Skip to main content

Topic: Remorker (Read 52964 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Remorker

Reply #120
Pozdrav svima :)
Radovi napreduju , polako ali sigurno  :D , pozdrav iz Rijeke  :)

Odg: Remorker

Reply #121
Izrada dimnjaka u tijeku .Pozdrav svima iz kišne Rijeke  :)

Odg: Remorker

Reply #122
Ide to, polako ali sigurno...  ;)
samo zemlja je granica....

Odg: Remorker

Reply #123
Pozdrav svima :) Još jedan korak dalje u izgradnji nadgrađa , biti će eventualno potrebno još malo šmirglanja i spremno je za lijepljenje.Sada je na redu izrada kormilarnice.Možda je nekome tko prati izradu čudan redosljed radova ali to je zato jer još nisam dobio krmeni sklop sa obrade (opravdani razlozi) - čim dobijem potrebne komponente slijedi montaža istih,lijepljenje kućišta osovine kormila, nastavak radova na vanjskoj oplati uljučujući bojanje i nakon toga izrada i montaža palube i dalje nekim logičnijim redom  :) -Pozdrav iz Rijeke :)

Odg: Remorker

Reply #124
Ti očito imaš viziju kako će to u konačnici izgledati i polako i strpljivo, ali neumoljivo ideš u tom smjeru. Siguran sam da će to biti bombon na kraju.  ;)
samo zemlja je granica....

Odg: Remorker

Reply #125
KarloDelPontiac - hvala na komentaru :) , točno je, imam sliku u glavi kako bi trebao izgledati gotov - nadam se da ću to postići.Pozdrav iz kišne Rijeke :)

Odg: Remorker

Reply #126
Pozdrav svima :) .Napravio sam novi nosač osovine kuke za tegalj od aluminijskog L profila (prethodni se previše savijao).Koristim priliku da svima zaželim sretan Božić i sve najbolje u Novoj 2020.godini :) Pozdrav iz Rijeke :)

Odg: Remorker

Reply #127
Dobro večer svima :) Laganini nastavljam sa radovima , evo par sličica.Pozdrav iz Rijeke  :)

Odg: Remorker

Reply #128
Dobro večer svima  :) , današnji rad - montaža protupožqrne pumpe , usisa mora i sidrene niše. Pozdrav iz Rijeke :)

Odg: Remorker

Reply #129
Dobro večer svima :) , završen usis vode za protupožarni top.Skrojena kormilarnica - prvo od kartona  :) .Tako nekeko bi to trebalo izgledati.Malo me "muči" ovaj gornji dio (visine 22 mm) - vjerojatno ću taj dio napraviti od aviošpera debljine 2 mm.Toliko za danas.Pozdrav iz Rijeke  :)

Odg: Remorker

Reply #130
Pozdrav svima :) . Nastavljen rad na vanjskoj oplati , danas - špric kit , sutra šmirglanje , pa još malo špric kita (ako vrijeme dozvoli - zovu kišu).Pozdrav iz sunčane Rijeke  :)

Odg: Remorker

Reply #131
Takooo dobro izgleda, a tek kad se završi!!!!!

Poslano sa mog WAS-LX1 koristeći Tapatalk

Sve više znan a sve manje mogu

Odg: Remorker

Reply #132
Jako lijepo, perfektno kako radiš. .
Pozdrav iz Švicarske, Werner.
Pozdrav sa Hreljina, Werner
"Ne pričaj - napravi!!"
www.kamphausen.ch

Odg: Remorker

Reply #133
Pozdrav svima :) nino i Werner - hvala na lijepim komentarima Vanjska oplata ošmirglana , prekosutra bi trebalo biti lijepo vrijeme  pa planiram drugi špric kit i nakon toga (isti dan ili slijedeći) temeljni premaz.Pozdrav iz Rijeke :)

Odg: Remorker

Reply #134
Pozdrav svima :) Gotov drugi špric kit i danas pošprican temeljni premaz.Pozdrav iz sunčane Rijeke  :)