Skip to main content

Topic: Hitec Aurora 9 (Read 53416 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Hitec Aurora 9

Reply #31
Prodajem Auroru 9 sa 9 kanalnim prijemnikom , nova dana sam je naručio iz USA tako da stiže za 15ak dana ! Cijena 350 eura , dostavljam u ZG !

Odg: Hitec Aurora 9

Reply #32
Sto odmah prodajes Darko?
Si se predomislio?
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Hitec Aurora 9

Reply #33
Kupio sam je od tipa koji je kupio 2 i dobio neki popust tako da sam i ja dobio dobru cijenu , a kupio sam je da je prodam a ne da je zadrzim !
Jedino ako se ne predomislim kada dodje i kada je probam i ostavim je sebi !

Odg: Hitec Aurora 9

Reply #34
Evo stigla pila iz USA!!!! Bacit cu sutra neke slicice da malo slinite; :D
Prvi dojmovi: perverzije,sado-mazo.... Kad covjek vidi samo knjigu sa uputstvima znas da je nesto ozbiljno u pitanju.
Probao sam malo osnovnu telemetriju, radi odlicno, po defaultu pokazuje napon baterije prijemnika ili napon baterije motora ako je elektro pogon, spoji se balanser izlaz sa baterije na prijemnik;
Opcije koje ima su prestrasne, napises da imas letecu kravu a stanica te pita jel krava ima male ili velike rogove i kakve je boje :D
U kompletu je Ni-MH 1300mAh baterija, moze i direkt Li-Po samo se u meniu prebaci tip napajanja;
Vise sutra.....


Odg: Hitec Aurora 9

Reply #36
sad si ti faca kad imaš auroru  :D 
svaka čast :)

Odg: Hitec Aurora 9

Reply #37
A mogla je biti moja , samo sam trebao reći predomislio sam se i nije više na prodaju !
Barem mi je ostalo njeno original pakovanje !
Stanica je odlična, tako lijepo leži u rukama a najbolje su mi palice koje imaju po 4 ležaja u sebi !

Odg: Hitec Aurora 9

Reply #38
da,da
palice su perverzija, stvarno su ih napravili nema sta

Odg: Hitec Aurora 9

Reply #39
E sad, zamislite scenarij. Aurora ima izmjenjiv modul Spectra (istina SpectraPro). Ako u tu rupu ide Assan ili Corona modul (u Optic ili Eclipse je isao modul za Futabe), onda imate super stanicu sa jeftinim, oko 20 baksi prijemnicima. A opet imas origigi modul i fini ali skupi prijemnik (7 kanala je oko 50€) 8)

M.

na žalost nije točno kak si opisal, ali uspel sam izvesti  8)
poštar donio stanicu, bila je cijela 15 minuta, odmah sam ju rastepel....
samo da napomenem, rastepanje stanice traje par minuta, a sastavljanje bolje ne pitajte  ;D

aurora9 je jako natrpana iznutra, i tak je složena da dok se spoji nema mjesta za ništa iznutra, osim ako se malo ne pili, reže i buši  ;D

evo link na rcgroups, gdje sam uplodal slike, koje bi trebale dosta jasno pokazati postupak ugradnje assan X8D modula
 
http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=994433&page=43

Odg: Hitec Aurora 9

Reply #40
Ne kužim ovo stavljati Assana u Auroru  ???
 
Ok imaš jeftine prijemnike ali ono zbog čega je Aurora posebna je nova tehnologija na 2,4GHz.
 
Mislim da na taj način više gubiš nego dobivaš.
 
Rađe bi imao dva prijemnika pa ih stalno selio.
 
Ok ako već imaš hrpu Assan prijemnika pa to još i ima nekog smisla.
 
I ako dalje sad možeš koristiti jedan i drugi modul.

Odg: Hitec Aurora 9

Reply #41
jep, assan se samo otpoji, i konektor se pospremi u stanicu, i orginal modul onda ide nutra bez problema....

imam hrpu assan prijemnika, pogotovo 4 i 6 kanala, koji imaju 3 i 4 g, kaj mi je jako bitno...
a pošto aurora trenutno ima samo 6,7 i 9 kanala, koji imaju 15, 17 i 23g, to mi ne dolazi u obzir za male modele....

uglavnom dobil sam točno ono kaj sam htel, auroru, u koju mogu staviti orginal modul, a opet mogućnost korištenja jeftinih assana za male i  manje bitne modele.....

Odg: Hitec Aurora 9

Reply #42
                  New items to be released:

- GPS antenna with cubic patch - can work well regardless of the position and type of installation.
- Telemetry Voice Announcing System - audio generator for telemetry data - Mounted on the radio, a device that receives the telemetry data and converts it to voice. Ideal for fly and know the internal data
- IPhone Application for TMS - With proper support, can put an i-phone on the support of the transmitter and run the telemetry in itself, communicating directly with the 2.4G module Spectra.
- Option to RPM sensor optical or magnetic - depending on the application, you can choose between one or the other. For example, small electric motors which do not fit the magnet rotation, is preferred optical.









                                                   [/t][/c][/t]
      FAST is offline            Send a private message to FAST      Find More Posts by FAST                                                                Reply With Quote
Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/


Odg: Hitec Aurora 9

Reply #44
Šta je sa senzorima visine i brzine,dali su dostupne i koliko če koštati ???