeka da me pokupi do aerodroma?
Bitno da se leti.