Skip to main content

Topic: Link na obnovljene web stranice (Read 11899 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Link na obnovljene web stranice

http://sites.google.com/site/raleticclub/

G. Milos Raletic, tko ga poznaje i 10 proteklih godina njegovog web-angazmana, ne treba posebno predstavljanje. Ovo je podsjetnik da je ponovno aktivan.

Odg: Link na obnovljene web stranice

Reply #1
Posebno mi je drago pozdraviti ovdje g. ZZ to sam od prvoga dana zelio da budemo pod "jednim krovom"
a tek Rale,
do skora,  pozdrav,  Ivan

Odg: Link na obnovljene web stranice

Reply #2
Hvala na dobrodoslici! Na starom FF sam bio gotovo od pocetka (i jos sam tamo registriran), nesto sam gurao pokretanje "RC pilot" (i tamo sam registriran), najvise oko letjelista i regulative, a napokon evo me i ovdje. Istini za volju, prvenstveno pratim freeflight forume (nas - aeromodelarstvo.net, srpski - boca55 i slovenski). Obzirom da nisam bas aktivan letac, dosta sam se angazirao na povijesti...Na
http://boca55.proboards.com/index.cgi
imas dosta starih nacrta, pa i javljanja modelara iz "tvoje" generacije - neki dan mi se osobno obratio g. Vili Dreher trazeci kontakt adresu g. Miroslava Vuletica, s kojim je bio u reprezentaciji na prvom Svjetskom prvenstvu slobodnoletecih 1950.
Nadalje, Robert Bjelajac iz Banja Luke je na www.aeromodelarstvo.net objavio skenove novinskih clanaka o njegovom pokojnom ocu Mirku (tvom starom pajdi) i njegovim nastupima za reprezentaciju. Nisam znao da je cak bio instruktor modelarstva u Rijeci, te da ga je tamo doveo otac Igora Kusicke...
Itd., itd...Ako imas vremena, prosvrljaj malo, pogotov kad u poglavlju "Stari nacrti-oldtimeri-nest...." nadjes temu "Cuveni modeli"
Eto, nije da zamaram drustvo nekim drugim temama, ali toliko za "predstavljanje"

Odg: Link na obnovljene web stranice

Reply #3
sta to pises Zorane,da je Miki Bjelajac umro ??? tata od Igora Kusicke,njegov tata mi je bio nastavnik u pilotskoj skoli Vinko Kusicka,znas li sta o njemu ?
a Vili Dreher,nisam cuo za njega minimum 35 godina,
pisi uvijek kada imas kontakta sa starima,ali Mikijeva smrt me JAKO iznenadila,po nekada sam ga nazvao ali ni traga od zdravstvenih problema ali takav je zivot,
hvala i pozdrav Iv

Odg: Link na obnovljene web stranice

Reply #4
Hvala Rale,
a ti kako si mi ti i kod tebe je stigla zima,vrijeme da se nesto novo gradi,
evo ti dva moja ljubimca i Goca sa Deda Mrazom,
pozdrav, Ivan i Goca (Gordana)

Odg: Link na obnovljene web stranice

Reply #5
Hvala Rale!
 
Na ovom mjestu se javno ispricavam g. Mirku i njegovoj obitelji te prijateljima i postovateljima - radi svih neugodnosti koje sam prouzrocio svojom nesmotrensocu!
Unaprijed zahvaljujem svima koji su u mogucnosti prihvatiti ovu ispriku.
 
Zoran Zechner
 
P.S. I mojoj majci bi danas bio rodjendan da je dozivjela 74. godinu...

Odg: Link na obnovljene web stranice

Reply #6
Bravo Rale, krasan izbor. Dakle, ode i ti u ljubitelje letecih krila...

Odg: Link na obnovljene web stranice

Reply #7
Hvala Rale!
 
Na ovom mjestu se javno ispricavam g. Mirku i njegovoj obitelji te prijateljima i postovateljima - radi svih neugodnosti koje sam prouzrocio svojom nesmotrensocu!
Unaprijed zahvaljujem svima koji su u mogucnosti prihvatiti ovu ispriku.
 
Zoran Zechner
 
P.S. I mojoj majci bi danas bio rodjendan da je dozivjela 74. godinu...

ma ne Zorane,nisi nista neobicno napravio to se desi,nekada smo imali mnogo vise vremena a odavno vise ne,
moderno doba,to je,
pozdrav,Ivan

Odg: Link na obnovljene web stranice

Reply #8
stigla zima,vrijeme da se nesto novo gradi
Upravo sam danas fotokopirao profile za novi model.
Slike mozes videti ovde : http://modelbouw-hans.nl/Mijn%20modellen/Hai/Hai%201.htm

Pozdrav, Rale


nejasno mi ovo od pocetka do kraja,nigde nevidjeh profile,a leteca krila sam i sam jedno duze vrijeme radio pa mi nije interesantno,gore je dok motor radi,

Odg: Link na obnovljene web stranice

Reply #9
pa da cujem kada ga uradis i budes letio,da li ce dalje da ih karabudzis ili ces ostati na tom jednom,
ovako,oni su autostabilni i bez V oblika ali kako moras krajeve vitoperiti aerodinamski ili geometrijski,to znas da su to otpori koji mu umanjuju vrijednosti u planiranju,nezma da li kaze ime Veljko Bodlovic je svojevremeno bio jedan od najboljih krilasa pa sam se sa njime ganjao po tekmama,ne znam vec godinama nista o njemu a kako si ti vidim zivi almanah ???

moje misljenje je,bez 2m raspona nema nista,moje misljenje.
pa kada krene gradnja postavi ovdje koju slikicu,
pozdrav

Odg: Link na obnovljene web stranice

Reply #10
http://sites.google.com/site/raleticclub/

G. Milos Raletic, tko ga poznaje i 10 proteklih godina njegovog web-angazmana, ne treba posebno predstavljanje. Ovo je podsjetnik da je ponovno aktivan.

Svaka cast tom gospodinu al mogao je malo poradit na toj web stranici da izgleda na nesto s obzirom na 10 godina web angazmana.Svaka cast vijestima i ostalom ali kad sam vidio dizajn......   ::)
Brzo i efikasno lomim elise.Dolazim na vas poziv.

Odg: Link na obnovljene web stranice

Reply #11
http://sites.google.com/site/raleticclub/

G. Milos Raletic, tko ga poznaje i 10 proteklih godina njegovog web-angazmana, ne treba posebno predstavljanje. Ovo je podsjetnik da je ponovno aktivan.

Svaka cast tom gospodinu al mogao je malo poradit na toj web stranici da izgleda na nesto s obzirom na 10 godina web angazmana.Svaka cast vijestima i ostalom ali kad sam vidio dizajn......   ::)

Ivane - kod zena vazi narodna izreka "Lice prodaje Pice"
e sada sto mi vrijedi izvanredan dizajn ako je sadrzaj siromasan,a kod Raleta ces naci hrpu korisnih podataka a to i jeste svrha i ovoga foruma.



Odg: Link na obnovljene web stranice

Reply #14
Obnavljate bratstvo-jedinstvo? >:(