Skip to main content

Topic: Gdje kupit multija pomoč (Read 3184 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Gdje kupit multija pomoč

Ljudi gdje mogu naručit  ili kupit quadcoptera ili multija?
Spektrum dx7s i razni modelčeki



Odg: Gdje kupit multija pomoč

Reply #3
Ima li tko da mi može pomoći, kako da najbolje prođem u odnosu uloženo/dobijeno?
Imam RX/TX, bateriju 3S-T2200, kontroler 60A... E sad treba mi KK, nesto za snimanje ili eventualno FPV!
Ako ima netko iskustva, gdje da nabavim dijelove?
Hvala!


Odg: Gdje kupit multija pomoč

Reply #5
vrlo interesantni zahtjevi, jos kad bi netko dao malo vise detalja, recimo iskustvo u letenju, raspoloziva sredstva, mozda bi se i nasao kakav konkretniji odgovor, inace ovako na buf mozes kupiti gdje oces, pitas "Google" najlakse  ;)


Odg: Gdje kupit multija pomoč

Reply #7
imaš tonija, dexa, davoravž naših domaćihproizvođača pa malo potiči domaću proizvodnju ;D
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: Gdje kupit multija pomoč

Reply #8
evo ja imam 2 pali i vozi, jedan quad i jedan hexic...MK RTF..pali i vozi
za par dana ce biti jos 2 jeftinija opcija...jedan sa sonarom... ;)

Odg: Gdje kupit multija pomoč

Reply #9
evo vidiš da sam ja preporučio domaće snage :D
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: Gdje kupit multija pomoč

Reply #10
Prvo, nemam iskustva sa KK, ali imam T-REX 450 i njega sam vec solidno savladao, pa mislim da ću se brzo naviknuti!

Drugo, imam iskustva da sam to sve satavim, ali pošto krećem od nule kontao sam da neko od vas zna kako proći najjeftinije i pogoditi upravo ono što je Stipe pitao, tj. njegovu namjenu.( Opet ako je neka realna ponuda  saljite na PP  nije problem znat ću cijeniti rad  8)

Mislio sam staviti GoPro za početak, (pa tamo kad se bude moglo možda i FPV) ali u principu da je neka varijanta za amatersko snimanje i zajebnciju  ;) i da se uklopim u 3000kn  ::)

Pošto sam iz Banja Luke, ovdje još nema ni jedan pa kontam, možda se nešto i zaradi, a ujedno poguram i vašu privredu!




Odg: Gdje kupit multija pomoč

Reply #11
Mozda bih ja svoga mogao prodati, nece biti skupo, javite se na pp ;)

Odg: Gdje kupit multija pomoč

Reply #12
Evo da se i ja ubacim - dali ima kakve razlike između ove dvije KK ploće ili je samo do boje!!! :)

Koliko vidim HK ima verziju softwera V2.1 a sa GL je V2.2 - atmega 168 su čipovi na obadvije ili sam u krivu.
Hvala unaprijed!

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__19534__HobbyKing_Quadcopter_Control_Board_V2_1_Atmega168PA_.html

http://www.goodluckbuy.com/kkmulticontroller-v5-5-controller-board-v2-1-program-.html
Proizvodnja je zakon, ostalo je čista zabava.

Odg: Gdje kupit multija pomoč

Reply #13
Prvo, nemam iskustva sa KK, ali imam T-REX 450 i njega sam vec solidno savladao, pa mislim da ću se brzo naviknuti!

Drugo, imam iskustva da sam to sve satavim, ali pošto krećem od nule kontao sam da neko od vas zna kako proći najjeftinije i pogoditi upravo ono što je Stipe pitao, tj. njegovu namjenu.( Opet ako je neka realna ponuda  saljite na PP  nije problem znat ću cijeniti rad  8)

Mislio sam staviti GoPro za početak, (pa tamo kad se bude moglo možda i FPV) ali u principu da je neka varijanta za amatersko snimanje i zajebnciju  ;) i da se uklopim u 3000kn  ::)

Pošto sam iz Banja Luke, ovdje još nema ni jedan pa kontam, možda se nešto i zaradi, a ujedno poguram i vašu privredu!

Ma ako letiš 450 dobro, multi će ti biti kamilica ;)
MAK Zapad

Odg: Gdje kupit multija pomoč

Reply #14
Pločice su ti iste, samo si naruči odmah i programator, kako bi si mogao stavljati software po svojoj volji.
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc