Skip to main content

Topic: Servis za turbine u Hrvatskoj (Read 41970 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Servis za turbine u Hrvatskoj

Reply #60
Quote
jedino  kaj u Hrvatskoj se ne može letjeti na 2,4 pa ću ići lejeti van

s čime ti sada letiš kada imaš ovakve izjave?
pa najmanje 30 ljudi samo s ovog foruma leti na 2.4, (a jasno nisu svi modelari iz Hr na ovom forumu... pa to pomnoži sa xy još :) )


Quote
bez problema mogu nabaviti 170N turbinu za 2200 eura u Njemačkoj

kako misliš da bu turbina od 2200 € samo tako prešla granicu kada ju kupiš? pa nismo još u EU, dakle postoji CARINA i dragi nam CARINICI

Odg: Servis za turbine u Hrvatskoj

Reply #61
Quote
jedino  kaj u Hrvatskoj se ne može letjeti na 2,4 pa ću ići lejeti van

s čime ti sada letiš kada imaš ovakve izjave?
pa najmanje 30 ljudi samo s ovog foruma leti na 2.4, (a jasno nisu svi modelari iz Hr na ovom forumu... pa to pomnoži sa xy još :) )


31 kolega,i ja letim isto na 2,4 od prekljucer  ;D
i daska ce letjeti ako stavimo motor


Odg: Servis za turbine u Hrvatskoj

Reply #63
odličana stanica  za  jedan đet model
dobar dam ISTO TAKO I  dobro mečem
magic 3d --FUNTANA V2 --OS MAX 46 AX

Odg: Servis za turbine u Hrvatskoj

Reply #64
I uzet ću Graupner Servoe.

Odg: Servis za turbine u Hrvatskoj

Reply #65
ja bi ovu zahebanciju prebacio u forum "birtija"  :D

Odg: Servis za turbine u Hrvatskoj

Reply #66
ja bi ovu zahebanciju prebacio u forum "birtija"  :D
i  ja  ali  onda se bu  ova tema  zgasila ;D
bolje  da je  tu  di  je
dobar dam ISTO TAKO I  dobro mečem
magic 3d --FUNTANA V2 --OS MAX 46 AX

Odg: Servis za turbine u Hrvatskoj

Reply #67
Samo vi budite nevjerni.Uskoro će jet doći.

Odg: Servis za turbine u Hrvatskoj

Reply #68
za koji si se na kraju odlučio ?
 
Toni


Odg: Servis za turbine u Hrvatskoj

Reply #70
koliko imas godina?
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Servis za turbine u Hrvatskoj

Reply #71
podsjeća me dosta na F-20 ...trebao bi ići jako brzo....možda bi ti bio sretniji izbor F-15 jer za njega kažu da je to model koji u letu puno oprašta a i scala je...no, ako su ti draži sport jet's.....
 
mislim da bi kolegu trebalo pustiti na miru od naših sumnji u ozbiljnost njegovog threda jer ako nas samo zaj....va....onda to ide njemu na dušu ali mislim da ovdje nije taj slučaj...bit će zanimljivo vidjeti prve fotografije modela kada stigne i početak gradnje...mene to jako zanima...
 
 
lp
 
Toni

Odg: Servis za turbine u Hrvatskoj

Reply #72
Da,ja sam isto o tome razmišljao(kažu da je F15 najbolji SCALE jet za početnike).A opet,ultralightning(i svi banditi)idu jako brzo,što možda nije dobar izbor za mene koji sam početnik u turbinama.
Još ću se raspitati na forumima te ću onda odlučiti.

EDIT:Evo,pogledajte ovo: http://www.modellbau-pollack.de/shop/turbinen/index-turbinen.html
TU ima barem 5 pristojnih jetova ispod 1000 eura.Ono što je problem(tj.što je jako skupo)su turbine,a ne airframeovi.

Odg: Servis za turbine u Hrvatskoj

Reply #73
toni.....  naravno da bi zelio da imamo jet model u hr. ali zezancija na jetov  racun  je zbog nekih postova koji pokazuju da nema neke ozbiljne namjere .... malo pise ok pa lupeta i sve mi je to nekako neozbiljno...  sory ali netko ko ulaze 3-4 soma eura u model treba to malo ozbiljnije shvacati ali eto..... ovim putem zelim mu puno srece .. pa neka nas razuvjeri   ;)

a kako je ovo slobodan forum smijemo se saliti  :)

Odg: Servis za turbine u Hrvatskoj

Reply #74
sad sam stvarno bijesan. >:(
Naime,bio sam blizu Jastrebarskog na polju na kojem sam mislio letjeti mlažnjaka,a kad ono to je polje puno kukuruza!Istina je da sam ja bio tamo u 3.mjesecu pa mi se činilo da je savršeno,ali...
Zna li itko od vas neku dobru lokaciju u okolici Zagreba(možda neko polje od nekog MAK-a)?