Skip to main content

Topic: Sretan NAM Dan neovisnosti! (Read 3780 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Sretan NAM Dan neovisnosti!

Dragi moji, svima skupa želim Vam sretan Dan neovisnosti !  ;)


Evo povodom toga, jedan mali animirani filmić da se svi skupa malo podsjetimo na te dane,
od početka... Od agresije i svega toga pa do oslobađanja, tih dana ponosa i slave i
stvaranja domovine nam Hrvatske.


Domovinski rat - ANIMIRANI ZEMLJOVID

Odg: Sretan NAM Dan neovisnosti!

Reply #1
Zašto bi se netko htio podsjećati na te dane?!

Odg: Sretan NAM Dan neovisnosti!

Reply #2
Gledajući sve ovo danas i koliko imamo od "neovisnosti" moram reći zed da si u pravu.. možda se nekom i neće svidjeti ali svi oni kojih više nema i svi koji su prošli to što su prošli za "ovo" danas , uzalud su potrošili vrijeme i ono najvažnije ŽIVOT... žao mi je ali JA nemam što da slavim!!!! :(  
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Sretan NAM Dan neovisnosti!

Reply #3
alo a gdje bi mi svi danas bili da nije bilo tih dana SLAVE ? :o

Odg: Sretan NAM Dan neovisnosti!

Reply #4
Pridruzujem se cestitkama povodom Dana neovisnosti!  A za stvari kako su na kraju izasle i kako nam je danas nisu krivi istinski branitelji.Zato jos jednom svim istinskim braniteljima sve najbolje.


Odg: Sretan NAM Dan neovisnosti!

Reply #6
Narod koji zaboravi svoju povijest, ponovit će je opet!!!
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Sretan NAM Dan neovisnosti!

Reply #7
Slazem se sa tobom Remote !

Odg: Sretan NAM Dan neovisnosti!

Reply #8
Mislim da je i potrebno da se ponovi!


Odg: Sretan NAM Dan neovisnosti!

Reply #10
Ništa loše o nama nisam mislio .. samo da nažalost nemam što slaviti.. uostalom ima ih koji su već naveli zašto .. a svim palima SLAVA i HVALA ; i onima koji su stvarali državu sve najbolje želim .. i volio bih još živ dočekati državu kakva bi ova LIJEPA NAŠA mogla biti da je dvadeset i kusur godina nisu krali , prodavali i uništavali...
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Sretan NAM Dan neovisnosti!

Reply #11
Mislim da neces docekati takvu drzavu, sve manjine imaju veca prava od vecinskog hrvatskog stanovnista.
U kojoj zemlji ste culi da je tako? Malo sada idem offtopic. Zvekni pedera, cigosa, madjara ili koga vec iza uha odma si ksenofob, pederofob, udario si ga iz mrznje i tako dalje. Ko je stao uz moju obranu kada bi dobio iza uha? Nitko, rekli su mi samo nasao si se na krivom mjestu u krivo vrijeme.

Odg: Sretan NAM Dan neovisnosti!

Reply #12
 :D

Odg: Sretan NAM Dan neovisnosti!

Reply #13
pa šta ne izađete na ulice i pobijete te gejeve i ostale manjine kad protestiraju po ulicama nego se skrivate okolo i piskarate po forumima?


ko se boji podsjetiti na te dane? 


šta ste vi svi koji se sramite svoje države?


  očito je da su oni koji su ponosni na svoju kakvu-takvu državu manjina


nije u državi baš krasno , ali ponašanje svih građana utjeće na opće stanje pa kak se ponašate i razmišljate tak vam je


sretan dan neovisnosti!

Odg: Sretan NAM Dan neovisnosti!

Reply #14
pa šta ne izađete na ulice i pobijete te gejeve i ostale manjine kad protestiraju po ulicama nego se skrivate okolo i piskarate po forumima? Ilegalno je ubiti nekoga.


ko se boji podsjetiti na te dane?  Nitko.


šta ste vi svi koji se sramite svoje države? Ja ne vidim da se tu netko nekoga srami...


  očito je da su oni koji su ponosni na svoju kakvu-takvu državu manjina  - Ovo je pretpostavka (kriva).


nije u državi baš krasno , ali ponašanje svih građana utjeće na opće stanje pa kak se ponašate i razmišljate tak vam je - Manjine utječu na stanje u državi!??! HAhaahhahaah :D


sretan dan neovisnosti!