Skip to main content

Topic: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva (Read 48196 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #75
Pozdrav Damire , i bajkeri svake godine održavaju na aerodromu borovo svoj skup ... ove godine ih je bilo više od 300  tako da ako se svi slože mogli bi ih i nadmašiti... a mi ovdje imamo i potporu grada za takve skupove a već se krenulo i prema sponzorima .. normalno je da ćemo se složiti i ako netko drugi ponudi domačćinstvo sve je stvar dogovora zato još jednom vas sve molim da u narednih par dana date svoje mišljenje i ako ste za otvaramo pretprijave negdje pred vikend ..      pozdrav       Odmah bi Damira predložio kao prvog člana organizacionog odbora na ovom forumu i ako se slažete to potvrdite i predložite još nekog ko bi mogao pomoći organizaciji...
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #76
da ali mislim da bi trebali prvo u bjelopolje popit malo vina i bacit šta na gradela jer ovcu nemožemo polit s maslinovim uljem  :D
svaka čast :)

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #77
da ali mislim da bi trebali prvo u bjelopolje popit malo vina i bacit šta na gradela jer ovcu nemožemo polit s maslinovim uljem  :D

 :D :D :D :D :D :D :D :D
Brzo i efikasno lomim elise.Dolazim na vas poziv.

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #78
Pučanstvo ! nešto ste omanuli u temi ; nije valjda da nikom nije stalo do ostvarenja osim Damira , moje malenkosti i još nekolicine koja se uključila u raspravu... čekamo do vikenda pa dajte malo uletite u temu... pozdrav svima
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #79
Pučanstvo ! nešto ste omanuli u temi ; nije valjda da nikom nije stalo do ostvarenja osim Damira , moje malenkosti i još nekolicine koja se uključila u raspravu... čekamo do vikenda pa dajte malo uletite u temu... pozdrav svima

nemoj misliti da nema zainteresiranih.... samo im je malo neugodno ....

moju podršku imaš od prije....

i svaka cast sto si se uhvatio posla oko toga...

mišljenja sam da ekipa zasigurno misli doci ali nitko se ne bi baš petljao u organizaciju.

ako treba kakva pomoc javi..... (samo nemoj tražit da sam ti jamac )
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #80
ko je glavna faca?


 

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #82
ajmo ljudi čeka nas bjelopolje
svaka čast :)

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #83
a i ovca  :D
svaka čast :)


Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #85
Ponovo podržavam inicijativu i cjenim trud članova koji su na bilo koji način aktivni po ovoj temi. Nemam baš neki modelarski staž zato bi molio modelare dugog staža da mi pojasne.
No nije mi jasno ako Modelarski klub Vukovar organizira miting onda to tako treba nazvati, Kao što su modelari iz Kutine to tako nazvali početkom godine.
Inicijativa i organizacija skupa svih modelara u Hrvatskoj bi trebala poteči od krovne organizacije svih modelara a to je Modelarska komisija pri Hvatskom zrakoplovnom savezu. Ukoliko bi na tom skupu sudjelovali i Ultra Laki zrakoplovi ili čak i pravi civilni zrakoplovi i jedriličari u tom slučaju za organizaciju bi po svim pravilima morao biti zadužen Hrvatski zrakoplovni savez.
No Hrvatskom zrakoplovnom savezu su modelari slijepo crevo i trpe ih samo zato što to tako traži svjetska organizacija. Isto tako Modelarska komisija se bavi takmičarima i nije baš zainteresirana za ostale modelare koji su nužno zlo pa ih trpe. Znači koliko sam shvatio inicijativa pojedinca ili pojedinog kluba pokušava nadomjestiti ono što ne rade strukture organizacije.
Molim vas sve modelare s dugogodišnjim iskustvom da me razuvjere u mojoj zabludi.
MX16s+Assan, AURORA 9, T8FG
SF47, Ventus 2AX, Shadow, Elektra,
Optima PRO, Discus CS, Escape Jarro Miler
Eagle Tree PRO

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #86
Što se tiče organizacije , nemojte misliti da je netko obavezan svojim doprinosom uči u to.Mi smo voljni pružiti domačinstvo i sve po tom pitanju je stvar rukovodećih ljudi u klubu; samo je pitanje dogovora na forumu dali su ljudi za ili netko može pružiti bolje uvjete..a mi na forumu osim onoga što sam naveo ako vukovar dobije organizaciju trebamo osmisliti neki program .. ja osobno mislim da bi takav skup trebao biti prezentacija svega modelarskog što leti bez nekog takmičarskog štiha... al nemam ništa protiv da recimo nagradimo najstarijeg i najmlađeg učesnika(jedna od ideja).. svi ste tu i ako želite da do ovoga dođe dajte svoj doprinos svojim zamislima za skup...
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #87
Da to nije loša ideja za tu nagradu a, ne znam možda usput da damo nekav humanitarni štih tom skupu?
Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #88
Što se tiče organizacije , nemojte misliti da je netko obavezan svojim doprinosom uči u to.Mi smo voljni pružiti domačinstvo i sve po tom pitanju je stvar rukovodećih ljudi u klubu; samo je pitanje dogovora na forumu dali su ljudi za ili netko može pružiti bolje uvjete..a mi na forumu osim onoga što sam naveo ako vukovar dobije organizaciju trebamo osmisliti neki program .. ja osobno mislim da bi takav skup trebao biti prezentacija svega modelarskog što leti bez nekog takmičarskog štiha... al nemam ništa protiv da recimo nagradimo najstarijeg i najmlađeg učesnika(jedna od ideja).. svi ste tu i ako želite da do ovoga dođe dajte svoj doprinos svojim zamislima za skup...

Ne bi trebalo ulaziti u bilo kakove posebne organizacijske kombinacije,hrana se moze prepustiti nekome od vlasnika bifea u gradu da otvori stand i veliki sator ustvari natkrovlje,jednostavno to treba da bude Skup-Slet vise kao razmjena misljenja i upoznavanje kao i pokazni letovi modela koji bi privukli paznju ili svojim izgledom,velicinom ili tehnikom uprevljanja, pa tek kada se vidi broj ucesnika smisli nesto bolje za iducu godinu,
znaci bez velike organizacije ranije smo to nazivali  SLET !
pozdrav,Iv

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #89
Ivan Iowa slažem se u potpunosti s tobom za prvo godinu kako bilo bitno je biti prisutan  8)
Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/