Skip to main content

Topic: Ima koga?ztz Velika Gorica (Read 4585 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ima koga?ztz Velika Gorica

Išao sam danas do bratića u Vg i ponio zagi da nem nebude dosadno. Znao sam da postoji prava polu napuštena pista kod poduzeća za servisiranje aviona(pravih). Kad sam došao tamo našao sam nečiji
puknuti Master Airscrew prop i skužio da tamo lete i modelari. Pogledao sam u karte letjelišta kod Kobca
i prokužio da je označeno tamo. Moje pitanje, ko tamo leti?
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Ima koga?ztz Velika Gorica

Reply #1
Ja sam isao nedavno dignut SU-27 (maiden), sve 5 ali je dosta blizu cesta ima biciklista i setaca na samoj pisti!

Odg: Ima koga?ztz Velika Gorica

Reply #2
jedan moj kolega tamo leti nekad, ali ranim jutrom sto je ok, znam recimo za sebe isto da sam tad najfriskiji kak bi rekli, kavica pa fluganje jer po jutru se dan poznaje ;).... najveci problem su to sto ima previse ljudi, setaca pasa, iza tebe auti po cesti, bas kak veli racoon.... ima oko gorice za nac i boljih mjesta.... bar je tamo sve livada.... naravno sve je pitanje kaj vozis.... heli, multi ili neku varijantu avijonceka(zbog slijetanja) ja sam letio helic odma kraj NK Radnika, iza parkinga, prema aerodromu.... tamo se moze i iz ruke bacit neki model, a ispred ti je velika trava za slijetqnje na skembu.... i kaj je najbolje mozes se recimo parkirat na taj shodreni parking i imat mira od ljudi jer tamo jako jako malo ljudi ide pješice iako ti je gl prometnica iza ledja.... ali tak i tak letis ispred, a ne iza sebe....

Odg: Ima koga?ztz Velika Gorica

Reply #3
Pa kažem, letio sam zagija tam, poljeto iz ruke i sljeto u ruku ;D ;D
Čisto pitam, javite se ak neko ide tam pa bum možda u isto vrijeme
kod bratića da navratim.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Ima koga?ztz Velika Gorica

Reply #4
Za prave pilote nema prepreka na pisti  :D

Odg: Ima koga?ztz Velika Gorica

Reply #5
 ;D
Moram priznat da m je taj zagi dao dušu. Jedna baterija mi traje 21min
punog gasa al mu je omjer težine i trust-a prilično jadan.
Preko petka i vikenda napravio oko 4 sata letenja, na kraju mi puko
kabel od motora do esca i jedan servo je potrošen. Zagi ima pojačanje po
sredini s šperom pa sam namjerno
testiro pri punom gasu u pod i ništa, sam se odbije i padne.
Treba isprobat još veći prop i to to. Javite se ak ima neko apc 7x4  ili obićni.
Spektrum dx7s i razni modelčeki