Skip to main content

Topic: SBACH 342 2,2M (Read 40484 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

SBACH 342 2,2M

Evo danas mi je potvrđeno i model dolazi za nekih 20tak dana

Radi se o ovome,



http://shop.lindinger.at/product_info.php?cPath=1619_1635_1636&products_id=9701452

motor  ide ovaj

http://shop.lindinger.at/product_info.php?products_id=78866

A ostalo će mo vidjeti kada dojde, trebao bi biti letan do kraja 1 mj po planu

lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C


Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #2
Baš to!
i ja sam se ponadao da si blizu nekog rješenja uređene piste za modele s kotačima, čim si nabavio takav model!

Hura!  ;D


P.S. divan model, naravno!  :)

u Zgu su sada gasseri Sbach 342 od
1.6, 1.8, 2.2m...

ne znam što još fali, 2.5m? Stefano? :D


Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #4
nikako tebe skinuti s te elektrike  ;)

Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #5
Marjane , čestitam na pravoj ''mrcini''.....biti će zadovoljstvo gledati ,a ako budemo dobri.....i letjeti.... ;D ;D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #6
Mrzim vas sve sa velikim avionima lijepim :D

joooj ???

Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #7
Zed , Ti si iskren momak......što i nije ''pametno'' u ovim vremenima....mislim da nikada nije bilo ''pametno''...ali meni se sviđa...jer ni ja nisam bio pametan nikada,po tim pitanjima  ;)....
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #8

Zed , Ti si iskren momak......što i nije ''pametno'' u ovim vremenima....mislim da nikada nije bilo ''pametno''...ali meni se sviđa...jer ni ja nisam bio pametan nikada,po tim pitanjima  ;)....

Ma ja se salim malo jer sam ljubomoran...kome se svidja super a kome ne neka se buni...

Ionako imam jos puno zganaca za pojest dok dodjem do ovakvog cudovista :)


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #9
Ma jasno sve....nadam se da će nas Marjan izvještavati o napredovanju radova....Pozdrav Zed i želim ti zdravlje a onda dobitak  na Lotu... 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #11
3A/3M - budeš se natjecal?  Prava pila.  Kad si počel pričati o velikim modelima mirisalo je na tak nekaj.

All the Best.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #12
Planiram 3M ali puno moram još žganci jest,
Meni je bitno druženje, ako bude sreće, i ako bude sve po mome planu,možda se i mi uvrstimo  u organiziranju neke tekme. Dok necu imat sve crno na bijelo, ne mogu obećavati.

Lp

Marjan
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #13
Marjanček, jel stigla pila?