Skip to main content

Topic: 01.03. - klimatski pocinje proljece (Read 24108 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: 01.03. - klimatski pocinje proljece

Reply #16
A da malo začinimo sezonu?

Dosta letača ima EasyGlidere - recimo natjecanje po F5J pravilima - ali bez limita na motore opremu i sl.

Ili - BILO KOJA jedrilica - leti se "Last Down" tj. svi u zrak (sa jako skresanim radom motora 10-15 sec - može i po dogovoru ovisno o termici - jača termika kraći rad motora) - a zadnja tri koji ostanu u zraku moraju sletiti na crtu u roku 1 min.

Ili - 5 osnovnih akro figura sa bilo kojim modelom - sude svi prisutni po vlastitom nahođenju i principu umjetnički dojam.

Ili - EasyStar (Bixler) i sl. - Pilon race oko dva zabodena štapa na razmaku 50m - tko više krugova u 2 min.

Sve ovo pišem iz nosa bez velikog razmišljanja - sve ideje, pokude, pljuvanje itd - više nego dobro došle.

Sve je zamišljeno ISKLJUČIVO KAO ZABAVA - nema natjecanja sa puknutim kapilarama u očima, durenja, psovanja, prigovaranja itd.

Pobjednik plaća pivu, zadnji dvije pive.


Ja bi se priključio  novom natjecanju tko više sruši drugih letjelica- to mi ide :D :D :D :P


Odg: 01.03. - klimatski pocinje proljece

Reply #18
Ja bi se priključio  novom natjecanju tko više sruši drugih letjelica- to mi ide :D :D :D :P

A mogli bi opiturat i jedan Zagi-dog-fight, pa tko zadnji ostane gore..  ;)
Damir

Ja sam za imam i padobrance koje cu izbacit kada padam
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: 01.03. - klimatski pocinje proljece

Reply #19
A da malo začinimo sezonu?

Dosta letača ima EasyGlidere - recimo natjecanje po F5J pravilima - ali bez limita na motore opremu i sl.

Ili - BILO KOJA jedrilica - leti se "Last Down" tj. svi u zrak (sa jako skresanim radom motora 10-15 sec - može i po dogovoru ovisno o termici - jača termika kraći rad motora) - a zadnja tri koji ostanu u zraku moraju sletiti na crtu u roku 1 min.

Ili - 5 osnovnih akro figura sa bilo kojim modelom - sude svi prisutni po vlastitom nahođenju i principu umjetnički dojam.

Ili - EasyStar (Bixler) i sl. - Pilon race oko dva zabodena štapa na razmaku 50m - tko više krugova u 2 min.

Sve ovo pišem iz nosa bez velikog razmišljanja - sve ideje, pokude, pljuvanje itd - više nego dobro došle.

Sve je zamišljeno ISKLJUČIVO KAO ZABAVA - nema natjecanja sa puknutim kapilarama u očima, durenja, psovanja, prigovaranja itd.

Pobjednik plaća pivu, zadnji dvije pive.

Daaaaa ajmo! Možemo i neki limbo složit ili spot landing baš da se ne porazbijamo svi! :P

Bixler je spreman, drugih modela nažalost nemam još ali sam definitivno za!!

Odg: 01.03. - klimatski pocinje proljece

Reply #20
Ja bi se priključio  novom natjecanju tko više sruši drugih letjelica- to mi ide :D :D :D :P

A mogli bi opiturat i jedan Zagi-dog-fight, pa tko zadnji ostane gore..  ;)
Damir

To je bila još jedna ideja - depron krilo - šrot oprema - i dog fight do kraja. A pala je i ideja "otkupa" modela. Svi dođu sa nekim jednokratnim krilom (konstrukcija max jedno popodne) i onda se modeli "ispreprodaju" tj. dođeš i kažeš ja želim tvoje krilo i dam ti 10kn (i ne smije se odbit prodat) i svi tako u krug - na koncu svi imaju po krilo i 10kn. A onda fight do istrebljenja. Svrha je ukinuti vrijeme za trimanje itd. znači metneš svoj receiver - imaš pravo na probni krug i vužgi. 10 kn služi za "ozbiljnost" ponude.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: 01.03. - klimatski pocinje proljece

Reply #21
A da ipak malo pojednostavimo, a :)


Odg: 01.03. - klimatski pocinje proljece

Reply #22
A da ipak malo pojednostavimo, a :)

Potpuno si u pravu - samo sam prenosio pristigle ideje.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: 01.03. - klimatski pocinje proljece

Reply #23
A da ipak malo pojednostavimo, a :)

Potpuno si u pravu - samo sam prenosio pristigle ideje.

aha :) ma odlične su sve ideje samo ja pokušavam prilagodit da i ja mogu sudjelovat jer nemam ništ osim svog Bixlera, ostalo čekam da stigne ili skupljam lovu :D

hehehe, a malo sam sebičan!

Štogod bilo, bit će zanimljivo i za promatranje! :)

Odg: 01.03. - klimatski pocinje proljece

Reply #24
Imam ideju da Zed digne svog bixlera a mi ga ganjamo dok ga ne skrsimo svi koji sudjeluju u igri lovice skupe lovu njemu za novo letalo :D :P
Bolje da ga mi srusimo nego stanga od gola :P

Odg: 01.03. - klimatski pocinje proljece

Reply #25
Imam ideju da Zed digne svog bixlera a mi ga ganjamo dok ga ne skrsimo svi koji sudjeluju u igri lovice skupe lovu njemu za novo letalo :D :P
Bolje da ga mi srusimo nego stanga od gola :P

ja sam totalno za ovo :D

Odg: 01.03. - klimatski pocinje proljece

Reply #26
ideja meeta je super,
samo mislim da je bolje malo razmaknuti te štapove za pylon, jer 50m preletiš u trenu.


A pala je i ideja "otkupa" modela.
Svi dođu sa nekim jednokratnim krilom (konstrukcija max jedno popodne)
i onda se modeli "ispreprodaju" tj. dođeš i kažeš ja želim tvoje krilo i dam ti 10kn (i ne smije se odbit prodat)
i svi tako u krug - na koncu svi imaju po krilo i 10kn.

matematika i pol, od ničega eto svakome 10kn zarade veliš  ;)
daj provjeri još jednom računicu

Odg: 01.03. - klimatski pocinje proljece

Reply #27
Ma neee - samo samo htio reči da niko nikome nije niš dužan - dođeš s 10kn odeš s 10kn.  S krilom je malo bolje :) dođeš s jednim odeš s ostatkom jednog.


Zapravo kad bolje pogledam točno sam napisao - dođeš s 10kn, daš 10kn, primiš 10kn i opet imaš 10kn.


if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: 01.03. - klimatski pocinje proljece

Reply #28
pilon od 50m je namjerno (možda treba i manje, možda trokut, možda let u osmicu - stvar raspoloženja prisutnih na livadi) - ne pobjeđuje najbrži model nego najprecizniji pilot.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: 01.03. - klimatski pocinje proljece

Reply #29
Kanal danas iza 17:00

Potrebne ribičke čizme
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }