Skip to main content

Topic: problem (Read 3666 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

problem

imam art tech-ovu cessnu. danas dok sam letio u jednom trenutku kao da izgubi signal, na sekundu se komande pobrkaju..onak sve se pomaknu do kraja.to mi se prvi put dogodilo do sada. sve je normalno spojeno, baterije u stanici i avionu su napunjene. što bi bio uzrok tome???
KEEP CALM AND DRIVE RC PLANES :)

Odg: problem

Reply #1
koja stanica?
strong, light and cheap - choose two

Odg: problem

Reply #2
efly-4bii 2.4ghz
KEEP CALM AND DRIVE RC PLANES :)

Odg: problem

Reply #3
jedino kaj mi pada na pamet je domet
strong, light and cheap - choose two

Odg: problem

Reply #4
letio sam 10m od sebe, a piše da ta stanica ima domet 500m. to se dogodi samo na trenutak, poslije toga normalno letim i dalje
KEEP CALM AND DRIVE RC PLANES :)

problem

Reply #5
Mozda neka smetnja uletila u signal?

Odg: problem

Reply #6
I meni se to dogadalo i sa cessnom i sa pelikanom, dok sam imao tako ajmo rec losiju stanicu. I tada sam letio na nasipu kod kockice pa sam mislio da od tamo dolaze neke smetnje (a isto sam bio 10-100m od aviona), al na kraju nije to bilo nego izgleda stanica bas nije bila najbolja. S novom stanicom je sve super

Odg: problem

Reply #7
znači u nabavku nove i bolje stanice  ;)
KEEP CALM AND DRIVE RC PLANES :)

Odg: problem

Reply #8
a jel bi mobitel mogao biti uzrok...nedugo prije nego se to dogodilo zvonio mi je mobitel
KEEP CALM AND DRIVE RC PLANES :)

Odg: problem

Reply #9
A moguce je i to. Meni se to pocelo desavat na skoro svakom letu i u mom slucaju nije bio mobitel. Sad ne kazem da je ovo 100% tocna teorija da je tebi stanica kriva, al meni je tako bilo

Odg: problem

Reply #10
ok. hvala vam na pomoći  ;) ;) :)
KEEP CALM AND DRIVE RC PLANES :)

Odg: problem

Reply #11
2,4 ghz vam se dosta koristi za wifi mrežu, iako obično daljinski ruši tu mrežu meni je wifi skinuo domet daljinskog, točnije avion je izgubio signal kad mu je wifi bio puno bliže nego daljinski

Odg: problem

Reply #12
Nije mob niti WIFI nego stanica i receiver.

U kojem ti je polozaju antena? Nemoj da ti bude uperena prema modelu, tamo ima rupu u jacini signala pa ti se mozda zato resetira receiver.

Digni ju prema gore ili ustranu...

Odg: problem

Reply #13
Nije mob niti WIFI nego stanica i receiver.

U kojem ti je polozaju antena? Nemoj da ti bude uperena prema modelu, tamo ima rupu u jacini signala pa ti se mozda zato resetira receiver.

Digni ju prema gore ili ustranu...
da, antena mi je bila usmjerena prema modelu. probat ću je staviti sa strane
KEEP CALM AND DRIVE RC PLANES :)


 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.