Skip to main content

Topic: Spektrum crash (Read 11199 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Spektrum crash

Drugi u 14 dana...  :'( :'( :'(
Hardware: Kod prvog modela trup karbonski i prijemnik AR500 (antene naravno van modela) a kod drugog cijeli model karbonski i prijemnik AR6250. Stanica JR9303 sa ugrađenim Spektrumovim modulom...
Uzrok: potpuni gubitak kontrole nad modelom na nekih 200-300 metara

Osumnjičeni: br.1 prijemnici AR500 i AR6250 (mada teško mogu vjerovati, da bi u 2 tjedna oba prijemnika zakazala...)
br. 2 stanica JR9303 2,4 Spektrum  :-[

Zna li netko ima Horizon Hobby u Njemačkoj također servis za stanice JR/Spektrum odnosno kuda najbolje da pošaljem stanicu na pregled?


Odg: Spektrum crash

Reply #1
najbolje će biti da im pišeš izravno....
 
http://support.horizonhobby.de/questions/104/Serviceformular
 
Serviceformular
     Für Servicefälle bitte dieses Formular ausfüllen.
Dann per Email (RMA@horizonhobby.de) Fax (04121-46 199 70) oder Post (Horizon Hobby GmbH, Hamburger Str. 10, 25337 Elmshorn) an uns senden.
Sie werden von uns innerhalb von 24 Stunden eine RMA Nummer erhalten (diese bitte gut leserlich außen auf die Sendung schreiben!), unter der Sie Ihre Sendung einschicken können.

For service, please fill out the form below.
Then send by email (RMA@horizonhobby.de) Fax (04121-46 199 70) or mail (Horizon Hobby GmbH, Hamburger Str 10, 25337 Elmshorn) to us.
You will receive an RMA number within 24h (please write the given number outside of the box!).

Ihr Horizon Hobby Service Team
na njihovom USA siteu stoji da servisiraju i JR...       Horizon Hobby services the following brands: Spektrum, JR, Saito Engines, Evolution Engines, Zenoah, E-flite, Hangar 9, HobbyZone, ParkZone, Seagull, Losi, Pro Boat, Dynamite, Orion, Phoenix Simulator and FS One. Horizon also provides parts only Align support with proof of purchase from Horizon or a Horizon Dealer.

Horiz
on Hobby services US and Canadian customers only.
 
lp
 
Toni

Odg: Spektrum crash

Reply #2
najbolje da zamjenis sa necim pouzdanim  ;D
spektrum se pokvario u zadnje vrijeme, pogotovo prijemnici, totalna banana

Odg: Spektrum crash

Reply #3
Drugi u 14 dana...  :'( :'( :'(
Hardware: Kod prvog modela trup karbonski i prijemnik AR500 (antene naravno van modela) a kod drugog cijeli model karbonski i prijemnik AR6250. Stanica JR9303 sa ugrađenim Spektrumovim modulom...
Uzrok: potpuni gubitak kontrole nad modelom na nekih 200-300 metara

Osumnjičeni: br.1 prijemnici AR500 i AR6250 (mada teško mogu vjerovati, da bi u 2 tjedna oba prijemnika zakazala...)
br. 2 stanica JR9303 2,4 Spektrum  :-[

Zna li netko ima Horizon Hobby u Njemačkoj također servis za stanice JR/Spektrum odnosno kuda najbolje da pošaljem stanicu na pregled?

Belovicu,znam da je Spektrum u ovakovim prilikama veoma pazljiv pa i troskove postarine preuzimaju a i UPS ti posalju kuci da uzmu i nakon svega ti donesu kuci,veoma su azurni i brzi kod reklamacije,
ali to po meni sve malo vrijedi ako se zna da problemi nisu od jucer,

ako nemozes naci njihovo pretstavnistvo u Njemackoj potrudit cu se jer prosle godune u rano proljece su pozivali da im se posalju Predajnici sa izvjesnim serijskim brojevima a ja sam to tu objavio i upozorio da se odazovu pozivu,

clanak bi morao biti tu u arhivi i sam cu potraziti,
pozdrav,Ivan

Evo Toni je sredio !!

Odg: Spektrum crash

Reply #4
Prema mom iskustvu bolje da saljes u Horizon USA.
Uvijek su mi sve reklamacije rijesili promptno i bez troskova.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Spektrum crash

Reply #5
Ima li nekih posebnosti kod slanja na servis u Ameriku? Koji nacin transporta je nabolje odabrati (brzina, sigurnost)? Nemam bas nikakvog iskustva sa servisima a ni engleski se bas ne snalazim najbolje.. Pretpostavljam također treba popuniti formular sa opisom greške te ga priložiti stanici?

Odg: Spektrum crash

Reply #6
iz iskustva drugih,

pisi im E-mail sa podatcima mjesta stanovanja,razlog je jednostavan OTKAZ
u principu rade ovako,
na tvoj E-mail ti posalju Formular koga trebas ispuniti i vratiti im ga a oni ti jave kada ce Uredjaj pokupiti UPS

pozdrav

Odg: Spektrum crash

Reply #7
Ma ja sam tak radio prva 2 puta.

Nakon toga sam im direktno slao, samo sam u kovertu / paket napisao svoju return adresu i emajl i razlog zasto saljem na popravak.

Mala napomena, salji preko carinske poste, da ti nebi lupili carinu kada se to vrati sa servisa.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Spektrum crash

Reply #8
Oh Wesp pa i ti se mucis sa Spectrumom ????

Odg: Spektrum crash

Reply #9
Ne, slali smo par prijemnika koje smo skuriti ili su nastradali u crashu :)

Poruka servisu "it just stopped working", a jedva ga nazad sastavili da lici na nesto  :D
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Spektrum crash

Reply #10
Odgovor iz Deutschlanda:
[/color]"Sorry, but we are not allowed to work on JR-Radios   since  Graupner has the rights on it!"




Odg: Spektrum crash

Reply #11
bok,  i ja imam prituzbe na dva prijemnika...nedavno preso na spektrum i stanica je super, al prijemnici...mozda nemam srece, ali ar500 nece radit nakon sto izvadim bind plug, vjerujte mi sve sam probo i sve procito na internetu, ali nece ( a radio par prvih puta dok sam ga isprobavao, sva sreca da nisam imao vremena otic na livadu letit i bilo lose vrijeme ),  a ar6110 se nije htio ni bindat uopce, par puta malo zasvijetlio i nakon toga nista...ni mu ni bu...

e sad moje pitanje ljudima koji su ih slali u njemacku ili usa, sta je bolje??? i jel im treba prvo pisat ili samo poslat??? e da i ovo sa carinskom postom, kak to ide??? HVALA!! ( sljedeci mjesec idem u usa, mozda da od tamo posaljem, New York?? )

Odg: Spektrum crash

Reply #12
gdje ides ???
posalji im najprije Mail

Odg: Spektrum crash

Reply #13
idem u new york i las vegas...a budem im nesto napisao, vidjet cemo kaj vele....

Odg: Spektrum crash

Reply #14
Poslao sam AR 7000 , prije nekih 10 dana u Njemačku na servis, u petak mi poslano da je istekla garancija , i da ako želim novi da će mi ga poslati za 30 Eura .
Platio preko Paypala u ponediljak u utorak dobio obavijest da je poslano.. .
Prodajem stado ovaca  , predvodi ih tajnoviti ali bezkompromisni i potentni prč Glavonja !!!!!!

,,A u fušu cipan drva"""""""