Skip to main content

Topic: Test flight Monstertronic Invader (Read 2381 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Test flight Monstertronic Invader

Reply #1
Dobro je  , nego reci Robi jeli ovo privremeno letenje na ''tamnoj strani'' ?..a moglo bi i potrajati jer je Backspin u blizini.
 ;D ;D ;D.......LP
Mes
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Test flight Monstertronic Invader

Reply #2
Milsim da neće biti ptivremeno, počeli su mi se sviđati ovi quadrići....
Hawker SeaFury / Edge 540 / Skipper / Logo 400
Futaba T14SG

Odg: Test flight Monstertronic Invader

Reply #3
Jest Robi takva  je ''sudbina'' svih nas urbanih RC letača ..... nedostatak vremena , prostora ili novaca ,pa je ovo jedno od boljih rješenja  ;)...Sretno i LP
Mes
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Test flight Monstertronic Invader

Reply #4
Na sreću ništa od tih razloga. Ja sam riješio teren sa članstvom u Krškom - izvrstan teren, dobra ekipa. Ovo mi je novi izazov, a mislim i da će mi pomoći oko svladavanja letenja helikoptera. Osim toga mislim se malo i zekati sa snimanjem. Nabavio sam SJCAM 4000 WIFI (identična kopija GOPro3) pa sad samo čekam da mi stigne odgovarajući gimbal za quad. Postat ću videe čim krenem sa snimanjem.
LP,
Robi
Hawker SeaFury / Edge 540 / Skipper / Logo 400
Futaba T14SG

Odg: Test flight Monstertronic Invader

Reply #5
@Robi , puno sreće i neka  Sila bude sa Tobom (čitaj Rukla)... ;D ;)  LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Test flight Monstertronic Invader

Reply #6
Hvala. Makar je kojiput bolje bez Sile u blizini (ak niš drugi, mirnije je... :D )
Hawker SeaFury / Edge 540 / Skipper / Logo 400
Futaba T14SG

Odg: Test flight Monstertronic Invader

Reply #7
Znam ,znam ...zato se i zezam...ljuta je to paprika... :D :D :D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Test flight Monstertronic Invader

Reply #8
 8)
Hawker SeaFury / Edge 540 / Skipper / Logo 400
Futaba T14SG

Odg: Test flight Monstertronic Invader

Reply #9
Hehe, dobra letjelica za pocetak  ;)
Labrador i ja imamo istu, ali "original" - flying 3d x8  ;D
Uglavnom, provjeri koju verziju softwera imas (verzija 1.2 je problematicna) i pogledaj ovu temu na rcgroups: http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=2217137
Plastika bas nije jaca strana pa treba pojacati dijelove gdje se montiraju motori jer pucalo je ljudima.
I failsafe channel3 bi bilo dobro spustiti s 100% na 50% ak se flyaway dogodi  :-\




Odg: Test flight Monstertronic Invader

Reply #10
Thanx na informacijama. Failsafe sam već promijenio, a za verziju moram provjeriti.
Zasada moram reći da sam zadovoljan kako leti i drži poziciju i visinu, a i ReturnHome radi OK. Još samo da stigne gimbal za kameru.
Moramo dogovoriti neko zajedničko letenje kad se vrijeme popravi.
Hawker SeaFury / Edge 540 / Skipper / Logo 400
Futaba T14SG

 

Odg: Test flight Monstertronic Invader

Reply #11
Hehe, budemo se dogovorili. Iako obojica smo u remontu, koristiti cemo hj mwc alien x 450 frame. Labrador ce vjerojatno koristiti originalne dijelove, a ja buduci sam sprzio FC (nisam znao da je normalno da se napajanje za FC spaja naopacke -> crna  +, crvena - ) staviti cu apm mini 3.1. Ako bude vremena mozda i dignem temu.
Nego, sto se flyawayja tice, nije lose ubaciti gps tracker, nek se nadje :)
Ja nabavio ovog http://www.aliexpress.com/item/TK102-TK102-2-TK102B-4-band-gps-tracker-hard-wired-charger-battery-for-car-google-link/1373968054.html