Skip to main content

Topic: Novi uradak (Read 6655 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Novi uradak

Neznam zakaj ali prek zime kaj napravim bolje izgleda nek ono kaj skrpam po ljetu.
Mašina jućer letjela, malo je "živčan" pa sam skratio otklon na dubincu i na elonorima, ali je pala noć pa ga nisam uspel ponovo testirati. Nadam se ba bu sutra dobro vrijeme za let.
Komentari za vizualizaciju dobro došli mada slike nisu baš ko Lupinove

Odg: Novi uradak

Reply #1
dali je sprava po nekom nacrtu ili tvoja konstrukcija? lijepo izgleda a što se letenja tiće sredit ćeš ti to već ...
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Novi uradak

Reply #2
slike u prilogu nacrt izvučen u Corel za izradu šablona 1:10

Odg: Novi uradak

Reply #3
skini mu oplatu pa ce slike izgledati kao lupinove :D ljepo izgleda  modelcic pozdrav

Odg: Novi uradak

Reply #4

Mislim, pokazes nam pticu a neces da nas upoznas.


"Moze ali iz moje ruke!" ;)

Da li to izoflor viri na trecoj slici ?
dimenzije, motor, prop?


Reci nam nesto vise.
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: Novi uradak

Reply #5
Ovak rebra napravljena od stitopora 10 mm, oplata 3 mm izoflor i sve presvućeno FOST folijom
 raspon 1008 mm dužina 825 mm težina 650 g sa svime. Motor je Tuningova gljivica ali je vitlan pa nemogu točno reći kaj je ispalo a elisa je moj home made 9X5.
Krila su rađenja od kontejnera za cvjetne sadnice to vam je sačasta struktura profil izrezan i onda presvućeno iziflorom, i ispada prilično čvrsto.

Odg: Novi uradak

Reply #6
Samo da podnesem izvještaj, danas MIG-3, 5 puta letio po desetak minuta i sa zadovoljstvom mogu reći da je čitav i da jedva čeka sutrašnji dan i pune baterije pa da se vine u široko nebo   :)

 

Odg: Novi uradak

Reply #7
Evo dećki ima se vremena pa se nekaj reže i lijepi.


Odg: Novi uradak

Reply #9
mig ti super igleda, a ovaj drugi je?

Odg: Novi uradak

Reply #10
Isto mig  ali radim na drugu naćin, onim gornjim nisam bil zadovoljan.

Odg: Novi uradak

Reply #11
znači bit će serijska proizvodnja :)
Kak si napravio ove zakovice po poklopcu kabine i ak sam dobro skužio sliku imaš instrument ploču u kabini?
svaka čast

Odg: Novi uradak

Reply #12
Zakovice sam nacrtao u Corelu , otštampao na papir izrezao i polijepio s nutrašnje strane,a u kabini je instrument tabla.


Odg: Novi uradak

Reply #14
Evo dečki mogu se pohvaliti da je danas Mig sa gornje fotke uspješno letio i sletio 3X10 min. Sutra ga pofotkam zgotovljenog a ako bu klinac htel snimati postavim i video.Zadovoljan sam sa sobom  :)