Skip to main content

Topic: Naravno da i večeras ne uništavamo servo... (Read 22317 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Većeras uništavamo servo...

Reply #30
Ma moje pitanje je full jednostavno.. ako je servo dobar u kakav model ga mogu staviti.. ako se ponađem u takvom modelu.. super thnx.. ako ne možda jednog dana da..
nikakvi sad SciFi rezultati u mikronima habavosti itd.. već ono zdravo seljački ako se getriba troši kao da je od maslaca nakon tri sata jahanja na servu.. dal se kaj mrda klima ili i dalje stoji ko ** ;D


@hs82.. test je praktično iskustvo. Korist je jedina da sam uspio pronaći sitnu rupu kroz koju se punio rep, a kroz rep područje gdje se nalaze serva. Iako sam mislio da je to područje zaštićeno, ta rupica na drugom mjestu je namočila serva.

Voda je ušla možda kroz getribu zbog micanja (vjerojatno u nekoj manjoj mjeri..) ,a najviše mi izgleda da je ušla uz kabl koji napaja servo. Ono šta je sigurno da nisu water proof.

Činjenica da unutra nije bilo puno vode, par kapi dovoljno da navlaže pločicu i najviše pot pošto je on bio full mokar. Pot ima preko sebe samo nataknut okrugli komadić folije sa rupama i tu je vjerojatno napravilo kratki spoj i poslalo signal da treba još vrtit motor..  motor je ostao zaglavljen u krajnjoj točci.. i očito je guralo više struje nego što je ta jadna pločica mogla podnjeti.

Odg: Također i većeras uništavamo servo...

Reply #31
Vidim da moram nastaviti ovo testiranje i većeras, pa što ispadne ! 430 posjeta ovoj temi u manje od 24 sata - hvala Wora   ;) !

Dakle većeras malo ranije od 19 h, pa do crkavanja serva ili najkasnije do 23 h uz iste uvjete na Skypeu,
vidimo se,

Damir

Odg: Također i večeras uništavamo servo...

Reply #32
Vidim da moram nastaviti ovo testiranje i većeras, pa što ispadne ! 430 posjeta ovoj temi u manje od 24 sata - hvala Wora   ;) !

Dakle većeras malo ranije od 19 h, pa do crkavanja serva ili najkasnije do 23 h uz iste uvjete na Skypeu,
vidimo se,

Damir

 a jbg.. .šta mogu kad ljudi više vole sukobe nego rezultate  :P

nego.. jel konačno možemo saznati jel ti servači idu u pakjetove ili ne.

... update...
recimo... ako imaš dva takva serva.. ja bi se spojio na skype da vidim borbu koji je jači ;D
ljepo ih povežeš i pustiš da se vrte suprotno jedan od drugog ;D

Odg: Također i većeras uništavamo servo...

Reply #33
Kreće većerašnja tortura serva, dok ne prizna da ne valja...
Morao sam povećati opterećenje na 300 grama dakle +50% kako je i tražila natpolovična većina u anketi. (Sorry Zac1970, ovako ćemo barem prije završiti ).
Upute vrijede kao i jučer... evo servo brenči pod opterećenjem.
Damir

Odg: Također i većeras uništavamo servo...

Reply #34
ja navijam za malog žutog.. oklada u pivu.. da ne bu crkal ni danas ;D




Odg: Također i većeras uništavamo servo...

Reply #38
a sad svi što ste kliknuli.. u očekivanju nastavka  al sam vas zay.*** ;D ;D

@diogen
može.. žuja ili neki drugi?  ;D




Odg: Također i većeras uništavamo servo...

Reply #41
ja sad pogledao i ovaj se jos mrda  ;D



Odg: Također i većeras uništavamo servo...

Reply #44
Mali Žuti je na steroidima, vrti i ništa mu nije... Wora, imaš pivo kod mene !  :)

Testiranje gotovo za danas... idem žmiriti i nekaj smisliti za sutra kako da ga zatučem ,napokon.

Damir