Skip to main content

Topic: Vedranov hangar (Read 6365 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Vedranov hangar

Evo malo je dosadno pa da stavim malo slika od modela sta sam imao i koje jos imam
Bilo je tu svega od aviona,glisera,helica svega pomalo  :)
sad mi je jako zao sto sam vecinu stvari prodao ali eto

krenimo redom  :)

1.PIPER CUB
Mislim da mi je to prvi model koji sam imao..nazalost je prodan a bio je nitrac motor koliko se sjecam magnum xls46A
Raspon krila je bio 1800mm..poslije su na model i dosle poznate piperove sare i naljepnice koje nisu na slikama

JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: Vedranov hangar

Reply #1
2. CORSAIR-model takoder prodan..raspon krila je bio cca 2400mm i bio je stvarno gromada..motora nisam imao za njega a bio je predviden 50cc..inace model je bio kupljen od štefota iz slavonskog broda
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: Vedranov hangar

Reply #2
3.twist 3D
jos jedan medu prodanim modelima..on je bio stvarno pici pici..trebao je ici u zamjenu kada sam bio kod Darka Robica ali je ipak otisao za sitnu lovu
motor je bio supertigre malo starijeg datuma ali radio i palio..raspon krila je bio 1200mm
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: Vedranov hangar

Reply #3
4. JR ergo 30
Onda je krenulo sa helicima..nitro helic kupljen polovan ali nov sa os 32sx motorom jako lijep barem je tako izgledao na regalu  :D
morao sam ga prodat zbog financijske krize koje me zahvatila inace nema sanse da bi ga prodao
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: Vedranov hangar

Reply #4
5.RAPTOR 50
Taj model je jos uvijek kod mene u hangaru i mislim da nece tako lako u prodaju..zadovoljan sam sa njim..bio je kratko u zraku nakon cega sam trebao glavne rotore mijenjat  ;D
motor poznati os 50 serva hxt uglavnom jako mi se svida..rotori su rjy i edge
na slikama su stari rotori
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: Vedranov hangar

Reply #5
6.CHALLENGER GLISER
Kakav bi to bio modelar sa mora a da nema glisera..benzin 26cc duzina cini mi se metar i mozda jos malo..gliser je solidno isao..motor je bio kinez sa vodenim hladenjem lijepo se vrtio ali nema do zenoaha
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: Vedranov hangar

Reply #6
7.NO LIMIT GLISER
Taj je jos kod mene..grdosija od glisera..duzina 1500+ mm
motor od pocket bikea 54cc..ima vodeno hladenje..motor ima ludu snagu a i lijepo ide

JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: Vedranov hangar

Reply #7
8.FG NACIONALKE 2 kom.
e onda sam se zapalio za autice..imao sam dvije nacionalke znaci 1:5 na obe motor zenoah 23cc
bile su sa full dozvoljenim tuningom i spremne za tuning..druga nacionalka mi je kod prijatelja tako da bi se mogla vratit
karoserije su bmw 320 sii alfa 156..na jednoj analogna a na drugoj digitalna serva hitec
autici doslovno idu ko raketa
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: Vedranov hangar

Reply #8
ima jos nekih motorica i gluposti i to bi bilo to
imam jos planova i ubrzo ce stici jos nekih modela ja se nadam  :)
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: Vedranov hangar

Reply #9
Dosta si ti toga proturio kroz ruke vidim  ???

Nikako se sjetit da ti posaljem slike glisera poslje renovacije  :D
Evo danas ostrio i polirao onu tupu propelu....
Jebo majku, trenutak nepaznje i skoro do kosti sam zasjekao prst na njoj koliko je sad ostra  :D

Odg: Vedranov hangar

Reply #10
Dosta si ti toga proturio kroz ruke vidim  ???

Nikako se sjetit da ti posaljem slike glisera poslje renovacije  :D
Evo danas ostrio i polirao onu tupu propelu....
Jebo majku, trenutak nepaznje i skoro do kosti sam zasjekao prst na njoj koliko je sad ostra  :D
ej majstore  ;)..ajoj svega i svacega je bilo..ajde ako oces stavi slike ovdje da vidim sta si napravio..i balansiraj propelu vec kad si je ostrio
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: Vedranov hangar

Reply #11
A balansiro sam je na neki seljacki nacin, glavno da nije stala na istom mjestu.... hahahah  :D

Okacit cu kroz par dana, jos imam finut usisnik sa brizgalicom za nitro da se nemoram oko toga hebat kad nitro finem, ako ga ikad finem... hahahah  :D
Neznam zasto se uopce toliko oko toga zafrkavam kad znam da ga necu imat muda ispalit, pogotovo ne sad sa novim klipom i cilindrom xD

Odg: Vedranov hangar

Reply #12
A balansiro sam je na neki seljacki nacin, glavno da nije stala na istom mjestu.... hahahah  :D

Okacit cu kroz par dana, jos imam finut usisnik sa brizgalicom za nitro da se nemoram oko toga hebat kad nitro finem, ako ga ikad finem... hahahah  :D
Neznam zasto se uopce toliko oko toga zafrkavam kad znam da ga necu imat muda ispalit, pogotovo ne sad sa novim klipom i cilindrom xD
ostavi se ti toga da ne dignes cijeli gliser u zrak :D
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: Vedranov hangar

Reply #13
Nebi trebao, stavit cu 0.5mm diznu i molit boga da to nije previse, jedna ruka na oci, druga na prekidac pa kud puklo  :D

Odg: Vedranov hangar

Reply #14
puno toga je proslo kod tebe. ja nemam srca prodati nista iz svog hangara. svaki model volim kao da mi je sin ;D
struja zakon, nitro USTAV